User
Pass
2FA
 
 

Vest | Andrey

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message791
auD_CulorI

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-05-2012 16:59)
Joined: 15 Feb 2012
Posts: 84, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: -75.6
Votes: 6

Post Posted: 20-02-2012, 01:38:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau : auD_CulorI
Nick-ul adminului pe care il reclami : vest | andrey
Concluzii si consecintele care le astepti : tie chiar asa mult iti palce sa abuzezi de admin si sa dai kick doar pt faptu ca vorbesc sau ce...si sa nu mai zic de cate blinduri imi iau/zi de la tine...tu nu intelegi ca nu joc cu coduri ce`i asa greu de inteles?
Motiv/dovada/argument : http://imageshack.us/f/37/halflife02q.jpg/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AnDrEy_AnDrEy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-03-2012 22:31)
Joined: 20 Oct 2011
Posts: 197, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 45.7
Votes: 4

Post Posted: 20-02-2012, 02:52:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

baaaa baiatule:)))))) esti steresantttt frateee daka iti dau blind care e problema imi fac treaba...lol:))))) lol pt ce ai fac reclamatie:)))))) gg vere esti tare:)))) va e ciuda ca stau tarziu nu mai avbeti cum sa intrati cu coade:))))))



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
auD_CulorI

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-05-2012 16:59)
Joined: 15 Feb 2012
Posts: 84, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: -75.6
Votes: 6

Post Posted: 20-02-2012, 03:21:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

fa si tu o paralela la poza si la ce am scris la concluzii,faza cu blind`urile era o paranteza.
si motivu kick`ului este ca am vorbit sau care?
inteleg ca vrei sa iti faci treaba da mi`am luat zeci de blind`uri de la tine + poze + demo si am fost curat de fiecare data

nu avd ce legatura are
Quote:
va e ciuda ca stau tarziu nu mai avbeti cum sa intrati cu coade:))))))
cu reclamatia


BTW data viitoare cand stai spectator ,si te uiti pe mn, si`mi iau blind "doar ca sa ma enevez"(ca doar na esti admin si faci ce vrei) da cand nu trag in cineva

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
punky

[est.freakz.ro]



Status: Offline
(since 29-04-2016 09:30)
Joined: 18 Dec 2009
Posts: 523, Topics: 38
Location: undeva prin lume

Reputation: 12.2
Votes: 13

   
Post Posted: 20-02-2012, 09:50:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

auD_CulorI wrote:
fa si tu o paralela la poza si la ce am scris la concluzii,faza cu blind`urile era o paranteza.
si motivu kick`ului este ca am vorbit sau care?
inteleg ca vrei sa iti faci treaba da mi`am luat zeci de blind`uri de la tine + poze + demo si am fost curat de fiecare data

nu avd ce legatura are
Quote:
va e ciuda ca stau tarziu nu mai avbeti cum sa intrati cu coade:))))))
cu reclamatia


BTW data viitoare cand stai spectator ,si te uiti pe mn, si`mi iau blind "doar ca sa ma enevez"(ca doar na esti admin si faci ce vrei) da cand nu trag in cineva

Are tot dreptu sa iti dea blind si kicku a fost cred ca ai comentat dupa ce ai luat blind si tot continuai ca asa sunteti voi va da un admin blind si faceti gura cat casa ca dc a dat blind asa ca lasane




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vest2Ihamsteru

[Detinator Vest]



Status: Offline
(since 15-05-2023 22:09)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 12372, Topics: 148
Location: Timisoara este fruntea.

Reputation: 607.6
Votes: 156

   
Post Posted: 20-02-2012, 11:15:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Blndu se da atunci kand este in baza si nu trebuie sa comentati ca primiti blind.



REZOLVAT



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by vest2Ihamsteru, 20 February 2012 09:15



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 30-09-2024, 05:29:39
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x