User
Pass
2FA
 
 

Zage 3
Go to page Previous  1, 2, 3    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies
Author Message5912
Lurth
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-10-2011 13:50)
Joined: 27 Aug 2011
Posts: 75, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 1.2
Votes: 8

Post Posted: 23-09-2011, 11:42:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cineva sa inchida topicul asta pana nu face implozie forumul de la prea multa prostie.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dredg
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-10-2011 07:10)
Joined: 05 Sep 2011
Posts: 27, Topics: 1
Location: 01010100 01101101

Reputation: 26.2
Votes: 6

Post Posted: 23-09-2011, 11:54:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce mai sufera si Tony la randomi ca in rest..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cypyy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-09-2011 15:01)
Joined: 03 Oct 2010
Posts: 971, Topics: 18
Location: Sibiu

Reputation: 106.8
Votes: 29

 
Post Posted: 23-09-2011, 13:24:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TonyDaLeu wrote:
cypyy wrote:
aodzilla wrote:
Iti zic eu de ce mai tony - tu nu ai film ca baiatul ZAGE , daca ai film esti automat venerat ;o /point swifty ( e praf dar are fani cat tot srv asta la un loc ) , /point zage ( uita'te la rating pe wcm ) dar la 3v3 il bat de cand e lumea , and so on .


e cam pointless pentru tony sa faca un film in care mai mult de 50% dintr`un meci 3v3 (turneul de pe atr @ thunder cleave mirror @ primele 2 meciuri cand spamai purge aiurea in timp ce celalalt shaman rupea chain lightiningu pe voi) spameaza purge si cand in sfarsit se hotaraste sa pompeze niste dmg isi ia wind shear sau shield bash/pummel pe cast


tu nici macar nu sti care era strategia mea =]] dar in fine ... nu am chef sa mai explic si pe aici wshear pe cast te asigur ca nu imi luam - shield poate dar oricum este extrem de greu sa faci fake la wshear / Ground / Reflect / Shield bash in acelasi timp , nu zic ca nu am putut sa le fac pe toate o data dar na ... nu poti mereu si in plus nimeni de pe freakz nu are dreptul sa imi zica ca sunt praf , noob , nu ai o treaba ,lasate pt ca ei nici macar nu au ajuns pana acolo =]] in fine asa e romanul ..


strategia ta evident era foarte proasta
pana si comentatorii aia obositi ziceau ca spamezi prea mult purge si uiti sa faci damage
singuru care mai misca pe acolo in primele 2 meciuri era crashy..paladinu era tot o apa si`un pamant si tu evident spamai purge

abia in al 3-lea joc ai inceput sa joci si tu mai agresiv..

de lower bracket n`am ce spune ca nu s`a streamuit decat meciu vs zage

si n`am spus ca esti praf/noob/alalalal band
din moment ce te consideri mare pro player ar trebui sa accepti criticile


http://www.youtube.com/user/cypyy2 <- o hy

http://www.freakz.ro/forum/Cel-mai-shaman-imba-t96651.html - win.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Setemotion

[Been Cursed]



Status: Offline
(since 06-08-2016 04:40)
Joined: 14 Dec 2010
Posts: 6852, Topics: 370
Location: Germany

Reputation: -239.6
Votes: 246

   
Post Posted: 23-09-2011, 15:01:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aveti ceva de comentat, o faceti pe wmc. nu este topic despre randomi.

Setemotion - Goin Hard***
Setemotion's box of EDM goodies
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Setemotion, 23 September 2011 13:01



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies  
Go to page Previous  1, 2, 3    


The time now is 03-10-2024, 04:07:34
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x