User
Pass
2FA
 
 

Top 9 replici jalnice de agãþat

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Politics & Social
Author Message568
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 26-09-2014, 22:50:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Singurul scop al replicilor de agãþat este sã iniþieze o conversaþie cu o femeie. ªi în vreme ce bãrbaþii care folosesc replici de agãþat au cele mai bune intenþii, cele mai multe femei urãsc de-a dreptul aceste replici de agãþat pe care le-au auzit de neumãrate ori. Tocmai de aceea, chiar dacã tu crezi cã o vei da gata folosind una dintre replicile tale de agãþat pe care le consideri imbatabile, s-ar putea ca rezultatul sã fie o palmã pe obraz sau bãutura pe cãmaºã.




    • Iatã cele mai jalnice 9 replici de agãþat ºi fã tot posibilul sã le scoþi din arsenalul tãu atunci când vrei sã abordezi o fatã.
      • 1. Aº putea sã jur cã te-am vãzut cãutându-mi în bagaje. Reacþia generalã este un genunchi plasat acolo unde-i greu voinicului.
        2. Sper cã ºtii sã acorzi primul ajutor pentru cã m-ai lãsat fãrã respiraþie. Dupã directa pe care o vei primi în stomac ca urmare a acestei replici sigur vei rãmâne fãrã respiraþie.
      • 3. Tatãl tãu trebuie sã fi fost brutar de vreme ce ai un fund atât de apetisant. Aproape orice femeie îþi va spune cã eºti pervers ºi îþi va spune s-o ºtergi din faþa ei.
      • 4. Se pare cã mi-am pierdut numãrul de telefon, poþi sã mi-l dai pe-al tãu? În 9 cazuri din 10, femeia te va „concedia” cu un gest din cauza lipsei de originalitate ºi te va lãsa sã stai singur.
      • 5. Frumoaso ai o pereche superbã de picioare, la ce orã sunt deschise? Acesta este una dintre cele mai insultãtoare replici de agãþat ºi nu vei opþine nimic bun de pe urma folosirii ei. Este adevãrat cã femeile doresc sã fie sexy ºi atractive, însã nu-ºi doresc sã fie confundate cu o prostituatã.
      • 6. Crezi în dragoste la prima vedere sau ar trebui sã mai trec o datã prin faþa ta? Replica are o uºoarã notã de aroganþã ºi, aproape garantat, nu vei avea succes cu ea în faþa unei femei care se respectã. Ca orice în viaþã, aronganþa nu trebuie sã depãºeascã anumite limite, în caz contrar efectele sunt altele decât cele aºteptate.
      • 7. Probabil cã te dor picioarele pentru cã mi-ai alergat prin cap toatã ziua. Picioarele ei nu vor fi prea obosite pentru a alerga cât mai departe de tine. Aceastã replicã este de pe vremea bunicilor ºi nici atunci nu avea prea mult succes.
      • 8. Ce cautã o fatã drãguþã ca tine într-un loc ca acesta? Se poate spune cã este una dintre replicile clasice ºi tocmai de aceea n-ar trebui s-o foloseºti. Ai putea fi cea de-a zecea persoanã din seara respecticã care încearcã s-o agaþe astfel. Ca sã nu mai vorbim cã, de fapt, îi spui cã are gusturi proaste.
      • 9. Te-a durut când ai cãzut din rai? Nu, însã sigur te va durea pe tine dupã pumnul pe care îl vei primi în faþã din cauzã cã eºti nepoliticos. Cele mai multe dintre femei percep aceastã replicã ca pe un compliment care nu spune absolut nimic.




Sursa: click



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Politics & Social  


The time now is 18-10-2024, 08:27:48
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x