Post Posted: 18-05-2015, 06:11:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ROMÂNÃ:

Ediþia III

REGULAMENT:

Nu vã înscrieþi dacã nu aveþi timp sã vã jucaþi meciurile! Riscaþi sã pierdeþi accesul la ediþiile organizate de Freakz pe o duratã nelimitatã în cazul în care abandonaþi din motive neîntemeiate meciurile!
Dacã reþeaua picã cu mesajul: Connection With The Other Player Has Been Lost, meciul se rejoacã din minutul oprit ºi de la scorul prezent pânã în minutul incidentului.
Dacã unul din participanþi iese afarã din meci farã motiv întemeiat(probleme internet, windows, curent) pierde meciul la masa verde(3-0).
Dacã unui participant îi sunt accidentaþi cel puþin doi jucatori, are dreptul la rejucare.
Dacã nu se respectã termenul limitã de jucare al meciurilor, meciul se declarã null, respectiv victorie pentru cel prezent.
Se interzic: intrãrile pe linia de fund, loviturile din corner pe poartã(z+d,c+d,q+d), combinaþia de taste q+w din propria jumatate, pornirea de la mijlocul terenului direct spre poarta adversarului, out-ul direct în careu. Încalcarea oricarei reguli duce la pierderea meciului la masa verde(3-0).
Orice discuþie referitoare la aceasta ediþie se desfãºoarã aici.
Se joacã Tur-Retur atât în campionat cât ºi în cupã.
Meciul se terminã în minutul 90. Lasaþi vizibile statisticile(Match Highlights).
Fiecare participant este obligat sã joace cu echipa pe care ºi-a ales-o la momentul înscrierii, respectând numãrul maxim de stele impus.