User
Pass
2FA
 
 

[SublimE] Recrutari Pandaria

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1227
Lucian090

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-03-2016 10:07)
Joined: 15 May 2015
Posts: 8, Topics: 2
Location: Bucuresti

Reputation: 34.3
Votes: 1

     
Post Posted: 29-05-2015, 16:24:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam:


orice Rdps/Dps/Heal/Tank 460 + ILVL


Inainte sa aplici pentru aceasta guilda gandeste-te ca suntem o comunitate de oameni care functioneaza dupa un anumit set de reguili! Nu va obositi sa faceti aplicatie daca nu respectati urmatoarele reguli :


1. Caracterul cu care aplicati nu este MAIN !

Nu suntem o guilda de off chare.Noi ne dorim sa progresam foarte mult prin munca intelegere si "sudoare"

2. Daca nu sunteti focusati catre PvE !

Daca nu stii ce se intampla acum cu bossii din instante si scriptul lor cauta o guilda PVP.Noi nu te putem ajuta.

3. Daca nu aveti timp sa stati la raids !

Uneori se mai intampla ca raidul sa intarzie sau sa intampine unele dificultati.Noi incercam sa terminam raidurile cat mai repede.

4. Daca nu iti cunosti clasa si specul !

Chiar daca esti incepator exista anumite ghiduri pe net care te ajuta la imbunatatirea clasei pe care o joci! Foloseste-le,sunt gratis!

5. Nu stiti sa va controlati comportamentul/limbajul pe teamspeak sau pe guild !

6. CONTUL DIN JOC SA FIE LEGAT CU CEL DE PE FORUM !

7. TS-ul este un factor important la recrutare !

Daca nu ai un limbaj decent pe teamspeak nu te mai obosi sa faci post,noi nu recrutam astfel de oameni

Respecta si vei fi respectat !


Model de aplicatie:

Citat:
Nume In-game :
Rasa :
Clasa :
Ilvl :
Link armory (#1) :
Screenshot cu /played(obligatoriu peste 15 zile) (#2) :
De ce ai ales combinatia respectiva clasa/rasa :
Profesii :
De cat timp joci WoW :
Disponibilitate :
Procesor & placa video & ram(cam tot ce consideri tu ca tine de un gameplay cat mai performant,asta include si viteza internetului) (#3) :
Varsta :
Scripts cunoscute (si progres mai vechi 4.X si actual 5.4.8(client)) :
De ce doresti sa intri la noi in guild (EX-guilds daca exista):
Screenshot Recount 5 Mil. DMG Done(pt dps only - own buffs, no food, no flasks, no scrolls) (#4):



(#1),(#2),(#3),(#4) TREBUIESC COMPLETATE OBLIGATORIU

Legarea contului In-game cu cel de pe forum este un MUST !

Informatii aditionale:
Indicat ar fi sa aveti progres full si un spec alternativ decent pentru 25-man Hc raids !
ItemLevel-ul minim e de 460

Dupa ce realizati aplicatia si primiti invite in guild o sa mai fi-ti supusi unui dummy test in caz ca sunteti dps; in caz ca sunteti healer/tank o sa fi-ti testati in primul raid la care participati.

Playeri avizati sa raspunda in acest topic: Janth,Swampy,Smerty,Bestclass.

<< Folositi Reply ! Nu create new topic ! >>




NOTE: Imi rezerv dreptul de a modifica topicul.

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ralphggg

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-06-2015 19:35)
Joined: 24 Jun 2014
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 35.1
Votes: 1

 
Post Posted: 09-06-2015, 21:28:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-game : Minghoa
Rasa : Pandaren
Clasa : Monk
Ilvl : 473
Link armory (#1) : https://armory.freakz.ro/character/genesis/minghoa
Screenshot cu /played(obligatoriu peste 15 zile) (#2) :
De ce ai ales combinatia respectiva clasa/rasa : Am auzit ca da mult damage pe freakz
Profesii : Engineering
De cat timp joci WoW : pai de vreo 3 ani asa serios... dar in general de vreo 6 ani
Disponibilitate : 4-5 ore pe zi.. Saptamanile astea 2 am examene si nu voi fi asa de mult activ, dar din vara ma apuc serios de wow
Procesor & placa video & ram(cam tot ce consideri tu ca tine de un gameplay cat mai performant,asta include si viteza internetului) (#3) :
Varsta : 20
Scripts cunoscute (si progres mai vechi 4.X si actual 5.4.8(client)) : Aveam Dragon Soul full HC
De ce doresti sa intri la noi in guild (EX-guilds daca exista): Am auzit ca e o guilda cu oameni seriosi si cu bun simt.
Screenshot Recount 5 Mil. DMG Done(pt dps only - own buffs, no food, no flasks, no scrolls) (#4):

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lucian090

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-03-2016 10:07)
Joined: 15 May 2015
Posts: 8, Topics: 2
Location: Bucuresti

Reputation: 34.3
Votes: 1

     
Post Posted: 09-06-2015, 22:29:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ralphggg wrote:
Nume In-game : Minghoa
Rasa : Pandaren
Clasa : Monk
Ilvl : 473
Link armory (#1) : https://armory.freakz.ro/character/genesis/minghoa
Screenshot cu /played(obligatoriu peste 15 zile) (#2) :
De ce ai ales combinatia respectiva clasa/rasa : Am auzit ca da mult damage pe freakz
Profesii : Engineering
De cat timp joci WoW : pai de vreo 3 ani asa serios... dar in general de vreo 6 ani
Disponibilitate : 4-5 ore pe zi.. Saptamanile astea 2 am examene si nu voi fi asa de mult activ, dar din vara ma apuc serios de wow
Procesor & placa video & ram(cam tot ce consideri tu ca tine de un gameplay cat mai performant,asta include si viteza internetului) (#3) :
Varsta : 20
Scripts cunoscute (si progres mai vechi 4.X si actual 5.4.8(client)) : Aveam Dragon Soul full HC
De ce doresti sa intri la noi in guild (EX-guilds daca exista): Am auzit ca e o guilda cu oameni seriosi si cu bun simt.
Screenshot Recount 5 Mil. DMG Done(pt dps only - own buffs, no food, no flasks, no scrolls) (#4):



RESPINS Screenshot cu /played(obligatoriu peste 15 zile) (#2) : (Neindeplinit)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bucurcalin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-07-2015 14:25)
Joined: 13 Oct 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 35.1
Votes: 1

 
Post Posted: 11-07-2015, 18:12:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-game : Tiandor
Rasa : Human
Clasa : Paladin
Ilvl : 481
Link armory (#1) : https://armory.freakz.ro/character/genesis/Tiandor
Screenshot cu /played(obligatoriu peste 15 zile) (#2) : http://imgur.com/bKKo4TM
De ce ai ales combinatia respectiva clasa/rasa : Caracterul asta e primul si nu prea stiam eu cu ce se mananca rasele si clasele si combo etc. Paladin am ales la recomandarea unui prieten.
Profesii : Herbalism/Alchemy
De cat timp joci WoW : De vreo 4 sau 5 ani am jucat alternativ freakz/molten/official
Disponibilitate : Vara mai mereu ; in timpul anului cam pe dupa 6 si in weekend la fel ca vara
Procesor & placa video & ram(cam tot ce consideri tu ca tine de un gameplay cat mai performant,asta include si viteza internetului) (#3) : Intel core i5 3.3 ghz
Nvidia Geforce GTX 960 2GB , 8 GB RAM
Varsta : 16
Scripts cunoscute (si progres mai vechi 4.X si actual 5.4.8(client)) : Scripturile de Mop; Progres pe Cata: BWD, BOT , DS(fara madness) normal ; pe Mop deocamdata nimic dar cum am zis stiu scripturi mai ales ca am facut pe Blizz
De ce doresti sa intri la noi in guild (EX-guilds daca exista): Vreau o guilda cu care sa fac raiduri si din guildele unde am mai fost in sublime a fost cel mai ok. Da, am mai fost in Sublime dar ma lasasem o perioada la sfarsitul la cata (fix inainte de madness) si m-am apucat de oficial si mi-am luat kick de inactivitate . Sper ca nu este o problema lucrul asta . Ca Exguilds am mai fost in guilde mici We pee in moonwells si.. SUblime -
Screenshot Recount 5 Mil. DMG Done(pt dps only - own buffs, no food, no flasks, no scrolls) (#4): http://imgur.com/HwTUttt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 01-06-2024, 07:57:48
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x