User
Pass
2FA
 
 

abuz smoker

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message652
costel12345

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-11-2010 15:13)
Joined: 29 May 2010
Posts: 10, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 120.7
Votes: 4

Post Posted: 21-09-2010, 23:29:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ar trebui sa se adauge in regulamentul de joc o regula din care sa reiasa ca un smoker nu are voie sa tina un player dupa ce l-a infectat, cu atat mai mult sa nu aiba voie sa il tarasca pana in primul laser. am vazut astazi un player si un admin distrandu-se in felul acesta si cred ca trebuie revizuit regulamentul. iar tu ala, care mi-ai spus sa tac, inainte de a-mi scrie ceva data viitoare pe motiv ca nu ar fi treaba mea sa intreb de ce sunt tarat in lasere, treci frumusel pe la scoala, pune mana pe carte, invata macar un pic de limba romana eventual si gramatica, si mai apoi poti sa mi te adresezi.eu am avut in viata asta vacanta mai multa decat ai avut tu scoala si deocamdata eu cu analfabetii nu vorbesc.
si daca imi permiteti , o sugestie in alegerea adminilor, nu mai dati admine in functie de cat sta playerul pe server, sau cat de bine joaca...majoritatea sunt copii care admineaza imatur asa cum se si comporta de altfel.
cu respect.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scipioaaa

[Assasin]



Status: Offline
(since 09-02-2015 17:26)
Joined: 07 Jan 2009
Posts: 3964, Topics: 156
Location: Romania

Reputation: 807.3
Votes: 95

Post Posted: 22-09-2010, 03:05:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Toate propozitiile se incep cu litera mare iar dupa punct se incepe tot cu litera mare ..... asta asa daca tot zici cat de talentat esti la scoala .....

Ontopic : Fa o reclamatie dupa model nu mai acuza aiurea adminii + dovezi ....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GaGaVs Je !!

[GaGa 3>Freakz.]



Status: Offline
(since 29-05-2017 13:44)
Joined: 19 Nov 2009
Posts: 6358, Topics: 233
Location: Arad

Reputation: 547.1
Votes: 196

 
Post Posted: 22-09-2010, 10:25:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primu rand nu este nici o regula la smoker.Dar aseara am intrebat un owner si mia zis ca nu mai este voie sa facem asa ceva, noi de acuma incolo "smokerii" , nu mai avem voie sai bagam in laser, dar eu daca vreau sa te plimb pe toata harta, te plimp.Ai inteles costel12345, pe care se numeste madalin, si comentezi cam mult pe server, si sar putea sa ne suparam intr-o zi daca nu respectii adminii !!.

Respecta si vei fi RESPECTAT !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
deliqvent

[Creep]



Status: Offline
(since 24-04-2013 18:51)
Joined: 16 Dec 2009
Posts: 954, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 469.1
Votes: 27

Post Posted: 22-09-2010, 10:38:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sincer la chestia cu taraitul prin plansa sau in laserdupa infectare nici eu nu sunt de acord , cred ca se vor lua masuri in sensul asta !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by deliqvent, 22 September 2010 08:38



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  


The time now is 19-10-2024, 00:20:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x