User
Pass
2FA
 
 

Sugestie legata de comunitatea de WOW

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help
Author Message539
IamLegend

[Creep]



Status: Offline
(since 01-12-2012 11:53)
Joined: 06 Jan 2012
Posts: 654, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -90.9
Votes: 11

 
Post Posted: 18-04-2012, 11:39:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut tuturor.
Inca de la aparitia primelor platforme de private server la WoW care aveau support si foloseau in mod uzual bazele de date mysql ca mijloc de stocare al datelor, eu unul m-am ocupat de foarte multe fixuri care tin de baza de date (Pentru mangos pe vremea TBC-ului am reparat pe cont propriu o gramada de chestii care tineau de baza de date).
Sugestia mea, vine de fapt ca o intrebare adresata staffului WoW Freakz...
Ati fi interesati sa primiti ajutor absolut gratuit, fara nimic cerut la schimb, cu fixuri pentru baza de date?

Daca raspunsul este DA, s-ar putea face un SVN (sau un alt mijloc dorit de voi de a acorda acces la o replica a bazei de date) cu baza de date actuala (bineinteles fara chestiile care ar putea fi folosite pentru brese de securitate gen user accounts / characters etc)?

Va asigur ca nu caut sa aduc vreun prejudiciu comunitatii si am cele mai bune intentii. -

Fixurile ar consta in research intensiv pentru a fi sigur ca e conform cu retailul si seria de queryuri de inserare sau actualizare a tabelelor din baza de date care necesita respectivul fix pentru a fi conform cu "originalul". -


Quinwaz wrote:
Trebuie sa ma prezint si eu?
Nume: Marian
Nume in Game: Quinwaz
Despre Mine: Am Nasu Mare -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ^AvioanE^, 29 May 2013 22:18



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help  


The time now is 14-05-2024, 09:34:12
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x