User
Pass
2FA
 
 

Unholy dk pomoc

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message408
Roseno

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-09-2019 16:18)
Joined: 25 Jun 2017
Posts: 18, Topics: 8
Location: Poland

Reputation: 21.6
Votes: 1

Post Posted: 27-02-2019, 21:34:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Witam chcia³ bym siê dowiedzieæ co¶ o dk unholy.. nie znam za dobrze angielskiego wiêc na yt ma³o rozumiem -
nie wiem jakie staty, rotacja... je¶li znajdzie siê osoba która mi pomo¿e bêdê bardzo wdziêczny.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Piotrro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-04-2020 18:24)
Joined: 02 Jun 2018
Posts: 11, Topics: 6
Location: Poland

Reputation: 6.4

Post Posted: 04-03-2019, 16:14:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nie grałem unholym, ale z tego co widzę na postaci kumpla + youtube:
1. Staty: Mastery > Haste > Crit = Versatility

2. Talenty (numerowane od lewej):
a) 3 (ale podobno 2 też jest ok)
b) 2, jeżeli masz problem z utrzymaniem Festering Wound na celu, to weź talent 3
c) 3
d) 1
e) obojętnie, co Ci bardziej pasuje. Ja lubię 2
f) 3
g) 2 (bardziej AoE) lub 3 (bardziej 1v1)

3. rotacja (czy raczej priorytetyzacja skilli):
- trzymaj Virulent Plague (ze skilla Outbreak) zawsze na celu/celach
- Festering Strike do nakładania Festering Wound na przeciwnika. Festering Wound wybucha (kiedy używasz innych umiejętności unholyego) zadając obrażenia
- jeżeli chcesz zrobić burst, to mając 6+ Festering Wounds na targecie użyj Apocalypse (artefakt)
- Dark Transformation kiedy się da
- jak dużo przeciwników, to Defile na początku walki
- Scourge Strike/Clawing Shadows jeżeli nie ma nic innego do użycia i masz runy
- Death Coil do zużywania Runic Power + kiedy procnie z Sudden Doom

4. Inne:
- Jak spodziewasz się, że niedługo oberwiesz, to użyj Icebound Fortitude (na x sekund zmniejsza wszystkie otrzymywane obrażenia)
- Jeżeli masz oberwać magiczne obrażenia, to użyj Anit-Magic Shell. To też zapobiega niektórym magicznym efektorm (np DoTom spreja, warlocka i innych, chyba też blokuje Fear, ale nie wiem dokładnie)
- Jak cel Ci ucieka, to Chain of Ice żeby spowolnić, Death Grip, żeby przyciągnąć
- Jeżeli własnie dużo oberwałeś i kończy Ci się hp, to Death Strike
- Summon Gargoyle jeżeli chcesz zrobić burst
- Pamiętaj o nakładaniu czarów na broń (Runeforging)

Tylko pamiętaj, że to taki easy guide na szybko. Najlepszy nie będziesz, ale na dnie też nie. Unholy to dość skomplikowana postać i ciężko nią grać bez rozumienia co robi konkretny skill i jaka jest mechanika tej postaci. Jeżeli jakoś wyjątkowo nie ciągnie Cie do fabuły tej klasy, to może rozważ inną, gdybyś wciąż miał problemy.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 16-04-2024, 09:58:38
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x