User
Pass
2FA
 
 

Twink

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show only staff posts
Author Message2691
Bugghy

[The Pedobear]



Status: Offline
(since 22-11-2019 18:38)
Joined: 18 Aug 2010
Posts: 2025, Topics: 156
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 72
Votes: 26

   
Post Posted: 06-06-2013, 08:35:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Buna. Mai exista guilde de twink lvl 70 pe genesis? Acum mi-am facut si eu un druid si am de gand sa-l fac twink



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gamer4life

[Creep]



Status: Offline
(since 24-06-2014 12:50)
Joined: 29 Apr 2013
Posts: 516, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: 103
Votes: 9

Post Posted: 06-06-2013, 14:38:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am dat search pe google la twink si sa zicem ca termenul in sine e foarte "disturbing"
Code:
    twink =   
An attractive, boyish-looking, young *** man. A twink is the *** answer to the blonde bimbo cheerleader


Ok... nu cred ca intereseaza pe cineva orientarea ta sexuala si mi se pare cam aiurea ca sa iti cauti guilde pentru "Raiduri".
Ce faci tu in timpul tau liber e treaba ta, dar nu e frumos sa faci propaganda la asa ceva .- U are really sick dude !!!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paul !?

[Maniac]



Status: Offline
(since 31-03-2020 22:01)
Joined: 21 Jul 2011
Posts: 1269, Topics: 104
Location: Calarasi

Reputation: 62.2
Votes: 49

Post Posted: 06-06-2013, 14:41:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gamer4life wrote:
am dat search pe google la twink si sa zicem ca termenul in sine e foarte "disturbing"
Code:
    twink =   
An attractive, boyish-looking, young *** man. A twink is the *** answer to the blonde bimbo cheerleader


Ok... nu cred ca intereseaza pe cineva orientarea ta sexuala si mi se pare cam aiurea ca sa iti cauti guilde pentru "Raiduri".
Ce faci tu in timpul tau liber e treaba ta, dar nu e frumos sa faci propaganda la asa ceva .- U are really sick dude !!!!


HAHAHA -))))

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 06-06-2013, 14:47:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gamer4life wrote:
am dat search pe google la twink si sa zicem ca termenul in sine e foarte "disturbing"
Code:
    twink =   
An attractive, boyish-looking, young *** man. A twink is the *** answer to the blonde bimbo cheerleader


Ok... nu cred ca intereseaza pe cineva orientarea ta sexuala si mi se pare cam aiurea ca sa iti cauti guilde pentru "Raiduri".
Ce faci tu in timpul tau liber e treaba ta, dar nu e frumos sa faci propaganda la asa ceva .- U are really sick dude !!!!


doamne sfinte bai frate cum ma sa zici asa ceva? /facepalm

in wow twink inseamna caracter de level mic cu cele mai bune iteme pentru level-ul lui. Nici macar twink nu stii ce inseamna...

http://www.wowwiki.com/Twink

on topic: recomand war-ul sau rogue ca twink, druidul nu e cine stie ce


୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gamer4life

[Creep]



Status: Offline
(since 24-06-2014 12:50)
Joined: 29 Apr 2013
Posts: 516, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: 103
Votes: 9

Post Posted: 06-06-2013, 14:56:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://en.wikipedia.org/wiki/Twink_%***%29
http://en.wiktionary.org/wiki/twink
Code:

Noun

twink (plural twinks)

    (*** slang) A young, attractive, slim male, usually having little body hair.  [quotations ]
    (derogatory, slang) A weak or effeminate man, whether *** or not.

Synonyms

    (*** slang: young, attractive, slim man): chicken
    (weak or effeminate man): poof (British), *** (especially US), *** (especially US)

Vai kinook ..acum imi dau seama de ce ai sustinut sus si tare World PVP ON. Care era termenul acela folosit de tine acolo? "***"?
poi eu iti zic ca ai putea sa ii dai un mesaj lu Bughhy ..poate cine stie ..te invita la vreun raid - .
PS: use dureX


 
Staff message (SeaGer):
 
Esti foarte amuzant. Data viitoare ai 2 warn-uri.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Indubitabil

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-11-2014 08:13)
Joined: 28 May 2013
Posts: 25, Topics: 4
Location: Brasov

Reputation: 68.1
Votes: 2

 
Post Posted: 06-06-2013, 14:58:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Trolling much?

OnTopic: ar fi ok si un priest facut twink, e destul de bun daca stii sa joci. Acum depinde si cat de bine merg facute charele twink aici, pe oficial cel putin era amuzant cu priest 80 facut full wrathfull -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 06-06-2013, 15:06:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gamer4life wrote:
http://en.wikipedia.org/wiki/Twink_%***%29
http://en.wiktionary.org/wiki/twink
Code:

Noun

twink (plural twinks)

    (*** slang) A young, attractive, slim male, usually having little body hair.  [quotations ▼]
    (derogatory, slang) A weak or effeminate man, whether *** or not.

Synonyms

    (*** slang: young, attractive, slim man): chicken
    (weak or effeminate man): poof (British), *** (especially US), *** (especially US)

Vai kinook ..acum imi dau seama de ce ai sustinut sus si tare World PVP ON. Care era termenul acela folosit de tine acolo? "***"?
poi eu iti zic ca ai putea sa ii dai un mesaj lu Bughhy ..poate cine stie ..te invita la vreun raid - .
PS: use dureX

bai kidule, dupa ce ca habar n-ai ce e ala twink, si nici dupa ce ti-am dat eu wowwiki link tot nu stii, si confunzi PVP-ul underlevel cu ***, mai ai si tupeul sa imi zici ca eu si bughy(care oricum si el e peste tine ca wow player) ar trebui sa facem un "*** raid". Da, o sa folosesc durex, de care preferi?

ca sa fiu on topic: nu stiu cum o sa-ti gearezi tu twinkul, avand in vedere faptul ca nu se fac low level BG's, votepoints poate(iti ia cam juma de an full wrath pe VP). Merge si priest, dar e mai greu, ca e clother si te sparg meele


୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bugghy

[The Pedobear]



Status: Offline
(since 22-11-2019 18:38)
Joined: 18 Aug 2010
Posts: 2025, Topics: 156
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 72
Votes: 26

   
Post Posted: 07-06-2013, 13:16:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gamer4life wrote:
am dat search pe google la twink si sa zicem ca termenul in sine e foarte "disturbing"
Code:
    twink =   
An attractive, boyish-looking, young *** man. A twink is the *** answer to the blonde bimbo cheerleader


Ok... nu cred ca intereseaza pe cineva orientarea ta sexuala si mi se pare cam aiurea ca sa iti cauti guilde pentru "Raiduri".
Ce faci tu in timpul tau liber e treaba ta, dar nu e frumos sa faci propaganda la asa ceva .- U are really sick dude !!!!


Daca n-ai habar despre ce se discuta pe un forum, nu mai fa prostia sa te bagi ca "munsca'n lapte". mai bine stai in banca ta si nu-si ia nimeni warn




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sco

[android@localhost #1]



Status: Offline
(since 06-10-2021 06:46)
Joined: 31 Dec 2012
Posts: 634, Topics: 82
Location: Russian Federation

Reputation: 120.3
Votes: 12

 
Post Posted: 08-06-2013, 05:51:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gamer4life wrote:
am dat search pe google la twink si sa zicem ca termenul in sine e foarte "disturbing"
Code:
    twink =   
An attractive, boyish-looking, young *** man. A twink is the *** answer to the blonde bimbo cheerleader


Ok... nu cred ca intereseaza pe cineva orientarea ta sexuala si mi se pare cam aiurea ca sa iti cauti guilde pentru "Raiduri".
Ce faci tu in timpul tau liber e treaba ta, dar nu e frumos sa faci propaganda la asa ceva .- U are really sick dude !!!!


Error 404 NOT FOUND. Numele tau nu se potriveste cu ce esti.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bacchus

[Unbearable]



Status: Offline
(since 03-01-2023 19:21)
Joined: 21 Oct 2010
Posts: 7105, Topics: 42
Location: Reykjavik

Reputation: 33273.8
Votes: 87

 
Post Posted: 08-06-2013, 10:20:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce funny sunteti unii. NOT!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Bacchus, 08 June 2013 08:20



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 27-04-2024, 08:12:19
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x