User
Pass
2FA
 
 

Sugestii ( Cititi cu atentie )

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message222
2Moare

[Creep]



Status: Offline
(since 02-03-2018 09:17)
Joined: 14 Mar 2014
Posts: 643, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 127
Votes: 7

Post Posted: 26-02-2015, 20:43:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La acest post vor raspunde doar patronii serverului , Jellal si Alecs.

Dupa ce am vorbit cu Alecs , am ajuns la concluzia ca o sa marim serverul la 32 de sloturi , o sa bagam un boost ca sa ne vina jucatori si desigur , doloantele mele dupa ce am citit fiecare subiect in parte care a inclus o sugestie / propunere din partea voastra.



1. 5 Admini noi / reactivati , 3 alesi de mine deja , posesori de steam , jucatori foarte buni , respectuosi , cu o istorie buna in adminat / patronat servere.

Ceilalti 2 sper ca vor fi reactivati , chiar daca nu au timp sa intre , sunt foarte buni , mai ales pentru orele lor de activare , in special dimineata!

* Mai gasesc eu destui admini cat sa fie un admin pe ora minim!!!

2. Comenzi noi pentru admini de la moderator in sus .

Obligatoriu : PIKA , *** , AMX_SMASH!!!

Reiau ideea , toti ne-am facut treaba , as putea inchide subiectul de reclamatii ca s-a pus panza de paianjen pe el!!! Nu cred ca vor da amx_pika la oricine si oricui.

Nu incepeti ca au scripturi care blocheaza , tot nimerim cu o comanda din 3 sa ii distrugem cs-ul , daca nu , asta e , ramane cu amx_ban xx 0 iesi.in.mm si dupa , amx_addban xx 0 .

O vorba romaneasca , incercarea moarte n-are!


3. Dupa ce am jucat pe absolut toate hartile noi de pe server , am ales ce trebuie sa ramana , restul adaugate harti noi!

Acestea sunt :

De cs dust2 ,
de sea dust 2 ,
de_eldorado_skserv
, de_fast_one ,
de_dust2_2013_final ,
de_inferno2se ,
fy_hotspot ,
fy_woods ,
fy_snow ,
fy_snow_war ,
fy_wintervest ,
de_nuke2010 ,
de_westwood_newstyle si 3 ,
fY-cluj winter ,
Fy_bridge , fy_russia ,
pool_day ,
buzzkill ,
aim_azatec_lapin ,
awp_india2 ,
cs_assault_december si mooqoo ,
de_aztec_0 , 1337 ,
de_alexandra ,
de_cbble ,
cs_italy_2 ,
de_dust2_2006 ,
de_dust2x2 ,
de_dust4ever2 ,
de_industro ,
de_inferno_3 , dust si noads ,
de_instek ,
rats_garden_csz ,
irak2 ,
de_kabul ( introdusa iarasi ) kabul2 , bakul_inv ,
de_kefar ,
de_minaret4 ,
mjolby6 ,
winternuke ,
nuke2k ,
de_rats2_2002 ,
de_sunny ,
de_train ,
de_mini_train32 ,
fy_dust_aim ,


Mai trebuie adaugate minim 15 harti noi , 3 cu prefixul AIM , 3 cu fy , 3 cu awp , restul de 6 ceva cu voturi multe, bune , mari , mici , ce o fi!!! O sa avem jucatori deci nu vor conta ca marime!!! Nici chiar gigantice , dar ati inteles ideea!


4. Doresc inapoi hartile : aim_map_usp , de_eldorado , de_dust2_remake2k , harti frumoase , populate , colorate , chiar HD as putea spune!!!



5. MP_timelimitul hartii sa fie de 15 , trebuie rulate hartile in prostie , trebuie facute cunoscute toate , sa se obisnuiasca jucatorii cu ele , nu sa iasa ca se joaca numai dust 2 si snow!!!


6. Va place serverul ? Vreti jucatori ? Vreti sa fie plin si sa aveti pofta sa jucati??? Perfect.

Sunteti atati admini , nu imi comunicati ca nu aveti bani cand toti fumati , beti , etc... 15 lei pe luna sa donati ca sa avem boost in fiecare luna nu cred ca o sa faceti foamea fara acesti 15 lei.


Eu voi dona 100 de ron lunar pentru boost , restul voi + alecs... Daca ne-am strange toti cu 15 lei , la cati suntem , am avea boost-ul necesar.

Sa ajungem si noi Europenizati , aveti contul , cum s-a facut 1 ale lunii , banca , depusi 15 lei , poza cu chitanta intr-un pm lui Alecs.

Cei care vor dona vor avea alte beneficii , mariri , etc...

Reiau ideea , pot sa plec oricand la un server super populat , sa imi cumpar adminul de acei 100 de ron dar nu plec pentru ca vreau sa facem ceva frumos... Vad ca si voi ati ramas , deci va place comunitatea , va plac jucatorii ca nu sunt robotei , joaca chiar bine! Ne-am imprietenit , alergari cu lama pe harta , caterinca , rasete , binedispunere... Atunci pastrati comunitatea cu 15 lei ***** pe luna!

Nu cred ca cer atat de mult!!!

7. Topic pentru Alecs.

Vezi cum poti sa oferi acces la oferiri de admine , adaugiri de harti , sunete , plugin-uri... La absolut orice , merge lumea la tine! De aia esti patron , sa stai linistit , sa se ocupe oamenii tai carora le-ai dat anumite accese , admine , moderatori... Cum vrem o harta noua , sa o testam , sa vedem ce zice , stati asa sa vedem ce zice Alecs.

Sa se ocupe Jellal ca oricum e non stop , sa intre in baza , sa dea acces unui jucator la admin , sa adauge o harta , etc... Nu sa stam dupa tine , poate mai pleci prin Germania , pleci pe undeva...


Ma repet , vor raspunde doar Jellal si Alecs , asta ca sa stabilim odata de ce avem nevoie de permisiunea lui Alecs pentru orice ***** cand suntem 30 de admini!!!


O seara buna!!!!

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by 2Moare, 26 February 2015 20:02



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 30-06-2024, 16:24:05
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x