User
Pass
2FA
 
 

Stop warnurilor aiurea

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash

Credeti ca e drept ? si ca ravenous merita titlul de admin ?
Da
83%
 83%  [ 5 ]
Nu
16%
 16%  [ 1 ]
Total Votes : 6

Author Message649
trollinhata
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-12-2012 20:13)
Joined: 27 Jul 2012
Posts: 143, Topics: 18
Location: In Padure

Reputation: -178.7
Votes: 8

Post Posted: 09-09-2012, 12:20:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acest om mi-a dat 2 warnuri pe degeaba, uitati-va la profilul meu si la cele doua warnuri de la adminul cu numele de Ravenous , As dori sa fie scoase, pentru ca nu a fost un lucru drept sa le primesc degeaba, pentru ca acest om va aduce site-ul la sapa de lemn pentru ca: 1. Da warnuri/banuri aiurea, asa punand in pericol site-ul, cunosc multe persoane care nu mai sunt pe acest site din cauza lui si nu numai, asa ca il rog pe Shockeru sa-mi scoata cele doua warnuri si sa-i spuna lui Ravenous sa nu mai dea warnuri fara motiv, pentru ca site-ul va avea mai putini utilizatori, si se va ajunge la NIMIC, se va inchide, cunosc eu un exemplu: Random Site, serverul a fost inchis pentru ca 3 nebuni, 2 moderatori si 1 admin dadeau banuri in stanga si in dreapta fara motiv, din cauza lipsei donatiilor serverul s-a inchis, pentru ca ramasesera saraci, si nu mai aveau cu ce sa-l hosteze... in concluzie eu nu vreau ca freakz sa fie distrus de cei care se cred: Drepti, Prietenosi, Sociabili, etc. cand defapt ei au un singur scop: distrugerea site-ului prin imputinarea utilizatorilor, cu banuri/warnuri aiurea, in concluzie daca nu mi se vor scoate cele doua warnuri date de Ravenous voi face o cerere de suspendare a acestui cont si voi pleca pe vecie de pe acest site, tin sa mentionez si ca unul din warnuri de la Ravenous e dat pe pony zone, unde fiecare are libertate de exprimare, paduraru a zis ca e 18+ deci putem vorbi despre orice, fara warnuri sau altele, parca ar trebui sa se numeasca warn zone Ravenous edition
Cu mult respect, Trollinhata

P.S: poate acest mesaj este ultimul meu mesaj de pe acest site, poate ca un admin va sterge acest topic inainte ca toata lumea sa il vada, dar nu-i nimic, eu va las, si
la revedere

Si altceva: poate ca eu sunt ultimul care mai vorbeste despre acest subiect, as vrea sa va spun ceva: pe orice server/forum romanesc pe care am jucat/postat etc iau ban, nu am ban pe nici un forum/server strain, din cauza mentalitatii noastre de tarani cum ar fi: x era un player pe wow, un taran, nu se stie cum face el si ajunge gm, atunci incepe sa se laude, sa dea banuri aiurea, sa triseze, bagand iteme legendare si devenind extrem de puternic(pentru acesti oameni: nu fac reclama la alt server de wow, vorbesc relativ, cum asta nu s-a intamplat, nu vreau sa spun pe ce server juca x, care nici nu exista, oricum era un server cu doar 3-4 online si cu 10 utilizatori inregistrati(nu ati vrea sa intrati pe el nici daca ar exista)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ravenous

[Retired E5150]



Status: Offline
(since 28-12-2023 12:30)
Joined: 01 Jan 2012
Posts: 10472, Topics: 307
Location: Bucharest

Reputation: 1863.9
Votes: 234

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-09-2012, 12:54:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

trollinhata wrote:
S-a terminat cu titlul de gm, daca nu imi dai tu ban pe ip inainte

Fii serios baiete, nu oamenii ca tine reprezinta comunitatea Freakz. Degeaba ma ameninti pe PM

Iti faci report singur incercand sa trollezi Stafful, mai pui si motiv "atac la persoana, minciuni si alte chestii care nu respecta regulamentul(cand mi-am facut contul am dat nu sunt de acord)", cand omul cere un sfat tu il sfatuiesti sa stearga WoW + topicul asta
trollinhata wrote:
padurareee, cat mai e chilu de castraveti la cartofi

trollinhata wrote:
rhgrehgoirjgrweșlkjglfsdjgjegj spam spam spam spam
imi plac oricum poneii

trollinhata wrote:
ca nu mai joc tarania aia de joc plina de copii de 9-11 ani

trollinhata wrote:
ai jucat macar !?
si padurare, daca tu ai schimbat numiele esti un pepenar de tara, un taran patetic, ce sa mai zic.... ma las de insulte si certuri ca iese telenovela


Cu astfel de posturi te faci tu remarcat ? - Toate posturile sunt inutile, nu am citit unul interesant.



I AM NO LONGER A GAMEMASTER, PLEASE SEE SERVER STAFF





Last edited by Ravenous on 09-09-2012, 12:56:43; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 18 hours ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 09-09-2012, 12:56:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Auzi trollinhata , tu esti reincarnarea lui Che Guevara ? -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
trollinhata
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-12-2012 20:13)
Joined: 27 Jul 2012
Posts: 143, Topics: 18
Location: In Padure

Reputation: -178.7
Votes: 8

Post Posted: 09-09-2012, 13:05:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

imi fac cerere de ban adio !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LAPD

[Miliþian]



Status: Offline
(since 21-02-2024 11:43)
Joined: 09 Nov 2009
Posts: 13869, Topics: 364
Location: Vaslui

Reputation: 1077.6
Votes: 117

           
Post Posted: 09-09-2012, 13:14:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ohh Isuse ..tu esti ala care se ia toata lumea de tine ... OMg se duce freakz-ul de rapa din cauza adminilor - Sad ...

Toate cele 4 warnuri le ai pe merit .. cu asa personalitate ma mir cum de nu ai primit ban pana acum



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 09-09-2012, 14:07:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Patetic, warnuri luate pe merit.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 13-05-2024, 09:33:45
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x