User
Pass
2FA
 
 

VA ROG FRUMOS SA CITITI SI SA LUATI O HOTARARE
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2100
[TyG]-BeBe<3daNNa*cL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-03-2012 23:19)
Joined: 02 Feb 2012
Posts: 14, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 34.9
Votes: 6

Post Posted: 13-03-2012, 23:16:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Baieti fara jigniri fara injuraturi fara nimic,sincer vorbim acum daca se poate,imi cer scuze in fata tuturor pe care i-am jignit si care i-am tratat ca atare,va rog sa nu stergeti asta,vreau TOTI ADMINI,ABSOLUT TOTI ADMINI SA ISI DEA SI EI CU PAREREA
-eu am vrut decat sa fiu in centrul atentie,am vrut mai mult decat puteam si uite am ajuns aici unde imi pare rau..ca pe acest server pe care cu adevarat la inceput imi doream atat de mult sa am admin,sa pot ajuta,sa transformat in nimic mai mult decat..cearta..ati pierdut increderea in mine pe care ati avut'o..recunosc ca am gresit enorm in cazul acela cu no-recoilul care vorbisem cu static-x,care a avut dreptate..recunosc ca poate am gresit in cele din urma cu multe pe server,inafara de adminat,poate 1 greseala..poate 2..dar atat,baieti vreau sa o luam de la inceput,static,why..voi vreau sa ma ascultati si va rog frumos cititi si ganditi putin,si nu ganditi rau,va spun sincer nu vreau sa ma jur aici pe forum sa zica lumea cine stie ce,dar vreau sa aveti incredere macar in vorbele mele,imi pare rau pentru tot ce sa intamplat,imi pare rau ca v-am dezamagit,imi pare rau ca mam purtat asa aiurea cu voi,poate respectul care l-am avut pentru voi la un momendat mi-a disparut si am uitat ca : STAI MA PUTIN STATIC MI-A DAT UN ADMIN,WHY MA AJUTAT MEREU..si eu ce-am fkt? am rezolvat ceva? nu - . Va respect pe toti incepand de la cel mai mic la cel mai mare,poate o sa imi spuneti a pei tu respecti da ne-ai vorbit urat,va dau dreptate,am vorbit urat,dar stiti eu ma enervez foarte tare,nu conteaza,nu vreau sa o dau in diverse,dar cel putin daca ati fii in locul meu macar o zii din viata ati stii ca eu nu am nimic mai important decat o iubita,o mama,un tata si un caine..poate ma-ti cunoscut in alta forma,ati crezut despre mine,ca sunt rau...nu este asa,dar nu conteaza am vrut sa va spun ca in viata mea,nu e doar bucurie,este vorba de griji,de stres,de tristete,sincer ce ma alina cel mai mult este iubita mea,si de accea nu suport ca cineva sa imi vorbeasca urat despre ea,si nu suport sa aud cum cineva vorbeste urat despre altcineva,in fine..deci nu sunt un om rau,am nervi poate nu e bine pentr varsta mea 19 ani..multi mi-au zis,dar asa sunt eu cand ma cred calcat pe picior si mai sunt si zodia leu..--> deci de asta am nervi si de asta v-am vorbit asa,iertati-ma,si sa trecem inapoi la cs,va rog frumos,vreau sa fie ca inainte,sa pot avea grija de server,sa pot recastiga increderea in toti care am pierdut'o,mai ales lui static si why,va rog frumos dati-mi o sansa,doar una atat,cred ca sunt singurul player,care face chestia asta pe un forum,dar stiti de ce o fac? o fac pentru ca pe csdm.freakz.ro parca aici mi-am gasit linistea,aici ma simt bine,aici vreau sa ma inteleg cu toata lumea,si va rog,daca luati o hotarare in cele din urma,va sunt recunoscator orice ar fii,dar vreau sa stiti ca imi pare rau pentru ca m-am purtat cu voi asa,nu vreau jigniri nu vreau injuraturi,vreau doar pareri,parerile voastrE,ALE TOTI ADMINILOR,daca veti ajunge la o hotarare,si ma puteti ierta,oferindu-mi a 2 sansa,va rog frumos,bagati inapoi id meu de mess maryus_lov3_dany3la si vorbesc cu fiecare in parte,si imi cer scuze,am fkt asta pe forum ca sa vedeti toti deodata,am gresit,recunosc,orice om greseste iar cand iti dai seama ca ai gresit e deja prea tarziu,vorba asta sincer mi-a ramas in suflet,si nu e prima oara cand o spun,am mai spus'o..si in alte ocazii in viata mea,dar am trecut cu bine,va rog din toata inima nu sterge-ti asta,nu vreau sa ma jigniti,nu vreau sa ma injurati,nu vreau sa imi vorbiti urat,vreau doar parererile voastre,va rog frumos,o sa vedeti ca m-am schimbat cum eram mai demult,si aveti un pic incredere in mine de data asta

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
StarGoose

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-02-2017 10:58)
Joined: 05 Feb 2012
Posts: 42, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 49.8
Votes: 3

Post Posted: 13-03-2012, 23:40:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

HMMM uimitor ce imi vad ochii.
Orice om are voie la a 2-a sansa ... dupa parerea mea.
Dar nu o sa poti fi niciodata ca inainte .. pentru simplul fapt ....ca fapta e consumata.
La tine nu a fost vorba doar de limbaj, no rekoil... ci a fost chiar aim... si aere de superioritate .. de banuri si destroy dat atat mie cat si altora aiurea ,... ca vezi doamne ai tu ochiul format ... cu atata experienta in spate.
De la mie ai a 2-a sansa ... dar ma repet .. niciodata no sa fie ca inainte... cat despre acces ma indoiesc ca o sa il mai primesti inapoi cum il aveai.
Eu am un sfat pentru tine ... cand ai nervi dute calmeazate si rezolvati problemele ..daca ai chef de cs alea nu iti sunt probleme .... nu intra in cs ...si cauta cica aici alinarea ...pentru ca alinarea no gasesti aici .. ci la cei apropiati de tine .. cei ce sunt in jurul tau si care chiar iti sunt prieteni si familie.
Din partea mea poti fi simplu player pe server .. oricum la prima faza la care ai gresit ai zburat iar ... si credema am ochiul mai format ca multi asa zisi "mari admini".
Dar asta nu conteaza prea mult ... ci conteaza ce vei face tu in continuare ... daca ti se da crezare la tot ce ai scris ... daca o sa li se faca mila de tine si de povestea ta .. . si daca dupa tot ce sa intamplat o sa mai ramai si tu cu putin respect de sine .. nu de alta dar cu mesajul de mai sus ....te-ai cam umilit parerea mea ...
Sper ca ai inteles ceva folositor din tot ce am scris aici si ca nu m-ai interpretat dupa cum ai vrut tu ... pentru ca nu e ceea ce imi doresc.

Succes

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
te-am rupt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-04-2012 17:59)
Joined: 03 Feb 2012
Posts: 25, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 49.4
Votes: 2

Post Posted: 14-03-2012, 00:02:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

parerea mea e ca ar trebui sa i se dea o sansa(o alta sansa)dar sa renunte la autoritate si sa nu mai jigneasca pe nimeni,,!!!cred ca ,chiar ai pare rau de ce a facut,,asa se vede din mesaj,,eu ai dau un **pro** daca se ia in considerare,,
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Judgemental

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-04-2012 15:36)
Joined: 25 Feb 2012
Posts: 13, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.7
Votes: 2

Post Posted: 14-03-2012, 00:41:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu personal te iert ca mi`ai dat destroy degeaba dat fiind ca eram admin. Toate cele bune, si ca un sfat de viata, mai mult respect de sine nu ti`ar strica.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
slim:):)

[Creep]



Status: Offline
(since 19-09-2018 17:55)
Joined: 27 Nov 2011
Posts: 506, Topics: 30
Location: oradea

Reputation: 168.7
Votes: 24

   
Post Posted: 14-03-2012, 02:37:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sincer sunt unul dintre admini cu care teai certat cel mai mult in ultimul timp......
eu nu zic ***pro*** dar nici ***contra*** nu de noi depinde dak vei mai avea admin vreodata depinde de why,static sau kent ei decid dak te mai vor pe sv
sincer ar fi misto sa fii din nou cum ai fost inainte stii bine ca neam inteles ff bine dar ceva sa stricat:S:S:S:S:S poate la mine poate la tine dar nu vreau sa judec pe nimeni
si sincer cu acest post teai cam umilit un pic si sar putea ca ownerii sv sa te ierte dar multi dintre admini nu o so faca
eu nu mai am nimic de spus decatun simplu sfat catre ownerii sv :GANDITI-VA BINE LA DECIZIA LUATA!!!


Only god knows my fate and he can judge me so i dont give a *** about what are you thinking about me
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CaMpEeR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-04-2012 21:32)
Joined: 09 Mar 2012
Posts: 15, Topics: 4
Location: Italy

Reputation: 45.5
Votes: 3

Post Posted: 14-03-2012, 03:31:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu nu l-as ierta...in primul rand pentru ca a fost nesimtit....in al doilea rand pt ca a intrat cu numele altor admini,,si cu a lui STATIC....in al treilea rand m-am certat de fff multe ori cu bebe ,, in acele conversatii vorbea foarte foarte urat ,,si mai zice de altii admini care l-au injurat s-au jugnit pe el..... Eu nu mi-as permite sa spun asa ceva pe un forum atat de populat....Acum, da cum zice slim totul depinde de why static si kent...Dar eu nu as face una ca asta,,,imi pare rau sa o zic....NU MERITA!!!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wHy?!

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-05-2012 09:11)
Joined: 13 Aug 2011
Posts: 273, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 45.8
Votes: 12

Post Posted: 14-03-2012, 06:23:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La tine vine vorba aia : dupa ce dai in cap la om si moare iti ceri scuze?

Nu mersi,nu ma intereseaza scuzele nici nu ti-am citit post-urile cu jignirile/injuraturile ca nu mi s-au parut deloc interesant.Afli parola unui owner si iti faci de cap pe server?Dupa atatea de unde sa am eu incredere ca nu vrei admin-ul sa faci vraiste server-ul?Asa ziceam si eu.


Salut.


Demo GostKid :
http://www.girlshare.ro/3603531.8
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
StarGoose

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-02-2017 10:58)
Joined: 05 Feb 2012
Posts: 42, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 49.8
Votes: 3

Post Posted: 14-03-2012, 10:22:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Why ,,, dupa cum zici mai ramane o singura intrebare.
Daca are voie pe server ca simplu player sau nu ??
ca de acces se pare ca nu mai se pune problema.
Si ma repet ... cred ca ar fi cel mai bine daca accesele s-ar da pe steamid numeric si nu cu parola pe nume.... asa nu mai exista scuza ca nu am fost eu ca a fost altcineva...
iar acum cu sistemul de securitate de la steam ... cam multe trebuie sa stie cineva ca sa joace cu steamul altcuiva.
Iar cei ce nu au steam si zic ca nu isi permit un steam ii rog sa se abtina...la orice comentarii.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
te-am rupt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-04-2012 17:59)
Joined: 03 Feb 2012
Posts: 25, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 49.4
Votes: 2

Post Posted: 14-03-2012, 13:33:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

stargoose aici vb despre subiect,,nu despre ce vrei tu,!abtine te tu dinainte sa bati apropouri spre mine,,eu chiar nu imi permit sa dau 50 lei pe steam si cu asta am incheiat,!!bafta


Last edited by te-am rupt on 14-03-2012, 19:01:00; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andrey011

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-08-2012 15:26)
Joined: 10 Mar 2012
Posts: 27, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 48.2
Votes: 2

Post Posted: 14-03-2012, 14:11:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu sunt nou si nu stiu cum ai fost ,ce ai facut sa ce nu ai facut dar dupa tot ce am citit de la tn tias da un PRO chiar daca am auzit multe despre tn si bune si rele ,orice om are nevoie de a 2 sansa .Nu este hotararea mea daca vei mai fi pe sv cel care te va lasa sau nu va fi administratoru serverului.-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
uPs.GM

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-03-2012 18:15)
Joined: 03 Mar 2012
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46.4
Votes: 2

Post Posted: 14-03-2012, 17:46:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Datiii ma o noua sansa dar cu o singura conditie sa treaca peste probleme si sa fie putin mai calm.In caz contrar va suporta consecintele.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
primola02

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-03-2014 14:15)
Joined: 09 Mar 2012
Posts: 87, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 50.6
Votes: 2

Post Posted: 14-03-2012, 18:39:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prin asta vrea sa spuna ca trebuie sa il iertati si ca o sa seteze codul pe aim mai slab -
Bebe , eu unul nu te-as ierta pentru ca esti codat 1000% si ai primit destule sanse pana acum .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
[TyG]-ZoMbY*sL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-04-2012 08:16)
Joined: 10 Jan 2012
Posts: 102, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 53.3
Votes: 2

Post Posted: 14-03-2012, 18:57:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu nu stiu ce sa zic!Sa primeasca unban dar docamdata fara admin!!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wHy?!

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-05-2012 09:11)
Joined: 13 Aug 2011
Posts: 273, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 45.8
Votes: 12

Post Posted: 14-03-2012, 19:01:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[TyG]-ZoMbY*sL wrote:
Eu nu stiu ce sa zic!Sa primeasca unban dar docamdata fara admin!!!


Nici vorba de admin.


Demo GostKid :
http://www.girlshare.ro/3603531.8
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
.::[-WTF-]::.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-03-2012 11:33)
Joined: 08 Mar 2012
Posts: 9, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47
Votes: 2

Post Posted: 14-03-2012, 21:25:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

si eu zic unban am citit ce a scris si mai merita o sansa -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 02-07-2024, 15:41:18
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x