User
Pass
2FA
 
 

Whisky reclamatie

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message754
Dj4Play
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-05-2012 14:22)
Joined: 15 Sep 2011
Posts: 59, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: -33.6
Votes: 5

Post Posted: 15-09-2011, 00:12:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau in joc:Dj4Play
Nick-ul persoanei reclamate:Whisky
Poze: daca imi spune cineva unde le gasesc le pun
Descriere incident: sunt nou si pe deasupra incepator in cea ce priveste samp ,de ceva timp caut un server care sa fie ok si unde sa fie respectate regulile, azi am intrat pentru prima oara si a fost totul ok am fost ajutat sa imi iau job si tot ce trebuie sa stiu despre server , am stat aproape 5h si ce sa spun am fost lovit de un player si mi sa luat moto, totul in fata politist whisky care vazand ca imi recuperez moto a inceput sa traga in mine si ma bagat in jail amenda etc....nu cred ca asa se trateaza playeri care cauta doar fun si un server stabil .....o sa vad unde sau descarcat pozele si o sa le pun pentru ca ma simt ca si cand am pierdut acest timp degeaba din cauza unui player care nu respecta regulile.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
V3T3RANU

[WHISKY]



Status: Offline
(since 27-03-2022 16:01)
Joined: 15 Feb 2011
Posts: 196, Topics: 27
Location: Hunedoara

Reputation: 188.5
Votes: 6

Post Posted: 15-09-2011, 00:23:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci eu eram cu Vortex in sf cu motoarele ne distram.
Si eu vad ca dansul ii ia motoru lu vortex,i-am zis sa steie sa ii deie motoru inapoi si el fuge.I-am dat w1 pt furt si l-am omorat!
Nu vad ce este asa mare problema? Cops nu erau,iar el nu inteleg de ce sa bagat intre noi...Plus ca mi-ai luat si mie motoru odata si nu ti-am dat nimic
am zis treaca de la mine.
Eu unul nu am vazut ca Vortex ti-a luat motoru!
Si daca era ma reclamai la RECLAMATII NG.DA nu vad cu ce am gresit!
Am respectat intocmai regulamentul !
Si totusi nu stiu de ce plange pt 2k cat ia luat si 5 minute cat a stat in jail !?


" The world, chico, and everything in it. "
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dj4Play
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-05-2012 14:22)
Joined: 15 Sep 2011
Posts: 59, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: -33.6
Votes: 5

Post Posted: 15-09-2011, 00:35:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ca sa nu se faca offtopic ...eram la rent car de skizzo si voi intrati prin geamuri , trageati in masini si tot ce misca , eu aveam moto de o culoare si vortex de o alta , sunt sigur ca ai vazut cand ma dat jos de pe moto ...eu am recuperat'o si am plecat mi'ai spus opreste am oprit si ai tras in mine...este doar un joc si eu caut doar distractie nu grade si etc...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
V3T3RANU

[WHISKY]



Status: Offline
(since 27-03-2022 16:01)
Joined: 15 Feb 2011
Posts: 196, Topics: 27
Location: Hunedoara

Reputation: 188.5
Votes: 6

Post Posted: 15-09-2011, 00:49:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci eu nu am vazut cand ti-a furat motoru ! Era greu sa ii dau si lui wanted daca il vedeam !?
Recunosc ca n-am fost atent.Ca fi linistit si el lua w1 pt furt nu e asta problema.
Da nu inteleg pt un amarat de w1 dc faci post,tinand cont ca eu am respectat regulile si nu am abuzat.
Si da eu trageam in geamuri si pe alocuri.
Ti-am zis sa opresti ca sa iti explic si tu n-ai oprit..ti-am dat w1 si te-am omorat.
Iti mai repet o data ca daca il vedeam cand fura ii dadeam w1.
Si ultima faza cu "gradele" crezi ca daca ti-am dat w1 pe drept si te-am omorat sunt impresar sau ce? M-ai enervat putin la faza asta.
Am respectat regulamentul.Iar tu cred ca esti putin ofticat daca pt o chestie foarte minora faci atata tam-tam.


" The world, chico, and everything in it. "
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CbR*
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-12-2015 23:12)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 7663, Topics: 165
Location: Kyoto

Reputation: 139.9
Votes: 432

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 15-09-2011, 01:33:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

My Documents , GTA San Andreas User Files , SAMP , Screens, aici gasesti screenul.

[quote="DaNy."]Am trimis mesaj privat lui nr913 gresit .. normal trebuia sa ajunga la idiotu de Gugal. Dosent Matter[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by -xdM-Diablo, 20 September 2011 17:54



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 08-05-2024, 16:06:35
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x