User
Pass
2FA
 
 

Spam Thread
Go to page Previous  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message44296
octa2k

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-04-2015 19:19)
Joined: 11 Apr 2011
Posts: 35, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 60.9
Votes: 3

 
Post Posted: 25-12-2011, 21:27:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sarbatori fericite tuturor,sa fiti iubiti si alaturi de cei dragi si un 2012 cat mai placut !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ionut1989

[Ticalos nerezonabil]



Status: Offline
(since 13-11-2022 20:31)
Joined: 25 Sep 2011
Posts: 665, Topics: 195
Location: Behind you

Reputation: 295
Votes: 19

   
Post Posted: 07-01-2012, 11:34:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Abysz wrote:
http://forum.wow-freakz.com/How-to-BoT-Valiona-Theralion-t122405.html

check 25hc video, seems so easy :<


De ma oamenii se sincronizeaza oricum acuma o sa ma ocup eu de Valiona si daca nu ma intra la cap sa ascultati de niste indicatii simple o sa va pedepsesca Howler dur.
Si spre deosebire de altii din conducere eu ma tin de cuvant.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Sovereign
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-10-2013 13:05)
Joined: 25 Aug 2010
Posts: 2166, Topics: 119
Location: In ciorba.

Reputation: -485.9
Votes: 36

   
Post Posted: 08-01-2012, 20:09:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok, ma scuzati ca postez aici chiar daca nu sunt membru al guildei, insa simt nevoia sa ma eliberez de povara asta.

Ma gandesc ca stiti ce s-a intamplat in ultima vreme pe evo, faza cu banurile, cu itemele sterse si asa mai departe.

Da... recunosc ca a fost vina mea (nu in totalitate) pentru ceea ce s-a intamplat, insa intentia mea a fost cu totul alta. Poate unii dintre voi stiti mai bine, altii stiti mai putine... nu conteaza... am intrat in Evo acum cateva zile dupa saptamani bune de cearta cu multi membri din conducerea Ground Zero si am stat putin pe ganduri daca sa raman sau nu. Stiu ca am facut o greseala fata de voi atunci cand am dat /gquit, insa nu am fost implinit dupa ce am iesit din GZ pentru simplul fapt ca nu mi-am incheiat socotelile cu ei. Poate ca stiti, poate ca nu, am avut zile grele in acea guilda din cauza unora care fie erau gelosi pe mine, fie erau prea ingamfati sa ma asculte.

Toata treaba asta cu ura pentru ei si dorinta mea de a ma razbuna pe ei a inceput de la proastele decizii pe care ei le-au luat in privinta cu recrutarea, pastrarea si promovarea unor actuali membri din guilda voastra care s-au ratacit pe parcurs si au ajuns in GZ (lesbianx, lieska, fairr, leviath). Au fost nedreptatiti in comparatie cu alti membri din GZ, poate pentru simplul fapt ca erau considerati prieteni de-ai mei, eu fiind cel "certat" cu stafful GZ.

Dupa saptamani bune de a incerca sa il conving pe Xerxerses (gmul din GZ) ca nu este corect ceea ce se intamplat, ca nu este bine ceea ce fac, si asa mai departe nu am reusit sa ma fac ascultat, cu toate ca intrun fel aveam dreptate. De aceea am ales sa imi iau ramas bun de la ei si sa imi vad de drum.

... insa, la fel cum am simtit ca au profitat de mine (fiind nedreptatit in comparatie cu alti membri, chiar daca eram primul la dps, chiar daca am contribuit la zeci de achievementuri, samd), asa am simtit si eu nevoia sa profit de ei.

Singurul lucru pe care nu l-am luat in calcul au fost consecintele pe care alte persoane care au facut aceeasi greseala ca ei sa plateasca la fel de drastic din cauza mea. Am vrut sa ma intorc in Evo dupa "incheierea socotelilor" cu GZ, insa nu cred ca dupa ceea ce s-a intamplat voi mai avea aceasta oportunitate.

Stiu ca multi dintre voi au avut de suferit din cauza mea, si indiferent daca pentru voi am facut ce-am facut, "scopul nu scuza mijloacele". Inca mai am o umbra de speranta ca voi fi acceptat inapoi in Evo, insa indiferent de raspunsul pe care mi-l veti da simt nevoia sa imi cer scuze fata de voi si sa va spun ca imi pare extrem de rau ca ati avut si voi de suferit in urma greselilor mele si a celor din GZ.

Multumesc anticipat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ciprianclipea

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-02-2013 22:17)
Joined: 30 Aug 2011
Posts: 59, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 77.3
Votes: 9

 
Post Posted: 08-01-2012, 23:45:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sovereign wrote:
Ok, ma scuzati ca postez aici chiar daca nu sunt membru al guildei, insa simt nevoia sa ma eliberez de povara asta.

Ma gandesc ca stiti ce s-a intamplat in ultima vreme pe evo, faza cu banurile, cu itemele sterse si asa mai departe.

Da... recunosc ca a fost vina mea (nu in totalitate) pentru ceea ce s-a intamplat, insa intentia mea a fost cu totul alta. Poate unii dintre voi stiti mai bine, altii stiti mai putine... nu conteaza... am intrat in Evo acum cateva zile dupa saptamani bune de cearta cu multi membri din conducerea Ground Zero si am stat putin pe ganduri daca sa raman sau nu. Stiu ca am facut o greseala fata de voi atunci cand am dat /gquit, insa nu am fost implinit dupa ce am iesit din GZ pentru simplul fapt ca nu mi-am incheiat socotelile cu ei. Poate ca stiti, poate ca nu, am avut zile grele in acea guilda din cauza unora care fie erau gelosi pe mine, fie erau prea ingamfati sa ma asculte.

Toata treaba asta cu ura pentru ei si dorinta mea de a ma razbuna pe ei a inceput de la proastele decizii pe care ei le-au luat in privinta cu recrutarea, pastrarea si promovarea unor actuali membri din guilda voastra care s-au ratacit pe parcurs si au ajuns in GZ (lesbianx, lieska, fairr, leviath). Au fost nedreptatiti in comparatie cu alti membri din GZ, poate pentru simplul fapt ca erau considerati prieteni de-ai mei, eu fiind cel "certat" cu stafful GZ.

Dupa saptamani bune de a incerca sa il conving pe Xerxerses (gmul din GZ) ca nu este corect ceea ce se intamplat, ca nu este bine ceea ce fac, si asa mai departe nu am reusit sa ma fac ascultat, cu toate ca intrun fel aveam dreptate. De aceea am ales sa imi iau ramas bun de la ei si sa imi vad de drum.

... insa, la fel cum am simtit ca au profitat de mine (fiind nedreptatit in comparatie cu alti membri, chiar daca eram primul la dps, chiar daca am contribuit la zeci de achievementuri, samd), asa am simtit si eu nevoia sa profit de ei.

Singurul lucru pe care nu l-am luat in calcul au fost consecintele pe care alte persoane care au facut aceeasi greseala ca ei sa plateasca la fel de drastic din cauza mea. Am vrut sa ma intorc in Evo dupa "incheierea socotelilor" cu GZ, insa nu cred ca dupa ceea ce s-a intamplat voi mai avea aceasta oportunitate.

Stiu ca multi dintre voi au avut de suferit din cauza mea, si indiferent daca pentru voi am facut ce-am facut, "scopul nu scuza mijloacele". Inca mai am o umbra de speranta ca voi fi acceptat inapoi in Evo, insa indiferent de raspunsul pe care mi-l veti da simt nevoia sa imi cer scuze fata de voi si sa va spun ca imi pare extrem de rau ca ati avut si voi de suferit in urma greselilor mele si a celor din GZ.

Multumesc anticipat.

sincer te compatimesc...




Enhacement Shaman PVP Cataclysm Guide
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ionut1989

[Ticalos nerezonabil]



Status: Offline
(since 13-11-2022 20:31)
Joined: 25 Sep 2011
Posts: 665, Topics: 195
Location: Behind you

Reputation: 295
Votes: 19

   
Post Posted: 08-01-2012, 23:51:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Uite care e chestia Sovereign eu nu am nimica cu tine dar multi nu te au la inima in momentul de fata practic eu nam nimica sa intri in guild.
Dar totusi daca vrei sa intri in guild practic trebuie sa ceri acordul la marea majoritate a playerilor indiferent de ce rank au pentru ca am zis mai sus ca nu te au la imina siiti dai seama ca daca intri in guild o sa inceapa cu limbajul si eu nu tolerez asta o sa iasa un haos la faca asta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Sovereign
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-10-2013 13:05)
Joined: 25 Aug 2010
Posts: 2166, Topics: 119
Location: In ciorba.

Reputation: -485.9
Votes: 36

   
Post Posted: 08-01-2012, 23:59:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok, te inteleg. Eu am trecut peste chestia asta... am facut "greseala" ca am raportat bugul si am platit pentru asta, un server intreg care ma injura cred ca confirma treaba asta... speram ca poate puteti si voi trece peste chestia asta si sa recunoasteti ca nu a fost doar vina mea pentru ca si unii dintre voi v-ati folosit de bugul asta.

Si off the record: nu am dat nicio lista cu playeri care au facut exploitul sau cu playeri pe care nu-i am la suflet, eu doar am raportat bugul, shockerul e cel care s-a uitat in logs si a sters itemele sau a dat banuri.

ciprianclipea wrote:
sincer te compatimesc...
Sincer... nu inteleg ce vrei sa spui.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Zoopey

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-11-2019 12:57)
Joined: 28 Dec 2011
Posts: 30, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 2.3
Votes: 5

 
Post Posted: 09-01-2012, 01:11:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu unu nu am nimic cu tine:-??. Poti intra atata timp cat nu suferi ca altii din G0:-? . Si cum a spus si howler:) Sa te accepte si cei care nu te au la inima acum , ca sa nu iasa cearta in guilda noastra:).
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ciprianclipea

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-02-2013 22:17)
Joined: 30 Aug 2011
Posts: 59, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 77.3
Votes: 9

 
Post Posted: 09-01-2012, 01:11:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)


do u like it?




Enhacement Shaman PVP Cataclysm Guide
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zoopey

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-11-2019 12:57)
Joined: 28 Dec 2011
Posts: 30, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 2.3
Votes: 5

 
Post Posted: 09-01-2012, 01:33:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Misto
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ionut1989

[Ticalos nerezonabil]



Status: Offline
(since 13-11-2022 20:31)
Joined: 25 Sep 2011
Posts: 665, Topics: 195
Location: Behind you

Reputation: 295
Votes: 19

   
Post Posted: 09-01-2012, 02:20:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Un model de tabard pe care il am eu pe Exodus.
Am rezervat numele initial al guildei pe Exodus(drepturi de autor) -
http://imageshack.us/photo/my-images/707/wowscrnshot010912020204.jpg/
in orice caz e un model de baza daca aveti sugestii postatia aici dupa vom face un vote si vedem ce tabard ne alegem.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
adikuu

[DeadMANwAlking]



Status: Offline
(since 06-07-2022 16:38)
Joined: 21 Sep 2011
Posts: 632, Topics: 37
Location: Bucuresti(Berceni)

Reputation: 281.1
Votes: 37

     
Post Posted: 09-01-2012, 02:21:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

yes for sovereign;)


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Rapture

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-02-2012 14:59)
Joined: 10 Dec 2011
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47.2
Votes: 2

 
Post Posted: 09-01-2012, 10:37:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sovereign sa stii ca unii dintre noi am muncit pt itemele care ne-au fost sterse(si nu ma refer la exploit),iar un mass delete nu cred ca a rezolvat situatia,iar dupa cum observi tot server-ul este contra ta (eu sincer in locul tau imi vedeam de treaba mea,mai ales ca te-ai folosit de bug la fel ca si altii),intr-adevar trebuia sa dai o lista cu cei care au facut asta,iar cat despre log nu cred nici macar 1% ca shockerul s-a uitat in log,pur si simplu a sters tot ce insemna t11(+tol barad points etc.....nu stiu ce a avut cu restul,dar in fine).
Imi pare rau dar eu sunt Nu pt reprimirea ta in guild.(nu din motivul ca m-am trezit nedreptatita cu privire la items,dar ar creea un imens conflict in guild)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
starwurs

[T.n.T For Ever]



Status: Offline
(since 16-09-2018 19:36)
Joined: 24 Jul 2010
Posts: 182, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 118.7
Votes: 10

 
Post Posted: 09-01-2012, 10:39:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sovereign wrote:
Ok, ma scuzati ca postez aici chiar daca nu sunt membru al guildei, insa simt nevoia sa ma eliberez de povara asta.

Ma gandesc ca stiti ce s-a intamplat in ultima vreme pe evo, faza cu banurile, cu itemele sterse si asa mai departe.

Da... recunosc ca a fost vina mea (nu in totalitate) pentru ceea ce s-a intamplat, insa intentia mea a fost cu totul alta. Poate unii dintre voi stiti mai bine, altii stiti mai putine... nu conteaza... am intrat in Evo acum cateva zile dupa saptamani bune de cearta cu multi membri din conducerea Ground Zero si am stat putin pe ganduri daca sa raman sau nu. Stiu ca am facut o greseala fata de voi atunci cand am dat /gquit, insa nu am fost implinit dupa ce am iesit din GZ pentru simplul fapt ca nu mi-am incheiat socotelile cu ei. Poate ca stiti, poate ca nu, am avut zile grele in acea guilda din cauza unora care fie erau gelosi pe mine, fie erau prea ingamfati sa ma asculte.

Toata treaba asta cu ura pentru ei si dorinta mea de a ma razbuna pe ei a inceput de la proastele decizii pe care ei le-au luat in privinta cu recrutarea, pastrarea si promovarea unor actuali membri din guilda voastra care s-au ratacit pe parcurs si au ajuns in GZ (lesbianx, lieska, fairr, leviath). Au fost nedreptatiti in comparatie cu alti membri din GZ, poate pentru simplul fapt ca erau considerati prieteni de-ai mei, eu fiind cel "certat" cu stafful GZ.

Dupa saptamani bune de a incerca sa il conving pe Xerxerses (gmul din GZ) ca nu este corect ceea ce se intamplat, ca nu este bine ceea ce fac, si asa mai departe nu am reusit sa ma fac ascultat, cu toate ca intrun fel aveam dreptate. De aceea am ales sa imi iau ramas bun de la ei si sa imi vad de drum.

... insa, la fel cum am simtit ca au profitat de mine (fiind nedreptatit in comparatie cu alti membri, chiar daca eram primul la dps, chiar daca am contribuit la zeci de achievementuri, samd), asa am simtit si eu nevoia sa profit de ei.

Singurul lucru pe care nu l-am luat in calcul au fost consecintele pe care alte persoane care au facut aceeasi greseala ca ei sa plateasca la fel de drastic din cauza mea. Am vrut sa ma intorc in Evo dupa "incheierea socotelilor" cu GZ, insa nu cred ca dupa ceea ce s-a intamplat voi mai avea aceasta oportunitate.

Stiu ca multi dintre voi au avut de suferit din cauza mea, si indiferent daca pentru voi am facut ce-am facut, "scopul nu scuza mijloacele". Inca mai am o umbra de speranta ca voi fi acceptat inapoi in Evo, insa indiferent de raspunsul pe care mi-l veti da simt nevoia sa imi cer scuze fata de voi si sa va spun ca imi pare extrem de rau ca ati avut si voi de suferit in urma greselilor mele si a celor din GZ.

Multumesc anticipat.



Ma scuzati ca postez aici celor din Evo nu am nimic cu voi faceti bn ce faceti Bafta la Progrese incontinuare!


Esti patetic tu si postulu tau ai fost atat de injositor de ne-ai urmarit fiecare cuvand care il scoteam pe Chat ca sa poti sa ne raportezi, acuma vrei sa intri si in Evo sa distrugi o Guilda care dupa parerea mea este Stabila si cu sanse mari de Suprematie pe Evolusion, Ma intreb daca pe noi astea din Gz ne-ai vandut pe Invincible pe ei pe ce i vinzi pe Celestial Steel?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gazi

[-Like a baws-]



Status: Offline
(since 09-01-2019 02:28)
Joined: 25 May 2011
Posts: 2197, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 34
Votes: 38

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-01-2012, 11:23:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sovereign wrote:
Ok, te inteleg. Eu am trecut peste chestia asta... am facut "greseala" ca am raportat bugul si am platit pentru asta, un server intreg care ma injura cred ca confirma treaba asta... speram ca poate puteti si voi trece peste chestia asta si sa recunoasteti ca nu a fost doar vina mea pentru ca si unii dintre voi v-ati folosit de bugul asta.

Si off the record: nu am dat nicio lista cu playeri care au facut exploitul sau cu playeri pe care nu-i am la suflet, eu doar am raportat bugul, shockerul e cel care s-a uitat in logs si a sters itemele sau a dat banuri.

ciprianclipea wrote:
sincer te compatimesc...
Sincer... nu inteleg ce vrei sa spui.

Eu inteleg ft bine ce vrea sa iti zica,si are dreptate.

Nu te supara,dar ca sa iti vinzi guilda pe un invincible..... e josnic, avea dreptate snoppy cand imi zicea unele chestii dar eu nu ma ca sove nu e asa,m-am inselat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sovereign
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-10-2013 13:05)
Joined: 25 Aug 2010
Posts: 2166, Topics: 119
Location: In ciorba.

Reputation: -485.9
Votes: 36

   
Post Posted: 09-01-2012, 11:40:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok, ca sa clarificam unele chestii... eu nu m-am folosit absolut deloc de bugul asta. Si nu eu sunt cel care a sters itemele, Shockerul s-a uitat in logs, el a luat decizia de a sterge itemele si de a da banuri.

Si da, am facut ce-am facut cu G0 pentru ca asta meritau, si nu v-am "vandut" pentru un Invicible, v-am vandut pentru Lesbianx, nu aveti decat sa credeti ce vreti.

Si Goroso... aminteste-ti cum eram inainte, cat de treaba eram si cate am facut pentru voi, ati uitat asta... de asta am facut ce am facut... indiferent de ce faceam tot eram urat in G0 (si chestia asta nedreptatea si alte persoane), si puteti sa aruncati cu cat ***** vreti in stanga si in dreapta sa nu ma accepte in Evo, sa nu ma accepte in nicio guilda, inteleg ca vreti sa va razbunati pe mine, e normal.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Next    


The time now is 02-07-2024, 05:31:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x