User
Pass
2FA
 
 

Up+ and new Maps or Old Maps

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message740
I4t3L

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2015 22:06)
Joined: 12 Oct 2012
Posts: 106, Topics: 9
Location: Bucharest

Reputation: 136.6
Votes: 4

Post Posted: 27-10-2013, 11:58:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut baieti, am fakut acest topik din 2 motive:
1. Pentru a va intreba daka avem posibilitatea de a face o cerere mai sus de Good? (statutul unui admin), cum ar fi un Co-owner...sa zicem:D
2. Iar al doilea subiect ar fi vorba despre mapele pe care le-am avut inainte pe serveru nostru, acu un an si cv....(Sherkan stie despre ce vorbesc, restu nu cred).
Daka ar fi o probabilitate, o sansa de a pune din nou in sistemu nostru mapele vechi sau noi?... ar fi o schimbare binevenita si benefica pentru noi toti:D
Asa ar fi un beneficiu in+ pentru toti dintre noi, va multumesc astept raspunsurile voatre, pareri opini. (pro, contra etc..) by Intel;)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Doneee.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-05-2014 12:08)
Joined: 23 Aug 2013
Posts: 72, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 84.4
Votes: 2

Post Posted: 27-10-2013, 18:04:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

chiar daca nu sunt admin chestia cu Co-Owner este foarte buna (TheShadow.)

Lumea este ca un Google poti gasi orice dar nu pe toate le poti avea Love Struck .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fierarii16

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2015 18:20)
Joined: 25 Feb 2013
Posts: 13, Topics: 6
Location: Vrancea

Reputation: 65.4
Votes: 2

Post Posted: 28-10-2013, 20:28:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut la toti eu sunt de acord cu ideea de co owner dar pentru a ajunge acolo trebuie facute ore sau daca nu sa se ajunga la acel grad prin donare pentru ca nu toti sa aiba acel grad sa se munceasca pentru el!!!!
Iar ideaa cu mapele este foarte buna mapele aceastea sunt de ceva timp si se tot repeta le mai schimb eu cand am ocazia dar nu sunt mereu pe server ... dupa parerea mea sar putea adauga mape noi
Si as vrea sa intreb ceva daca poate fi scoasa ceata sau diminuata pentru ca nu prea vezi prin ea si cred ca aduce si putin lag!


Te tai te feliez cu talent te decupez -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
5herkkkan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-01-2014 16:20)
Joined: 18 Sep 2011
Posts: 97, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 123.7
Votes: 7

Post Posted: 29-10-2013, 22:17:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu stiu cum sa incep. Co-owner (Co-proprietar) este cam mult din pct-ul meu de vedere fara donatii. Pana la urma urmei acest server trebuie intretinut...restul gradelor ar putea fi date si pe baza de ore jucate.Hartile -> este un bun necesar...trebuie sa le avem deoarece ar aduce mai multe persoane pe server. PRO pentru INTEL - propuneri f. bune
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Quaresma

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-11-2013 11:28)
Joined: 24 Aug 2010
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 51.1
Votes: 2

Post Posted: 30-10-2013, 09:15:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

referitor la punctul 2 . Ar fi foarte frumos sa mai fie adaugate mape , sunt cam putine si deja plictisitoare - deci orice e bine venit
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dr.Milf

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-09-2014 18:25)
Joined: 22 Oct 2012
Posts: 67, Topics: 16
Location: Vrancea

Reputation: 138.5
Votes: 3

 
Post Posted: 30-10-2013, 19:24:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

5herkkkan wrote:
nu stiu cum sa incep. Co-owner (Co-proprietar) este cam mult din pct-ul meu de vedere fara donatii. Pana la urma urmei acest server trebuie intretinut...restul gradelor ar putea fi date si pe baza de ore jucate.Hartile -> este un bun necesar...trebuie sa le avem deoarece ar aduce mai multe persoane pe server. PRO pentru INTEL - propuneri f. bune

Foarte adevarat;a fi Co-Owner inseamna a ajuta Ownerul sa intretina serverul(financiar),nu e de ajuns sa faci ore si puncte;sa nu uitam ca Alecsoviki investeste bani in server si are pretentia sa faca si profit(provenit din donatiile playerilor care apreciaza serverul).[=CONTRA]
Cat despre mape sunt intru totul de acord.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by alecsoviki, 19 September 2014 09:13



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 01-10-2024, 06:49:07
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x