User
Pass
2FA
 
 

Vand server cs 1.6 mod furien

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Selling
Author Message1309
**^Scorpion^**

[餓Ghoul鬼]



Status: Offline
(since 16-08-2022 19:40)
Joined: 26 Aug 2015
Posts: 1273, Topics: 118
Location: Romania

Reputation: 108.9
Votes: 137

           
Post Posted: 11-06-2018, 18:39:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut. Vand serverul Furien.Freakz.Ro
I-am acordat cateva boosturi in primele 7 zile de la creare
Serverul nu mai e populat dar acum 2 saptamani ajunsesem seara din nou la 20 jucatori on fara boost.
Acum 3-4 luni erau mereu 18-20-22 playeri dar nu prea am mai avut timp de el.
Serverul ruleaza addonsul furien4+ fara buguri. Total diferit de ce era furien40 in 2015. Addonsul e licentiat deci prin urmare nu puteti sa il dati mai departe contra cost. Daca doriti sa va mutati la alta firma de host, nu am nicio problema, va schimb licenta.
Sunt sma uri decat de la pluginele alternative pe care le-am gasit pe net si mi s-au parut interesante ( Furien score, High ping kicker etc ) + sursa de la furien40_chat si gamemenu.
Fakepinger ul este scos. Daca intra straini pot aparea urme de drop frame uri pentru ca serverul este foarte incarcat.
Serverul este platit pana luna viitoare pe 8 + inca 8 euro in cont. Hostat la gazduirejocuri si ruleaza pe 26 sloturi 1000 fps
Reclama pe care am facut-o o puteti vedea aici, asa va dati seama cam despre ce este vorba
Spoiler:

Il vand datorita faptului ca nu mai am timp de el.
Pret: 125 lei paysafecard / 20 euro paypal




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
**^Scorpion^**

[餓Ghoul鬼]



Status: Offline
(since 16-08-2022 19:40)
Joined: 26 Aug 2015
Posts: 1273, Topics: 118
Location: Romania

Reputation: 108.9
Votes: 137

           
Post Posted: 23-06-2018, 22:03:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Update.Noul pret: 20 euro. Nu las mai jos pentru cat s-a muncit la el.
Cine doreste sa il ia, il ia. Cine nu, sa fie sanatos.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Closed, 23 August 2018 18:35



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Selling  


The time now is 29-03-2024, 17:13:22
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x