User
Pass
2FA
 
 

Va pup pa'pa :*

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message497
TaNky^!?

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-11-2014 16:47)
Joined: 24 Dec 2012
Posts: 242, Topics: 25
Location: Tulcea

Reputation: 138.6
Votes: 5

 
Post Posted: 07-07-2013, 14:29:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mda...deci in ultimul timp nu am mai intrat..de ce?Pentru ca nimeni nu mai e corect pe server...timpu nu prea imi mai acorda asa mult ''distractia'' pe rko...pt ca m-am scarbit de unii playerii...Serveru nu mai e cum era inainte..acuma e plin de admini,unii care nu au o treaba cu adminu,unii care exagereaza etc..Si ciudat ca acuma se da moderator din parti...- Eu cand intram dimineata si eram helper nu aveam acesu de ban si erau atatia codati..dar m-am descurcat cu un simplu voteban chiar daca stiam ca nu le dau ban pt tot timpu...dar atlii (Nu dau nume) fac cereri pentru moderator,dar ei intra numai dupamiaza...Si am mai vazut asemenea admini care au moderator si nu fac nimic Dosent Matter.. Deci ori se respecta regulile(sa se astepte 2 luni de la ultima cerere) ori facem cereri dupa o sapt...ca vai (''la cat de plin e serveru'') imi trebuie moderator ca am prins un amarat de codat - In fine serveru lu sick face ce vrea..dar nu ma mir de ce au plecat majoritatea playerilor vechi acuma vad si motivu :)Poate am dreptate poate nu,unii nu ma inghit asta e - eu mi-am zis opinia Wave. Deci respect pt toti cu care m-am inteles bine si putin bine ;)Aveti grija de voi si poate o sa ne mai auzim candva ...Hf ^^


:-"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
royaltech

[rKo admin]



Status: Offline
(since 15-12-2014 19:44)
Joined: 24 Jul 2010
Posts: 1659, Topics: 46
Location: Italy

Reputation: 402.7
Votes: 14

Post Posted: 07-07-2013, 18:01:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tankule..nu inteleg dc ai scris cu albastru ala stramb ca ma dor ochii -

bft!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 08-05-2024, 05:31:30
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x