User
Pass
2FA
 
 

WoW Freakz: Mists of Pandaria

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message1763
justyn17x

[KONVICT]



Status: Offline
(since 21-10-2022 19:50)
Joined: 27 Feb 2010
Posts: 7948, Topics: 51
Location: Konvict Music

Reputation: 532
Votes: 33

 
Post Posted: 23-10-2014, 23:33:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)



Inevitabil un alt topic despre acest subiect, MoP pe freakz. Din pacate un subiect ocolit de majoritatea membrilor staff-ului, fapt ce denota, din punctul meu de vedere, o oarecare nepasare si nerespect fata de playerii ce-si petrec timpul pe acest server, ci daca se ia in calcul urmatorul expansion. Nu a vrut nimeni sa stie o data exacta de lansare. Dupa full content DS majoritatea playerilor se intreaba "ce va urma?", acestia stiind raspunsul. Fiind un player care joaca pe acest server din 2010 as vrea sa stiu (si nu numai eu) daca in viitorul apropiat se va trece la MoP sau cel putin daca aveti planuri in legatura cu acest expansion. Printr-un topic al lui Zohl am vazut ca era planuit un PTR realm, data lansarii acestuia fiind programata in aceasta luna. De aceea acest topic este adresat singurului om datorita caruia acest server mai este in picioare @ Shocker, nu vreau vrajeli/abureli din partea celor care stiu doar sa umple global-ul cu ban-uri si mute-uri. In acelas timp as vrea (desi stiu ca sunt sanse mari ca in urmatoarele minute acest topic sa fie inchis) ca acest topic sa fie deschis pentru playerii care doresc sa adreseze in continuare intrebari in legatura cu acest subiect.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 23-10-2014, 23:38:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

A fost topic in care s-a zis deja ca da, o sa fie MOP, insa nu are rost sa zicem vreo data si sa nu putem sa o respectam. Cert e ca mai e mult (cateva luni cel putin), intai o sa fie deschis un PTR, se fac fixuri multe, apoi cand e stabil se deschide live. Nu are de ce sa stea topicul deschis pentru intrebari pentru ca inca nu e nimic concret decis: cand, cum, unde

FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 23 October 2014 21:37



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 26-04-2024, 17:46:46
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x