User
Pass
2FA
 
 

Sukka e prea fan Poolls:X:))
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1700
PoollsMzQ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-03-2014 08:49)
Joined: 20 Jun 2013
Posts: 72, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 87.4
Votes: 2

Post Posted: 02-10-2013, 22:19:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau :PoollsMzQ [;x]
Nick-ul adminului pe care il reclami :Sukka
Concluzii si consecintele care le astepti :Sa i se taie din elanu care ii s-a urcat la cap .
Motiv/dovada/argument : [ ex: print screen/demo asupra adminului reclamat ] L-am mutat la ct sa echilibrez 10 cu 10 si pe urma ma muta el pe mn la ct si s-a facut 11-9 si m-am enervat si l-am facut prost si poc ban perm . Serios? Ma faci sa rad . Sa mi se scoata banul de la fanul asta .

Vedeti ce atitudine luati cu el sa nu iau eu:))!!! I s-a urcat sefia la cap !

Ps: Stai linistit fanule ca nu te intrec in top , sper deosebire de tine mai trebuie sa ma duc si la munca. Dosent Matter.

Tachinare?Era pe primul loc la tero de aceea l-am mutat pe fan nu de altceva Dosent Matter .Cand echilibrez nu-l mut pe ala dupa ultimul loc ca nu asta inseamna echilibru.Daca ai vazut faza poti macar sa comentezi. Sa vezi ce zboara copilul asta de plange dupa admin Dosent Matter

iP : 188.212.194.114

PS: Tampit nu e in vocabularul meu , te-am facut doar prost si imi mentin parerea uita-te cum ai raspuns copil de 14 ani , Nino i-a atitudine cu el de nu iau eu iti promit ca pe 10 acum daca nu zboara platesc owner si il dau eu afara sa fie clar ca vad ca daca nu mai intru 2 zile pe server vi se urca sefia la cap .

PS: Nu-ti desenez doar iti mai spun odata AM ECHILIBRAT , STIU CA ITI PLACE SA fACI fRAGURI DAR 9-11 NU ERA CORECT ADMINUL VIETII :-J INTELEGE ODATA SI NU MAI COMENTA AIUREA , NICIODATA NU TE-AM MUTAT AIUREA DOAR SA ECHILIBREZ SAU NU STII CA EXISTA COMANDA?-



Last edited by PoollsMzQ on 02-10-2013, 22:39:03; edited 4 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AndreiATB

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-01-2014 20:02)
Joined: 22 Sep 2013
Posts: 70, Topics: 1
Location: France

Reputation: 42.4
Votes: 1

 
Post Posted: 02-10-2013, 22:27:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da IP sau steamID sa-l scot ca am vazut faza. Voi va tachinati unul pe altul aiurea -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Shukka

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-04-2016 08:52)
Joined: 09 Oct 2011
Posts: 136, Topics: 22
Location: Brasov

Reputation: -11.5
Votes: 6

 
Post Posted: 02-10-2013, 22:33:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce vrei unban acuma mars jigodie de aici, nu am sa stau sa accept ca un bitong sa ma injure in toate felurile m-ai facut prost, tampit, idiot am si martori dute in pana mea de copil, asta ca sa stii dc ai luat banul ca nu te mai opreai din injurii.

si sa iti aduci aminte ca nu e prima oara cand ma muti aiurea de la ct la t de la t la ct de 100 de ori cum iti convine tie, puteai sa imi spui frumos nu sa ma injuri.



Last edited by Shukka on 02-10-2013, 22:35:41; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Twixxxx

[Dl. Twixuleanu]



Status: Offline
(since 20-09-2018 07:51)
Joined: 02 May 2013
Posts: 1907, Topics: 37
Location: Baia Mare

Reputation: 509.3
Votes: 51

     
Post Posted: 02-10-2013, 22:33:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

de cand iti permiti, ca admin, sa faci prost alt admin? aveti admin chat, va puteti rezolva problemele.acolo.

Death... is only the beginning


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PoollsMzQ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-03-2014 08:49)
Joined: 20 Jun 2013
Posts: 72, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 87.4
Votes: 2

Post Posted: 02-10-2013, 22:37:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

twixx treaba ta care e aici ? Nu ai fost pe server nu vorbii . Asta e doar un fan care moare in fata pc-ului sa fie pe primul loc - si cand intru eu ii creste glicemia:)) - gata a intrat asta imi strica scorul:))-)))))))))) Deci luati atitudine cu acest copilas.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Twixxxx

[Dl. Twixuleanu]



Status: Offline
(since 20-09-2018 07:51)
Joined: 02 May 2013
Posts: 1907, Topics: 37
Location: Baia Mare

Reputation: 509.3
Votes: 51

     
Post Posted: 02-10-2013, 22:41:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pools.plimba ursul. Sunt admin, am tot dreptul sa-mi dau cu parerea, iar limbajul si atitudinea ta nu-si au rostul. Ar trebuii sa primesti warn.

Death... is only the beginning


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PoollsMzQ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-03-2014 08:49)
Joined: 20 Jun 2013
Posts: 72, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 87.4
Votes: 2

Post Posted: 02-10-2013, 22:47:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu ? Ba u esti chior ? Uite-te cum vb asta si pe forum nu doar pe server Dosent Matter am un limbaj superior fata de voi , mai puneti mana pe un dex si pe urma vb de limbajul meu , nu cred ca te-am jignit cu nimic pe tine , dar nu-ti intelegeam rostul in topicul asta si te-am intrebat - apropo nice answer - Sunt admin de aia -.PACE TWIXX n-am nimic cu tine dar nu-ti vad rostul aici .

"ce vrei unban acuma mars jigodie de aici, nu am sa stau sa accept ca un bitong sa ma injure in toate felurile m-ai facut prost, tampit, idiot am si martori dute in pana mea de copil, asta ca sa stii dc ai luat banul ca nu te mai opreai din injurii.

si sa iti aduci aminte ca nu e prima oara cand ma muti aiurea de la ct la t de la t la ct de 100 de ori cum iti convine tie, puteai sa imi spui frumos nu sa ma injuri."

La limbajul asta de maidan cum ii spun ? Poate trebuie sa va iau asa sa vb de la egal la egal ca daca nu va jignesc nu va simtiti bine .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AndreiATB

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-01-2014 20:02)
Joined: 22 Sep 2013
Posts: 70, Topics: 1
Location: France

Reputation: 42.4
Votes: 1

 
Post Posted: 02-10-2013, 23:03:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Reguli Admini:

1.
Nu abuzati de acest drept pe care il aveti.Sunteti inzestrati sa oferiti playerilor serverului un joc linistit si o atmosfera placuta.
`Daca voi nu va respectati intre voi, atunci pe playeri ii aruncati in Recycle Bin

3.
Cei cu grad inferior vor raspunde in fata superiorilor. (in cazul asta sunteti egali)

4.
Sunt strict interzise certurile/amenintarile cu ceilalti admini sau cu playeri.


6.
Nu este permisa banarea unui player fara dovada.Exceptie cand codati folosesc speed care este destul de vizibil.In cazul altui admin, nu aveti voi sa va banati intre voi.Daca aveti o presupunere despre alt admin cum ca ar fi codat, ii faceti poza si cu dovada prezentati o reclamatie impotriva acestuia si impreuna vom lua o decizie.

Voi ati dat comenzi unul impotriva altuia.
Ce e drept, Pools, tu ai inceput. Puteai sa-i spui: Shukka, du-te la tero sau la CT, dar tu ai luat o alta decizie, sa il muti chiar tu.
Despre ban, ce sa zic? Ma gandeam ca voi sunteti ok unul cu altul, dar vad ca nu va respectati deloc, ceea ce ma lasa cu gandul ca exista cineva pe forumul asta care va lua o decizie usturatoare pentru cel putin unul din voi.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Shukka

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-04-2016 08:52)
Joined: 09 Oct 2011
Posts: 136, Topics: 22
Location: Brasov

Reputation: -11.5
Votes: 6

 
Post Posted: 02-10-2013, 23:07:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da stiu regulamentul nu era nevoie credema m-am gandit de 3 ori inainte sa ii dau banu dar omu nu se oprea din injurii.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PoollsMzQ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-03-2014 08:49)
Joined: 20 Jun 2013
Posts: 72, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 87.4
Votes: 2

Post Posted: 02-10-2013, 23:10:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

S-a gandit de 3 ori inainte - si in secunda 2 am luat ban dupa ce i-am zis crudul adevarat - .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AndreiATB

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-01-2014 20:02)
Joined: 22 Sep 2013
Posts: 70, Topics: 1
Location: France

Reputation: 42.4
Votes: 1

 
Post Posted: 02-10-2013, 23:10:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-))) Ati baut amandoi in seara asta si cred ca v-ati luat la cearta de la aceeasi gagica! Parerea mea, ca de'... nush cine mai este online acum, ar fi, sa va impacati si sa inchideti topicul pana nu va sanctioneaza baietii maine! Nah... voi faceti cum vreti. Pana la urma, tot pe acelasi server o sa jucati!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Maverick_

[The Maverick]



Status: Offline
(since 08-08-2015 16:05)
Joined: 04 May 2013
Posts: 543, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 271
Votes: 11

 
Post Posted: 02-10-2013, 23:13:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

`Seara.
Parerea mea e ca amandoi ati avut o parte de vina la "confilctul" asta. Pools, tu nu trebuia sa folosesti comanda pe admin de acelasi grad , Shukka, tu nu trebuia sa raspunzi cu aceeasi moneda, din nou Pools, injuriile si apoi Shukka cu ban. Aveti admin chat, nu trebuie sa va spalati rufele in public. Fiecare in parte are un anumit caracter, unii poate mai vulcanic decat ceilalti. Pools , tu poate puteai sa muti jucatoru dp locul 2, sau sa te muti chiar tu, ca si tu esti jucator bun, si echilbrai la fel de mult cum echilibra si Shukka . Deja e cam tarziu pentru o reconciliere amicala, asa ca o sa trebuiasca luata o decizie de Alecsoviki/ Nino.


If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
House 3:16
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
skArA0skY

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-02-2014 16:54)
Joined: 10 Aug 2013
Posts: 118, Topics: 11
Location: Behind you

Reputation: 58
Votes: 3

Post Posted: 03-10-2013, 06:41:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu zic sa lasati forumul si sa va dati o intalnire "In the hood" !
Luati si niste baietasi cu voi , cateva masini sa faceti impresie , cate un suriu pe ici colo , o bata si faceti'o ca lumea macar .
Shukka , a'ti gresit amandoi , dar tu ai gresit primul ca te'ai lasat dus de joc si a vb in locu tau . E doar un joc pana la urma .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shukka

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-04-2016 08:52)
Joined: 09 Oct 2011
Posts: 136, Topics: 22
Location: Brasov

Reputation: -11.5
Votes: 6

 
Post Posted: 03-10-2013, 11:26:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"daca nu zboara platesc owner si il dau eu afara sa fie clar ca vad ca daca nu mai intru 2 zile pe server vi se urca sefia la cap."

asa vb tu cu colegii tai?


Eu tot aici sunt, hai doneaza odata ce mai astepti, si imi sustin parerea am fost insultat in mai multe randuri, nu imi este frica de tine omuletule si nu am nevoie de apararea nimanui am fost jignit fara ca sa ii fac nimic care sa il faca sa spuna injuriile acelea, o zi buna sa aveti.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Maverick_

[The Maverick]



Status: Offline
(since 08-08-2015 16:05)
Joined: 04 May 2013
Posts: 543, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 271
Votes: 11

 
Post Posted: 03-10-2013, 11:30:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu, Skaraosky, nu Shukka a gresit primul, ci Pools. Din ce am inteles erau amandoi tero. Pools a folosit amx_teammenu pe Shukka, in loc sa se mute el. N.am nimic cu niciunu dintre voi, dar si pe mine m.ar fi luat spumele la faza asta.

If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
House 3:16
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by El_Nino, 03 October 2013 22:04



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 21-05-2024, 12:50:55
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x