User
Pass
2FA
 
 

Zage 3
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies
Author Message5793
crashylegionarul
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-11-2011 20:53)
Joined: 03 Sep 2011
Posts: 45, Topics: 5
Location: Kazakhstan

Reputation: 64.4
Votes: 2

Post Posted: 04-09-2011, 21:31:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rareshh wrote:
taci drc de lesinat crashy v-a batut de v-ati pisat pe voi,cum sunteti voi romani ingusti la minte ati facut contra Thundercleav tot meciu tunnel vision pe un singur player aia din 2-3 switchuri au bagat panica in voi



Asa zici tu la tunnel vision? Cand dam de 2 ori pe palac de 3 ori pe shaman si pe war ca sa dea wall? Asta e tunnel vision?Mai ai de invatat bai raresica puta mica ( cel mai urat nume dupa parerea mea...dupa Oancea ofc -))) ).Tunnel vision este ceea ce a facut zage pe tonydaleu cand a picat vs noi.OMG NE_AU BATUT DE NE_AU RUPT? De-aia i-am scos noi din consolation bracket? Taci ba cretin blestemat si mars la ***** ca tu nu esti in stare sa-mi iei o runda...urasc ***** voastre gen " Ba te-a batut X o data".Tu trebuie sa ma bati nu altu..asa ca ti-am dat cu jet don't qq.KKBYETHX.Daca erai tu bun il bateai pe dolamore etc...nu dadeai din gura , dar la cat de cunoscut esti nici mata nu face arene cu tine.

@Vlad15 You see the good point.
ON:Foarte frumos filmul lui zage ^^

LOL ! Incultura ?? WTF!? "Chiar as fii ".Se zice " as fi" ,dar ce mai conteaza.Cand vrei tu ..- da-mi pm cand vrei 2v2 skirmish si eu intru imediat.



Last edited by crashylegionarul on 05-09-2011, 18:22:40; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rareshh

[Like a SH@F]



Status: Offline
(since 22-03-2012 17:01)
Joined: 12 Mar 2011
Posts: 22, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 69.8
Votes: 3

 
Post Posted: 05-09-2011, 17:42:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

crashylegionarul wrote:
rareshh wrote:
taci drc de lesinat crashy v-a batut de v-ati pisat pe voi,cum sunteti voi romani ingusti la minte ati facut contra Thundercleav tot meciu tunnel vision pe un singur player aia din 2-3 switchuri au bagat panica in voi



Asa zici tu la tunnel vision? Cand dam de 2 ori pe palac de 3 ori pe shaman si pe war ca sa dea wall? Asta e tunnel vision?Mai ai de invatat bai raresica puta mica ( cel mai urat nume dupa parerea mea...dupa Oancea ofc -))) ).Tunnel vision este ceea ce a facut zage pe tonydaleu cand a picat vs noi.OMG NE_AU BATUT DE NE_AU RUPT? De-aia i-am scos noi din consolation bracket? Taci ba cretin blestemat si mars la ***** ca tu nu esti in stare sa-mi iei o runda...urasc ***** voastre gen " Ba te-a batut X o data".Tu trebuie sa ma bati nu altu..asa ca ti-am dat cu jet don't qq.KKBYETHX.Daca erai tu bun il bateai pe dolamore etc...nu dadeai din gura , dar la cat de cunoscut esti nici mata nu face arene cu tine.

@Vlad15 You see the good point.
ON:Foarte frumos filmul lui zage ^^


Cata incultura poate sa existe in post-ul tau,dar nvm.Chiar as fii interesat sa facem un skirmish pe at 2v2 ma refer sa vedem ce mare jucator esti

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
aodzilla

[FameMønster]



Status: Offline
(since 05-11-2011 10:35)
Joined: 07 Mar 2010
Posts: 145, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 156.4
Votes: 7

Post Posted: 17-09-2011, 10:07:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi pare rau sa va dezamagesc dar in cazu asta va inselati toti )) pe zage l'am calcat pe cap si eu si crashy la 3v3 , conteaza ca a pierdut la turneu cand in rest il omora de fiecare data? wtf e ca si cum ai face o serie de 10 duele si pierzi fix pe alea 3 la care se uita cineva .O s'o zic o singura data , zage = 2v2 hero(in sensu ca , aci chiar stie juca ) , zage = 3v3 copycat dupa hoordch , umbla la 100% HP cu 1hand scut si uita sa dea damage , ala e zage dar voi romanii puteti sa'l venerati ))

Are you a saviour , or a warning?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
radicallyftw
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-08-2013 15:45)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 642, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 32.1
Votes: 30

 
Post Posted: 18-09-2011, 13:21:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

aodzilla wrote:
Imi pare rau sa va dezamagesc dar in cazu asta va inselati toti )) pe zage l'am calcat pe cap si eu si crashy la 3v3 , conteaza ca a pierdut la turneu cand in rest il omora de fiecare data? wtf e ca si cum ai face o serie de 10 duele si pierzi fix pe alea 3 la care se uita cineva .O s'o zic o singura data , zage = 2v2 hero(in sensu ca , aci chiar stie juca ) , zage = 3v3 copycat dupa hoordch , umbla la 100% HP cu 1hand scut si uita sa dea damage , ala e zage dar voi romanii puteti sa'l venerati ))

Asta se poate interpreta in 10000 de feluri, sa pierd si eu 100 duele duar sa iti dau impresia ca "Faci bine ce faci" apoi intr.un meci oficial sa iti rup capu.
Nu sunt mare "Microbist", dar cred ca asa e si in fotbal cu anumitele Amicale( am jucat cu rezervele).


Level 80-8 ore....2 meserii full-2zile....un gear score de 5,5k-3 sapt....un wipe pe freakz....de nepretuit pentru toate celelalte exista DONATE.
"acesta este un pamflet si trebuie tratat ca atare"
http://www.youtube.com/watch?v=aM4uTNhb5rg&NR=1
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lurth
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-10-2011 13:50)
Joined: 27 Aug 2011
Posts: 75, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 1.2
Votes: 8

Post Posted: 18-09-2011, 15:23:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai ba valea de aici ca nu intereseaza pe nimeni ce faceti voi in arena. E sectiune de filme wow nu de discutii imbecile
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 18-09-2011, 15:56:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nice. I liek it 4.8/5

- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kleaar

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-03-2013 20:09)
Joined: 18 Jul 2011
Posts: 63, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 96.3
Votes: 6

Post Posted: 19-09-2011, 11:15:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

aodzilla wrote:
.O s'o zic o singura data , zage = 2v2 hero(in sensu ca , aci chiar stie juca ) , zage = 3v3 copycat dupa hoordch

Cred k asta vroiam si eu sa zic;o.Defapt majoritatea dp AT sunt 2's heroes jucand de 3 ani de zile acelasi comp/acelasi bracket.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 19-09-2011, 14:49:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E atât de bun Zage ãsta, încât azi m-am uitat a 2-a oarã la clip.
Am observat cã a dat reflect la spellsteal-ul magului ºi i-a furat Mana Shield -


- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TonyDaLeu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-09-2011 19:23)
Joined: 18 Dec 2010
Posts: 151, Topics: 23
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 61.1
Votes: 9

 
Post Posted: 21-09-2011, 22:25:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu inteleg dc sunt asa de invidiosi uni oameni pe 2 romani care s-au calificat la cel mai important tournament , chiar daca am pierdut in primul meci nu a fost numai vina noastra (s-a vazut in al 2 -lea braket ca le-am dat 3-1 ) paladinul a fost ales random de pe global =]


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hallon1
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-08-2013 21:28)
Joined: 17 Jun 2010
Posts: 270, Topics: 53
Location: Iasi

Reputation: 17.2
Votes: 9

 
Post Posted: 22-09-2011, 21:59:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce sa mai -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
aodzilla

[FameMønster]



Status: Offline
(since 05-11-2011 10:35)
Joined: 07 Mar 2010
Posts: 145, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 156.4
Votes: 7

Post Posted: 22-09-2011, 22:45:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iti zic eu de ce mai tony - tu nu ai film ca baiatul ZAGE , daca ai film esti automat venerat ;o /point swifty ( e praf dar are fani cat tot srv asta la un loc ) , /point zage ( uita'te la rating pe wcm ) dar la 3v3 il bat de cand e lumea , and so on .

Are you a saviour , or a warning?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cypyy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-09-2011 15:01)
Joined: 03 Oct 2010
Posts: 971, Topics: 18
Location: Sibiu

Reputation: 106.8
Votes: 29

 
Post Posted: 22-09-2011, 22:56:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

aodzilla wrote:
Iti zic eu de ce mai tony - tu nu ai film ca baiatul ZAGE , daca ai film esti automat venerat ;o /point swifty ( e praf dar are fani cat tot srv asta la un loc ) , /point zage ( uita'te la rating pe wcm ) dar la 3v3 il bat de cand e lumea , and so on .


e cam pointless pentru tony sa faca un film in care mai mult de 50% dintr`un meci 3v3 (turneul de pe atr @ thunder cleave mirror @ primele 2 meciuri cand spamai purge aiurea in timp ce celalalt shaman rupea chain lightiningu pe voi) spameaza purge si cand in sfarsit se hotaraste sa pompeze niste dmg isi ia wind shear sau shield bash/pummel pe cast


http://www.youtube.com/user/cypyy2 <- o hy

http://www.freakz.ro/forum/Cel-mai-shaman-imba-t96651.html - win.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TonyDaLeu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-09-2011 19:23)
Joined: 18 Dec 2010
Posts: 151, Topics: 23
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 61.1
Votes: 9

 
Post Posted: 22-09-2011, 23:57:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cypyy wrote:
aodzilla wrote:
Iti zic eu de ce mai tony - tu nu ai film ca baiatul ZAGE , daca ai film esti automat venerat ;o /point swifty ( e praf dar are fani cat tot srv asta la un loc ) , /point zage ( uita'te la rating pe wcm ) dar la 3v3 il bat de cand e lumea , and so on .


e cam pointless pentru tony sa faca un film in care mai mult de 50% dintr`un meci 3v3 (turneul de pe atr @ thunder cleave mirror @ primele 2 meciuri cand spamai purge aiurea in timp ce celalalt shaman rupea chain lightiningu pe voi) spameaza purge si cand in sfarsit se hotaraste sa pompeze niste dmg isi ia wind shear sau shield bash/pummel pe cast


tu nici macar nu sti care era strategia mea =]] dar in fine ... nu am chef sa mai explic si pe aici wshear pe cast te asigur ca nu imi luam - shield poate dar oricum este extrem de greu sa faci fake la wshear / Ground / Reflect / Shield bash in acelasi timp , nu zic ca nu am putut sa le fac pe toate o data dar na ... nu poti mereu si in plus nimeni de pe freakz nu are dreptul sa imi zica ca sunt praf , noob , nu ai o treaba ,lasate pt ca ei nici macar nu au ajuns pana acolo =]] in fine asa e romanul ..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sieg

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-01-2012 12:49)
Joined: 18 Sep 2011
Posts: 35, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 63
Votes: 2

Post Posted: 23-09-2011, 06:53:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TonyDaLeu wrote:
nu inteleg dc sunt asa de invidiosi uni oameni pe 2 romani care s-au calificat la cel mai important tournament , chiar daca am pierdut in primul meci nu a fost numai vina noastra (s-a vazut in al 2 -lea braket ca le-am dat 3-1 ) paladinul a fost ales random de pe global =]



pentru ca suferiti. pe mine, hysagi si honorless de ce n-au fost? simtiti mereu nevoie sa stie toata lumea ce ati facut voi.grasutzule, ai putea la fel de bine sa-ti faci o sectiune speciala pe forum. ne dai updateuri si toate alea . /sarcasm
eu am ajuns pana acolo chiar mai departe cu un comp de tot ca.catu si iti zic ca esti praf,noob si te poti lasa.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TonyDaLeu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-09-2011 19:23)
Joined: 18 Dec 2010
Posts: 151, Topics: 23
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 61.1
Votes: 9

 
Post Posted: 23-09-2011, 11:19:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sieg wrote:
TonyDaLeu wrote:
nu inteleg dc sunt asa de invidiosi uni oameni pe 2 romani care s-au calificat la cel mai important tournament , chiar daca am pierdut in primul meci nu a fost numai vina noastra (s-a vazut in al 2 -lea braket ca le-am dat 3-1 ) paladinul a fost ales random de pe global =]



pentru ca suferiti. pe mine, hysagi si honorless de ce n-au fost? simtiti mereu nevoie sa stie toata lumea ce ati facut voi.grasutzule, ai putea la fel de bine sa-ti faci o sectiune speciala pe forum. ne dai updateuri si toate alea . /sarcasm
eu am ajuns pana acolo chiar mai departe cu un comp de tot ca.catu si iti zic ca esti praf,noob si te poti lasa.


tu cine mai esti ma randomule =]] besthunder ala ? -))) vai esti jalnic pustiule si sa-ti mai spun una , eu nu am suferit niciodata de mine decat daca cineva ma jignea prin cuvinte vulgare sau suferind la mine , asta nu suport deloc la cineva.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Setemotion, 23 September 2011 13:01



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 05-07-2024, 22:19:52
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x