User
Pass
2FA
 
 

ZPDM IT'S BACK! 2014

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message667
PoSiTiOn Of PoWeR

[ZP.FREAKZ.RO OWNER]



Status: Offline
(since 07-10-2015 14:51)
Joined: 25 Oct 2008
Posts: 712, Topics: 77
Location: Germany

Reputation: 185.3
Votes: 18

Post Posted: 29-01-2014, 20:02:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bine v-am regasit. Serverul s-a reintors.
Mai jos va prezit ce este nou ...

1. S-au scos Conturile, Levelele, XP-urile dar si Upgrade-urile.
Devenise ptr unii prea greu sa isi activeze contul cu ajutorul adresei de E-Mail, prea greu sa fac un Level, samd. Asa ca au fost scoase toate acestea.

2. Au fost scoase lista armelor pe nivelul Level-ului.
Acum este normal.

3. Au ramas doar 5 clase.
De exemplu esti clasa Medic Human, cand esti zombie devii Medic Zombie, cu aceleasi atributii Human-Zombie. La fel si pentru Tech Human-Zombie, Solider Human-Zombie, etc.
Intr-un alt topic am sa explic detaliat toate atributile de la clase.

4. A fost introdus un nou mod de runda: Revenant Mod
Vor fi alese 3 creaturi puternice, fiecare cu cate o putere speciala: Foc, Gheata si Otrava.

5. Sunete, modele noi pentru cei care nu au apucat perioada din Zombie Revolutions.

6. Au fost fixate bugurile din QUAKE.

7. Nu mai exista contorizari pe server.
Exemplu: salvarea timpului jucat pe server; salvarea ammo pack-urilor pentru ca NU mai sunt conturi
Dar la fiecare 10 minute jucate pe server, primiti 10 ammo packs.


Zilele urmatoare am sa mai explic ce este nou.
Pe final pot sa pun ca serverul seamana cam cum era el la inceput, cand s-a infiintat .. fara lvl, xp, upgrades, etc. Simplu si la obiect.

Intrati pe serverul pentru a afla ce este nou, cum arata -. Spor la Fraguri .. Go go go!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by PoSiTiOn Of PoWeR, 29 January 2014 18:03



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 19-05-2024, 05:16:36
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password