User
Pass
2FA
 
 

"VIN DOAR DACA VREA GIGI BECALI"

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Politics & Social
Author Message830
Parker

[Criminal]



Status: Offline
(since 29-12-2011 18:53)
Joined: 30 Dec 2006
Posts: 5874, Topics: 195
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 102.7
Votes: 67

Post Posted: 18-11-2007, 22:57:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Venirea lui Emeric Ienei la Steaua a ramas momentan in coada de peste. Postul de director tehnic in Ghencea este inca vacant, dar Ienei nu l-a preluat inca. Motivul invocat de fostul tehnician este o doleanta de-a sa, cu care Gigi Becali inca nu este de acord. “Eu vreau sa vin la Steaua, dar nu depinde de mine. Eu am vorbit cu Gigi Becali si ramasese sa mai fie de acord doar cu un singur aspect. Momentan nu mi-a dat niciun raspuns, inca astept. El este patron si el decide. Cu Lacatus nu am vorbit pina acum despre asta, poate el nu ma vrea linga el, cine stie...”, a spus vadit dezamagit Ienei

Sursa :Fanatik

Eu as vrea sa vina la Steaua este un om care chiar stie fotbal si cred ca ar putea ajuta jucatorii sa treca pe acest moment mai prost.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Politics & Social  


The time now is 12-05-2024, 04:32:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x