User
Pass
2FA
 
 

account problem 2

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message662
BlackSwann

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-10-2013 13:19)
Joined: 09 Jul 2011
Posts: 477, Topics: 58
Location: Romania

Reputation: 42.2
Votes: 8

 
Post Posted: 10-09-2012, 05:52:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

.. am facut un topic in care ceream ajutor in legatura cu accountul.. mi s-a spus atat "nu se poate" ... asta rezuma 2 ani de jucat pe acelasi char? inteleg ca e problema mea, si ca eu sunt responsabil de accountul meu.., dar dupa cum mi-a spus si Ravenous, nu sunt singurul in situatia asta, pai tocmai de aia ar trebui sa se gaseasca o solutie..... CHIAR nu exista nici o posibilitate sa-mi recuperez charul?.. joc pe charul ala de cand era freakz 3.1.3... am sute de poze cu el.. raman doar cu alea dupa atata amar de vreme, de atatia nervi stricati prin BG-uri/arene... atata amar de farm?... chiar NU am cum sa-mi iau e-mailul inapoi... am incercat toata ziua si nimic.. sincer nu cred ca nu se poate face nimic.. ca nu vrea nimeni, e altceva, dar sunt convins ca parola ala poate fi resetata de un gm/admin...



Place my body on a ship, and burn it in the sea,
Let my spirit fly, Valkyries carry me,
Take me to valhalla, where my brothers wait for me,
Fire burning to the sky, my spirit will never die
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hiddan180291

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-09-2012 18:10)
Joined: 13 Aug 2012
Posts: 35, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 54.9
Votes: 4

Post Posted: 10-09-2012, 15:18:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BlackSwann wrote:
.. am facut un topic in care ceream ajutor in legatura cu accountul.. mi s-a spus atat "nu se poate" ... asta rezuma 2 ani de jucat pe acelasi char? inteleg ca e problema mea, si ca eu sunt responsabil de accountul meu.., dar dupa cum mi-a spus si Ravenous, nu sunt singurul in situatia asta, pai tocmai de aia ar trebui sa se gaseasca o solutie..... CHIAR nu exista nici o posibilitate sa-mi recuperez charul?.. joc pe charul ala de cand era freakz 3.1.3... am sute de poze cu el.. raman doar cu alea dupa atata amar de vreme, de atatia nervi stricati prin BG-uri/arene... atata amar de farm?... chiar NU am cum sa-mi iau e-mailul inapoi... am incercat toata ziua si nimic.. sincer nu cred ca nu se poate face nimic.. ca nu vrea nimeni, e altceva, dar sunt convins ca parola ala poate fi resetata de un gm/admin...


Ar trebui sa se poate face ceva,dar cred ca doar Shockeru se poate baga aici.Ar fi frumos daca s-ar putea sa-ti iei contul inapoi.Adica daca spui ca esti un player vechi atunci nu cred ca ii este cuiva indiferent.O zi placuta.Eu zic sa-i dai un PM lui Shockeru poate iti poate el rezolva problema.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bossutai

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-12-2020 23:35)
Joined: 14 Feb 2012
Posts: 2044, Topics: 90
Location: Romania

Reputation: -61.1
Votes: 55

 
Post Posted: 10-09-2012, 16:10:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu cred ca vei fi ajutat oricum.Tot player esti oricat de vechi ai fi.

P.S.:nu-mi amintesc sa fi fost vreodata 3.1.3 pe freakz -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 10-09-2012, 16:55:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu se intervine in asa ceva pentru ca atunci cand se intervenea au existat prea multe abuzuri (conturi vandute/trade-uite si apoi recuperate cu vechea minciuna "nu mai am mailul, etc").
S-a zis de prea multe ori sa aveti grija de conturile si mailurile voastre si sa nu dati contul LA NIMENI (da, stiu "nu ai dat contul la nimeni", asa zic toti)
Sa nu mai zic si de duma cu
Quote:
cineva pe care il stiam mi-a schimbat parola contului de wow intr-una gen "sdafdfsfaafdfas" sa faca o gluma, fara sa stie ca nu mai am e-mailul ca sa resetez parola.


FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 10 September 2012 14:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 07-07-2024, 01:39:42
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x