User
Pass
2FA
 
 

Sugestii ( Cititi cu atentie )

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message308
2Moare

[Creep]



Status: Offline
(since 02-03-2018 09:17)
Joined: 14 Mar 2014
Posts: 643, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 127
Votes: 7

Post Posted: 26-02-2015, 22:03:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La acest post vor raspunde doar patronii serverului , Jellal si Alecs.

Dupa ce am vorbit cu Alecs , am ajuns la concluzia ca o sa marim serverul la 32 de sloturi , o sa bagam un boost ca sa ne vina jucatori si desigur , doloantele mele dupa ce am citit fiecare subiect in parte care a inclus o sugestie / propunere din partea voastra.



1. 5 Admini noi / reactivati , 3 alesi de mine deja , posesori de steam , jucatori foarte buni , respectuosi , cu o istorie buna in adminat / patronat servere.

Ceilalti 2 sper ca vor fi reactivati , chiar daca nu au timp sa intre , sunt foarte buni , mai ales pentru orele lor de activare , in special dimineata!

* Mai gasesc eu destui admini cat sa fie un admin pe ora minim!!!

2. Comenzi noi pentru admini de la moderator in sus .

Obligatoriu : PIKA , *** , AMX_SMASH!!!

Reiau ideea , toti ne-am facut treaba , as putea inchide subiectul de reclamatii ca s-a pus panza de paianjen pe el!!! Nu cred ca vor da amx_pika la oricine si oricui.

Nu incepeti ca au scripturi care blocheaza , tot nimerim cu o comanda din 3 sa ii distrugem cs-ul , daca nu , asta e , ramane cu amx_ban xx 0 iesi.in.mm si dupa , amx_addban xx 0 .

O vorba romaneasca , incercarea moarte n-are!


3. Dupa ce am jucat pe absolut toate hartile noi de pe server , am ales ce trebuie sa ramana , restul adaugate harti noi!

Acestea sunt :

De cs dust2 ,
de sea dust 2 ,
de_eldorado_skserv
, de_fast_one ,
de_dust2_2013_final ,
de_inferno2se ,
fy_hotspot ,
fy_woods ,
fy_snow ,
fy_snow_war ,
fy_wintervest ,
de_nuke2010 ,
de_westwood_newstyle si 3 ,
fY-cluj winter ,
Fy_bridge , fy_russia ,
pool_day ,
buzzkill ,
aim_azatec_lapin ,
awp_india2 ,
cs_assault_december si mooqoo ,
de_aztec_0 , 1337 ,
de_alexandra ,
de_cbble ,
cs_italy_2 ,
de_dust2_2006 ,
de_dust2x2 ,
de_dust4ever2 ,
de_industro ,
de_inferno_3 , dust si noads ,
de_instek ,
rats_garden_csz ,
irak2 ,
de_kabul ( introdusa iarasi ) kabul2 , bakul_inv ,
de_kefar ,
de_minaret4 ,
mjolby6 ,
winternuke ,
nuke2k ,
de_rats2_2002 ,
de_sunny ,
de_train ,
de_mini_train32 ,
fy_dust_aim ,


Mai trebuie adaugate minim 15 harti noi , 3 cu prefixul AIM , 3 cu fy , 3 cu awp , restul de 6 ceva cu voturi multe, bune , mari , mici , ce o fi!!! O sa avem jucatori deci nu vor conta ca marime!!! Nici chiar gigantice , dar ati inteles ideea!


4. Doresc inapoi hartile : aim_map_usp , de_eldorado , de_dust2_remake2k , harti frumoase , populate , colorate , chiar HD as putea spune!!!



5. MP_timelimitul hartii sa fie de 15 , trebuie rulate hartile in prostie , trebuie facute cunoscute toate , sa se obisnuiasca jucatorii cu ele , nu sa iasa ca se joaca numai dust 2 si snow!!!




6. Topic pentru Alecs.

Vezi cum poti sa oferi acces la oferiri de admine , adaugiri de harti , sunete , plugin-uri... La absolut orice , merge lumea la tine! De aia esti patron , sa stai linistit , sa se ocupe oamenii tai carora le-ai dat anumite accese , admine , moderatori... Cum vrem o harta noua , sa o testam , sa vedem ce zice , stati asa sa vedem ce zice Alecs.

Sa se ocupe Jellal ca oricum e non stop , sa intre in baza , sa dea acces unui jucator la admin , sa adauge o harta , etc... Nu sa stam dupa tine , poate mai pleci prin Germania , pleci pe undeva...


Ma repet , vor raspunde doar Jellal si Alecs , asta ca sa stabilim odata de ce avem nevoie de permisiunea lui Alecs pentru orice ***** cand suntem 30 de admini!!!


O seara buna!!!!



Last edited by 2Moare on 26-02-2015, 23:21:06; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
JeLLaL

[Never give up!]



Status: Offline
(since 26-01-2022 14:44)
Joined: 29 Nov 2012
Posts: 8774, Topics: 1365
Location: Iasi City

Reputation: 2952.4
Votes: 480

       
Post Posted: 26-02-2015, 23:11:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu sunt de acord cu recuratarea adminilor si adaugarea mapelor si pluginurilor, sa vedem daca si Alecs e de aceeasi parere.




GFX Zone!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by JeLLaL, 08 April 2015 18:49



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 30-06-2024, 15:50:34
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x