User
Pass
2FA
 
 

The Black Temple .

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message366
Bloodyheal

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-11-2013 13:15)
Joined: 11 Dec 2010
Posts: 26, Topics: 16
Location: Bucuresti

Reputation: 58
Votes: 5

 
Post Posted: 05-02-2011, 00:35:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SAlut , sunt bloodyheal de foarte multe ori am facut illidan stormrage dar cateodata luam wipe din cauza playerilor problema este urmatoarea dupa ce iei wipe mor toti. Akama ramane acolo si se bate cu mobs bun sa zicem ca se bate dar el omoara doar unul din flame iar pe urmatorul doar pune target si nu face nimic iar din cauza aceasta ca sa intri inauntru dureaza 2-3 ore depinde , ieri am luat wipe lafel iar dupa ce am asteptat 30 min si vedeam ca nu face nimic au iesit toti , dupa 2 ore mai tarziu am intrat in black temple si mergea sa intru nu mai spunea ca bossul se bate cu cnv ,am intrat iar la consiliu akama nu este acolo de fiecare data cand se ia wipe la illidan nu mai merge refacut dupa wipe .Te rog repara bugul asta sau macar baga-l si tu pe akama pe id ul meu Multumesc pentru timpul acordat.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 06-06-2024, 21:34:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password