User
Pass
2FA
 
 

Unban si reclamatie ca ma revolt ca am primit ba degeaba eu sunt un om curat ce pnm

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message490
krono

[money talkin']



Status: Offline
(since 15-03-2023 14:46)
Joined: 07 Nov 2013
Posts: 1580, Topics: 76
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 181.2
Votes: 111

 
Post Posted: 20-04-2015, 23:55:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick in joc: kronomcv
Data la care ai primit banul: pai acuma momentu in cauza e fix ora 0:48 acuma mi-a dat alexunder nebunu ban si eu nu inteleg dice? ????????? unban ca sunt curat fratiwerii mei eu chiar nu am inteles faza pai cum adica " S@l" 21.04.2015 am fost hartuit de catre adminul AlexUndercoverbadfather
IP: 89.41.105.249 sau 192.168.1.2.3.4.5.6.7.8.9
Adminul care ti-a dat ban: AlexnebunuUnder mi-a dat ban de m-a julit
Motivul pentru care ai luat ban: mi-a scris S@l eu nu inteleg ce am facut eu doar l-am atacat pe florin cand a inchis "hod-ul" chiar daca se afla in zona de seifzon eu trebuia sa imi iau un warn greu pe spate ca sa-l duc o viata intreaga pai va da-ti seama ce a facut ? deci mi-a dat ban de mi-a julit cotul (va rog eu sa ma iertati si pe mine si pe greselelelele mele gramatecale pe care le facui ca eu chiar ma revolt ] eu fiind un om curat care respecta regula si o are in prim !! in prim plan in viata cum adica sa o incalc si sa iau ban ? pai bine am incalcat poate asa pusin pusin da dc nu warn fratelemeleue de ce nu warn da BAN? cum adica ban ? am copii familie nepoti stranepoti ce fac ei acuma cand afla ca unchiul si tatal loc si bunicul lor a luat ban pe freakz gta? pai ei cand au auzit ca am luat helperu plangeau de bucurie eu cum le explec lor acomua ca eu nu mai am helper si meam loat si ban pedeasupra ? imposibil dnle imposibil

Va rog unban ! ca eu sunt curat
Vedeti ca eu m-am incurcat si m-am chinuit sa fac si reclamatia frumoasa pai daca nu iau unban acumaia eu nu mai stiu Surprise Surprise Surprise Surprise
Alexunder fraticu meu eu stii ca tii rusine de ce ai facut da nu tre sa-ti fie eu chiar am gresit

Si sa nu cumva sa credeti ca eu fac mesto acia ca eu sunt foarte serios da domnu alex ?????????????

1 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
LoGi.

[Sa:Mp AdmiN]



Status: Offline
(since 23-11-2020 18:19)
Joined: 08 Feb 2011
Posts: 2432, Topics: 115
Location: Bucuresti

Reputation: -128.5
Votes: 101

Post Posted: 21-04-2015, 00:12:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Revii cu o cerere serioasa,nu una facuta la misto,curcubeule.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by LoGi., 20 April 2015 22:12



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 19-04-2024, 21:10:17
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x