User
Pass
2FA
 
 

Teapa la character trade Q_Q

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message878
I3lack

[Invoker ]



Status: Offline
(since 02-06-2015 12:35)
Joined: 11 Sep 2010
Posts: 9, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 41.5
Votes: 2

   
Post Posted: 11-09-2010, 23:29:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi cer scuze pentru post dar am si eu o mica problema si v`as ruga frumos daca puteti sa ma puteti ajuta si pe mine sa o rezolv.Problema mea este urmatoarea:
Am vorbit cu un prieten bun in care am avut incredere si i`am propus sa facem schimb de id`uri si parole de la conturi(da , stiu.Veche poveste.)Dupa ce am facut schimb , m`am jucat cam o ora pe contul lui iar intr`e timp am sesizat ca "prietenul" meu mi`a dat teapa si a schimbat ambele parole de la conturi.Dupa o vreme , ironic , el a schimbat parola de pe contul meu din nou in cea pe care o aveam eu inainte(Si sunt sigur ca a schimbat`o pentru ca nu imi mai mergea cand mi`a dat teapa).Cand am intrat pe contul meu , m`am speriat deoarece nu mi`am mai gasit paladinul care se afla pe el.Dupa , am realizat ca el a facut trade la charactere deoarece paladinul meu nu fusese sters.Ba chiar dimpotriva , el fusese mutat pe un alt cont pentru ca il vedeam inca online activ.Asa ca va rog frumos , daca se poate , sa imi returnati caracterul inapoi .Va multumesc -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Knari

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-04-2020 18:31)
Joined: 26 Jun 2010
Posts: 55, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 66
Votes: 3

 
Post Posted: 12-09-2010, 00:15:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pune si tu detaliile contului, contul, numele caracterului samd


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 12-09-2010, 02:24:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunteti idioti sa mor de nu. V-am facut script de char trade, am facut instant armory update, am facut sa puteti vedea bags si voi tot va trageti singuri tepe, bafta

FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 12 September 2010 00:24



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 22-09-2024, 03:49:18
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x