User
Pass
2FA
 
 

adminii ...
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message3337
Feelzz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-01-2011 14:31)
Joined: 19 Jan 2011
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.9
Votes: 2

Post Posted: 19-01-2011, 18:36:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

map : awp_bycastor32

nare rost sa fac cerere de unban ca nu am nevoie .... am ip dinamic dar vreau sa subliniez o chestie ... aveti cativa admini mai "speciali" ca sa nu zic altfel...

*DEAD* Feelzz : in loc sati faci treaba de admin imi dai mie quit

*** Adminul Hackvirus se conecteaza pe server...*** AttaCk killed orange with awp
*DEAD* Bec : ti-am dat quit pt ca nu stii sa vorbesti

Feelzz : aha

Feelzz : GAG ??

*** Adminul Freakz * SiLe se conecteaza pe server... (el e ok)
Bec : taci

Feelzz : 12 ani

Feelzz : ok tac

Bec : ca ti-am dat de 2 ori numai azi

Feelzz : 1 data

] retry
Commencing connection retry to 188.212.107.108:27015
Connecting to 188.212.107.108:27015...
Connection accepted by 188.212.107.108:27015
* Privileges set
Feelzz connected
Message from Admin (Freakz * SiLe): salutare
*DEAD* Feelzz : ady trage din grota (ady = alt admin de ranc mai mare ca altii, din cate am vazut)

(aici sa fac o paranteza ... regula era, nu trageti din grota)

*SPEC* Freakz * SiLe : asa ese... si cu ce te pot ajuta eu ?

adY : asa si ?
*DEAD* ese : daca ai

adY : care e problema
*DEAD* ese : slot

*DEAD* *ClaN*Razbunatoru : orange scoate wall
*DEAD* ese : si stai spec

*DEAD* AttaCk : iesi ma ding rota

ese : e auto kick ?

TweedleeDee : zise fragaru

Freakz * SiLe : da

ese : pok

ese : ok

*DEAD* sPec1aL^ : dateee baaaaaaa
*DEAD* sPec1aL^ : slice vietiiiii
*DEAD* SliceOfLife : ce ai frate da date tu
[war3.freakz.ro] Pastrati limbajul decent. In caz contrar veti primi Gag/Llama/Ban (DECI GAG , LLAMA , BAN) NU GAG => BAN 
*DEAD* TweedleeDee : -)
FaceBook killed adY with awp
*DEAD* TweedleeDee : =)
*DEAD* DeFlik : -
*DEAD* Kr|nul : Sile nu ai facut incalzirea -)))

*DEAD* Hackvirus : na

*DEAD* DeFlik : pumy ala ma incurcatL((

*DEAD* AttaCk : acolo

*DEAD* Freakz * SiLe : abia am venit de afara
*DEAD* TweedleeDee : awp vietii
*SPEC* green : ady iesi din grota
*DEAD* TweedleeDee : ma duc la o tigare - nu dati kick pls
*SPEC* Freakz * SiLe : ady lasa grota
*DEAD* Feelzz : dai slay
FaceBook : ady nu fi -
Hackvirus : ba

Hackvirus : daca mai blocati odata
*DEAD* sPec1aL^ : lol

Bec : feel mai disperi mult?
Hackvirus : nush ce va fac
Hackvirus : ahahhaah
*DEAD* Feelzz : ce disper frate

*DEAD* Feelzz : doamne ma

*DEAD* Feelzz : orice zic te dereanjeaza ?

*DEAD* sPec1aL^ : feeelzz taciii baaaaaaaaaaaaaaa

*DEAD* Melc : ce sa iti spun

*DEAD* Feelzz : special gura ca nu esti admin

sPec1aL^ : taciu

Feelzz : esti doar un pupicurist

ADMIN Freakz * SiLe: gag sPec1aL^ (5 minutes)
ADMIN Freakz * SiLe: gag Feelzz (5 minutes)
(asa trebuia sa faca si hackvirus sau BEC nu sa dea quit sau altelle sau sa zica taci incontinuu, cum e si regula GAG LLAMA BAN... dar in oridinea asta, nu care o vor ei)
admin_who
Admini Online ::
-=-=- High Warlords -=-=
Freakz * SiLe
-=-=- Warlords -=-=
-=-=- Generals -=-=
-=-=- Champions -=-=
adY
Hackvirus
eLevated ^ Ghem
-=-=- Blood Guards -=-=
green
Bec
-=-=- Grunts -=-=
Rroberto
SpinerS
FaceBook
adY : frelzz mai vb mult
orange : I'm too retarded for this game.
ADMIN eLevated ^ Ghem: ban 188.24.233.212 permanently
*DEAD* *ClaN*Razbunatoru : ba da nu sunt admini pa servar

*DEAD* WEEE : re all

*SPEC* eLevated ^ Ghem : era tot ala


*DEAD* Kr|nul : -

*DEAD* ese : Re WII

(Jucator) Feelzz: DE AIA E CHAT (y) ca sa vb oamenii asta e cu say_team:@ (msj) dar o sa pun un @ la fiecare ... scrie si JUCATOR la inceput
*DEAD* Kr|nul : trebuia ***

***ADMIN Freakz * SiLe ii face 4 screenshot-uri(BMP) lui green (79.115.67.146:27005)

Hackvirus : feelz daca te mai comporti asa
*DEAD*(Counter-Terrorist) Mu7zy : /rank

*DEAD* Bec : feel crek zbori dak nu te potolesti sa dai indicatii

Hackvirus : si gag-ul se transforma in ban data viitoare (hack nare treaba cu regulile sufera constant ... scz ca zic asta dar nu cred ca sunt singurul de pe sv care e de aceeasi parere... am inteles ca e si mic ... sau cv de genu ... poate ma inshel, scz atunci , dar nu arata a fi matur
*DEAD* PumY : dfati vaaa mbaaaa

(Jucator) Feelzz: pot sa mai intreb o sg chestie ?
(Jucator) Feelzz: ce regula incalc ?
*DEAD* Hackvirus : am zis
*SPEC* Hackvirus : sa numai spamezi page cand ai gag ( 1 la mana nu ai cum sa faci spam la page ... e un simplu chat ca si say sau say_team, learn amx_mode pls) si ca din cate stiu eu spamul e cv de genu :SPAM
SPAM
SPAM
SPAM
SPAM (cuv. luat aleatoriu)
SPAM
SPAM
SPAM
etc
*SPEC* Hackvirus : pe langa asta
*DEAD* DeFlik : y
*DEAD* FaceBook : ahaha
*DEAD* eLevated ^ Ghem : ba ma
*DEAD* eLevated ^ Ghem : ce a scapat
*DEAD* eLevated ^ Ghem : de rusine
*SPEC* Hackvirus : ai si gag la fiecare harta schimbata WTF ? gag la fiecare harta, ink nu am avut timp sa citesc toate regulile serverului ... dar dak este asa cv puneti un post pls ... ca vreau si eu sa vad
*DEAD* DeFlik : eu?

*DEAD* FaceBook : te luam ghem -

(Jucator) Feelzz: ms (nu stiam c sai zic ca am vazut ca nare rost sami pun mintea cu el)
*DEAD* eLevated ^ Ghem : aveam 100

*DEAD* FaceBook : si ce -

Fane de la impins vagoane : cini sunteti si dice ati vinit?

*DEAD* eLevated ^ Ghem : asteapta
*DEAD* eLevated ^ Ghem : nu mai fi asa disperat
*SPEC* Freakz * SiLe : ho ma
*DEAD* DeFlik : pai nah
ADMIN eLevated ^ Ghem: *** Fl@tron
*DEAD* Fl@tron : I'm too retarded for this game.
ADMIN eLevated ^ Ghem: quit Fl@tron
sPec1aL^ killed Feelzz with awp
] retry
Commencing connection retry to 188.212.107.108:27015
Connecting to 188.212.107.108:27015...
Connection accepted by 188.212.107.108:27015
* Privileges set

Informatii despre ban
Nume: Feelzz
IP: 79.114.98.88
Motiv: Nespecificat
Durata banului: 100 minute. (am dat din greseala retry cand am avut GAG my foult)
Admin: eLevated ^ Ghem
Ora si data: 17:28:04, 19 January 2011
Harta: awp_byc


Feelzz connected
ADMIN eLevated ^ Ghem: ban 188.24.224.172 permanently
*DEAD* ese : cine ?
*DEAD* ese : tu ?
Kicked :"Ai fost banat. Vezi consola pentru informatii."

(stiu ca ghem isi face treaba si e ok omu, dar ca am gafato acu cu retry la gag ins ca nu mai am voie pe sv ? )

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ghem#Alexander

[Maniac]



Status: Offline
(since 08-04-2016 13:28)
Joined: 27 Jul 2010
Posts: 1135, Topics: 16
Location: Bucuresti

Reputation: 222.8
Votes: 4

Post Posted: 19-01-2011, 19:08:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ti-am dat ban pentru ca ai dat retry in timp ce aveai gag... BAN 100 de minute, ai intrat iar ti-am dat ban 100 de minute... zi ms ca nu ti-am dat 200 - nu inteleg in ce baza faci tu reclamatie ca tot tu esti cu gura mare mereu pe sv, asa ai facut si aseara pe harta inferno, ai dat retry dar am zis na ca nu ai inteles si ti-am dat iar gag.

Posturi unite automat, 19-01-2011, 19:08:04

nu mai fa' reclamatii care nu isi au rostul - asta e o reclamatie inutila - nu ai voie pe sv 100 de minute de cand ai primit banul. asa scrie in regulament. trebuie sa il respecti.


Friends Just Wanna Have Fun !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-=Scama=-

[Creep]



Status: Offline
(since 22-06-2014 14:17)
Joined: 22 Jul 2009
Posts: 569, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 285
Votes: 9

Post Posted: 19-01-2011, 19:27:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu ti-am dat de vreo 2 ori azi gag zi ti-am zis ca daca continui vei avea si ban...ai avut si ban si tot ai reintrat............iar pe page nu se spameaza cum faci tu ...page e pt codati ....bfta
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andiku

[Mr. BluE]



Status: Offline
(since 30-03-2019 14:14)
Joined: 04 Mar 2008
Posts: 2365, Topics: 51
Location: Pitesti

Reputation: 455.8
Votes: 17

   
Post Posted: 19-01-2011, 19:33:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok . Problema ar fi urmatoarea : tu ai insistat pe amx_page si de aceea s-a ajuns unde s-a ajuns . Cat timp esti sub influenta unei comenzi aplicata de vreun admin , nu continua cu cerutul explicatiilor (poti intreba motivul pe amx_page , iti raspunde si gata , incetezi) , altfel deranjezi adminii (vezi regulamentul -> Deranjarea adminilor atrage dupa sine kick/ban pe o perioada determinata de adminul in cauza) si iti iei foarte usor ban , aiurea dupa parerea mea , pentru fapta savarsita , dar in fine .

Da , ai gresit , ai luat gag , nu ai fost atent ca ai dat retry si ai fost banat . Pana aici nu este nimic in neregula , oricui i se poate intampla . Unde ai gresit tu este atunci cand ai intrat din nou pe server , desi aveai ban 100 min (ai profitat de faptul ca ai ip dinamic si nu ti-ai ispasit pedeapsa pentru incalcarea repetata a regulamentului - limbaj indecent , retry dupa gag + deranjarea adminilor) . Aici ai cam dat cu bata in balta fie vorba intre noi .. -

Ca si incheiere , legat de aplicarea gag/llama/kick/quit/ban , acestea se aplica in functie de gravitatea faptei savarsite , majoritatea deciziilor sunt cat se poate de obiective (ca mai sunt si exceptii , de acord cu tine) si sunt menite sa corecteze conduita pe acest server , astfel ramanand la atitudinea adminului in cauza sa aleaga pedeapsa pe care el o considera corespunzatoare (lipsa principiului gradualitatii in regulament) .

De aceea , iti recomand ca pe viitor , in caz ca ai vreo nelamurire legata de comenzile care ti s-au aplicat pe server (daca nu iti da un raspuns pertinent vreunul dintre admini sau refuza sa faca asta) , sa postezi pe forum orice neclaritate pe care o ai (fondata , cu dovezi bineinteles) si te asigur ca va fi cineva care sa se sesizeze si sa te lamureasca , eventual sa traga la raspundere pe cei vinovati , astfel pastrand spiritul de joc al celorlalti participanti la joc (si al adminilor) .

Bafta , sper ca am reusit sa te lamuresc , in caz contrar o sa-ti raspuns si la viitoarele intrebari legate strict de problema ivita .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 20-01-2011, 00:01:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va aparati intre voi, hai sa va zic si parerea mea de fost jucator admin, si de persoana care va cunoaste pe unii, si asa nu conteaza, dar poate conteaza pentru cel ce-a facut topicul.

O comanda data gresit de un admin, aduce actiuni din partea celui (vatamat) sa zic asa, actiuni care aduc alte comenzi asupra acelui player( toate de la o comanda data gresit)

Daca era clar, ca nu se trage din grota, ady de ce a stat in grota ca are el big cojones? Regulamentu e pentru toti, daca e un regulament, el practic a profitat de acel admin sa traga din grota. ( Daca esti admin nu esti zeu, si nu ai lumea la picioare ) Regula interpretabila .


@andiku: A insitat pe amx_page pentru ca fusese nedreptatit, probabil fusese omorat de nenumarate ori din grota, si evident ca omu s-a suparat. Daca e sub influenta comenzii unui admin, nu are voie sa ceara explicatii, pai daca e data aiurea comanda, tocmai, de ce sa nu ceara?

Anyway voi va agatati de acea regula din regulament

Deranjarea adminilor atrage dupa sine kick/ban. Pot spune ca e veriga slaba din regulament de care toti adminii se prind cu ghearele, toti cei care gresesc.

Deranjarea adminului poate insemna orice, flash dat aiurea, blocarea sa pe harta, o gluma nesarata, facutul de misto etc, toate acestea pot atrage banul.

Anyway, eu zic ca ar trebui sa fiti mai ingaduitori, si sa incercati sa respectati si voi regulile la care tineti atat de mult, nu sa fiti anti joc, sa stati in grota in timp ce voi scrieti cu amx_say, fara grota sau slay/kick.

Thats it.


Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andiku

[Mr. BluE]



Status: Offline
(since 30-03-2019 14:14)
Joined: 04 Mar 2008
Posts: 2365, Topics: 51
Location: Pitesti

Reputation: 455.8
Votes: 17

   
Post Posted: 20-01-2011, 00:46:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Este total irelevant faptul ca adY tragea din grota , se da slay celor care stau in grota jumatate de runda , poate chiar mai mult , nu cred ca s-au schimbat lucrurile de 2 zile de cand n-am mai intrat eu pe server .

Quote:

O comanda data gresit de un admin, aduce actiuni din partea celui (vatamat) sa zic asa, actiuni care aduc alte comenzi asupra acelui player( toate de la o comanda data gresit)


Singurul lucru cu care sunt de acord din toate ideile tale , insa sa gandim logic si obiectiv . Un admin a aplicat gresit o comanda , da ? Atunci de ce domnul jucator , in loc sa faca reclamatie pe forum si sa rezolve LEGAL problema , prefera sa raspunda impertinent si cu limbaj de "camp" ? El continua , el este tras la raspundere . Vrea dreptate , nu isi face singur, face reclamatie si aduce dovezi , sunt altii care au aceasta indeletnicire .

Quote:
@andiku: A insitat pe amx_page pentru ca fusese nedreptatit, probabil fusese omorat de nenumarate ori din grota, si evident ca omu s-a suparat. Daca e sub influenta comenzii unui admin, nu are voie sa ceara explicatii, pai daca e data aiurea comanda, tocmai, de ce sa nu ceara?


Reciteste te rog ce a spus respectivul si ce i-am atras atentia si eu , nu mai fa te rog pe desteptul , aici nu judecam pe baza banuielilor (ca l-a omorat de nenumarate ori din grota) , ci pe dovezi concrete -> logul serverului/fragment consola cs . A fost greseala lui ca a insistat asa de mult , a intrebat o data , i s-a raspuns bine , nu i s-a raspuns sau nu este multumit de raspuns -> forum -> reclamatie . Este asa de greu ?


Quote:
Deranjarea adminului poate insemna orice, flash dat aiurea, blocarea sa pe harta, o gluma nesarata, facutul de misto etc, toate acestea pot atrage banul.


Deci sa inteleg ca tu ai fi preferat cu un "omulet" cu maxim 8 clase sa faca misto de tine si sa foloseasca un limbaj ilicit , nu?
Haide sa nu exageram liq , stim foarte bine ca pentru lucrurile pe care le-ai precizat tu mai sus nu se ajunge la ban , poate un gag/kick/quit . DAR , vine iar celebrul dar , daca respectivul este sanctionat , i se aduce asta la cunostinta , apoi iar persista in incalcari ale regulamentului , cu parere de rau o spun ca , chiar isi merita sanctiunea (idem , te crezi neindreptatit , apelezi la forum -> reclamatie).


Si acum referitor la interpretabilitatea regulamentului : Daca pana si legea fundamentala a Romaniei (Constitutia din 1991 , revizuita (2003)) lasa loc pentru interpretare , ce pretentie poti avea de la regulamentul serverului ? Asta ar insemna ca regulamentul sa fie cel putin la fel de voluminos precum Codul Penal , daca s-ar dori acoperite toate spetele (cazurile) posibile , poate nici atunci nu s-ar realiza acest lucru . Sa fim seriosi ...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 20-01-2011, 02:35:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Constitutia aia lasa loc de interpretare "cu cap" dar hai sa nu vorbim despre ea.

De regula aia cu deranjarea se leaga fiecare admin in fiecare reclamatie, deci cred ca sustine ce-am spus.

1. Unii oameni nu-s genu care taie si spanzura, a preferat observ sa rezolve problema pe amx_page, nu sa faca neaparat reclamatie, ceea ce mi se pare normal.

2. Tu daca dai cuiva slay ca sta in grota? ce dovezi ai? Asa ca pot banui ca a fost omorat din grota.

3. De obicei se ajunge la ban imediat, ban pe timp, deci da, se da ban pentru chestiile enumerate mai sus, poate nu chiar pt alea, dar in cazuri asemanatoare stim ca se ajunge, si nu incerca sa ma contrazici. I know what i`m talking about.


Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Feelzz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-01-2011 14:31)
Joined: 19 Jan 2011
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.9
Votes: 2

Post Posted: 20-01-2011, 02:54:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1 la mana , nu sunt un "omulet" cu 8 clase, is si eu totusi in anul 2 de faculta, poate ai zis in general, dar ... data viitoare specefica... 2 la mana, nici un admin nu mi'a raspuns la ce am zis eu pe PAGE ... toti imi ziceau "nu ai terminat ?" si amenintzari cu ban si chestii de genu + cum zice pe sv botul " dak nu respectati nush ce ... bla bla bla (am scris mai sus in post) urmeaza gag -> LLAMA -> ban, in aceasta ordine banuiesc... nu dai cu zaru si dupa " HA !! A PICAT BAN ! " eu asta vroiam sa subliniez mai mult. Si dak ai admin ... nu profita de el, tu ar trebui sa fi un exemplu pt. altii, cum a fost cu grota. Am fost omorat de cel putin 5 ori din grota si toti adminii care au fost pe sv + cv playeri au zis : ady lasa grota ady aia ady aia, si tu sau cn e ady numa mie mi'a raspuns : care'i problema ? . Dc nu vorbesti asa cu un admin care e in rang mai mare ca tn? si dak scriu pe SAY "pupincurist" e rau ? am faqt afirmatia asta unui admin ? am faqt'o unui player care se baga in seama degeaba. ASA CA ... nu numa playerii trebuie sa respecte regulamentul ... si dupa parerea mea, adminii trebuie sa'l respecte mai mult ca sa arate si celorlalti ce se face si ce nu se face si pedeapsa care se aplica dak este incalcata regula. Mai zic o chestie, care e mai putin legata de topic, PAGE-ul este un mod de a interactiona cu adminii, este tot un SAY, nu poate fi floodat, numadak e folosit din consola, si a spama e aproape aceeasi chestie cu a flooda. cum vroiai sa vorbesc cu voi cand am avut gag ? prin semne ? skype ? ventrilo ? tS ? mess ? Ganditi'va si voi cateodata, inainte sa spuneti prostii. cik spam ...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andiku

[Mr. BluE]



Status: Offline
(since 30-03-2019 14:14)
Joined: 04 Mar 2008
Posts: 2365, Topics: 51
Location: Pitesti

Reputation: 455.8
Votes: 17

   
Post Posted: 20-01-2011, 03:27:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lasa loc de interpretare "cu cap" , un raspuns mai impertinent decat acesta nici ca puteai sa-mi dai , sincer . Acea interpretare nu se face "cu cap" , se face pe baza unor argumente destul de solide incat sa nu poate fi usor contestate , se tine cont de imprejurari , antecedente juridice s.a.m.d , insa n-are rost sa intru eu in detalii ca deja te-am bagat in ceata .

Sa simplific afirmatiile anterioare :

Cat timp exista acea regula (precum multe alte legi) si este interpretabila (nu sunt definite concret toate conditiile pentru a produce efecte , juridice in cazul legilor) , se poate folosi oricine de ea in favoare sa , atata timp cat situatia ii permite . Mai simplu de atat , ma afecteaza o regula , nu spune exact ce sa fac sau ce sa nu fac , eu , ca un bun si corect cetatean , o aplic in folosul meu , in conditiile legii . Get it ?

1. Majoritatea aveti in cap ideea cum ca , daca cineva face o reclamatie , trebuie neaparat sa urmeze avertismente/downgrade/banuri . Total GRESIT . Cand faci o reclamatie , o faci pentru ca cineva ti-a afectat anumite drepturi sau a abuzat de functia detinuta , astfel urmarind nu tragerea la raspundere , ci rezolvarea conflictului pe cale amiabila , ceea ce nu prea am vazut sa se intample de ceva timp . A facut cum ai spus si tu , a gresit insistand , in loc sa aplaneze conflictul si sa scrie pe forum (de-aia exista , nu numai pentru cereri admine) .

2. Dovada ca a luat slay pentru ca statea in grota ? De martori ai auzit vreodata ?

3. Da , se ajunge la ban , insa nu pentru ca au facut ce au facut , ci pentru ca au fost avertizati sa nu mai persiste in acea "activitate" si nu au tinut cont de deciziile adminilor , mi se pare foarte corect , atata timp cat au fost avertizati in prealabil .

@ Feelzz :

Initial am crezut ca meriti o explicatie , dar prin comportamentul pe care il expui , prefer sa iti ofer doar un singur sfat :

Citeste Regulamentul si eventual , alte decizii care au fost luat in urma unor reclamatii asemanatoare , vezi ceea ce se intampla doar din punctul tau de vedere si nu faci bine .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Feelzz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-01-2011 14:31)
Joined: 19 Jan 2011
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.9
Votes: 2

Post Posted: 20-01-2011, 04:44:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu nu inteleg ce comportament expun... ca imi exprim opinia? + ai gresit aici ::: 1. Majoritatea aveti in cap ideea cum ca , daca cineva face o reclamatie , trebuie neaparat sa urmeze avertismente/downgrade/banuri . Total GRESIT . Cand faci o reclamatie , o faci pentru ca cineva ti-a afectat anumite drepturi sau a abuzat de functia detinuta , astfel urmarind nu tragerea la raspundere , ci rezolvarea conflictului pe cale amiabila
Poti sa imi zici cum rezolvai situatia pe cale amiabila ? ... nu stiu de ce ai adus argumente din legislatie, constitutie, s.a.m.d pt ca nu au nici o legatura. Si aici sunt niste reguli care trebuie respectate pt ca sunt putzine. aia e faza. Nu ne lua pe noi cu constitutia si legi si toate tampeniile astea... care se aplica in viata reala, nu cea virtuala. Nu cred ca vine un politzist la tine si iti zice "ai gag 5 minute, nu ai voie sa vorbesti", sau un judecator "dupa llama te bag la bulau"
aici sunt putine reguli, "REGULI CARE SE APLICA UNUI JOC VIRTUAL",care, macar astea putine cate sunt, trebuie respectate, DE TOTI.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SiLe

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 07-03-2017 14:21)
Joined: 23 Mar 2007
Posts: 2014, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 836.9
Votes: 34

Post Posted: 20-01-2011, 09:36:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce trebuie sa intelegi tu impreuna cu adminii, este faptul ca pe harta bycastor in 10sec poti sa ajungi in casa, iar adversarul poate abia iese din grota. Tu mori din rush, nu trec 20sec din runda si te apuci sa strigi ca o fetitza: slay! Slay! ...Dupa 5 runde deja esti enervant si iti iei gag. Va apuca crizele asa deodata pe byca? Chiar nu puteti sa jucati linistiti...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andiku

[Mr. BluE]



Status: Offline
(since 30-03-2019 14:14)
Joined: 04 Mar 2008
Posts: 2365, Topics: 51
Location: Pitesti

Reputation: 455.8
Votes: 17

   
Post Posted: 20-01-2011, 10:11:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu sigur esti in anul II de facultate ? Am facut o pararela intre regulament/legislatie , dar degeaba am facut-o , tot numai pe voi va vedeti , nu vedeti in ansamblu . Referitor la ce ai spus tu legat de politist/judecator : sunt alte sanctiuni , ideea de baza este aceesi , ai gresit , esti sanctionat , este asa de greu de inteles ?

P.S : acesta este ultimul post aici , am fost eu fraier cand am crezut ca am cu cine discuta .

Bafta .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Feelzz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-01-2011 14:31)
Joined: 19 Jan 2011
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.9
Votes: 2

Post Posted: 20-01-2011, 10:35:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ai gresit , esti sanctionat , este asa de greu de inteles ?

EU CE TOT VREAU SA ZIC ???? tu nu citesti, sau ? si nu are rost sa te dai rotund cu un vocabular mai dezvoltat sau chestii de genu. aici era vb de cs exact ce ai zis tu am zis si eu dar se pare ca nu ai inteles. in fine

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andiku

[Mr. BluE]



Status: Offline
(since 30-03-2019 14:14)
Joined: 04 Mar 2008
Posts: 2365, Topics: 51
Location: Pitesti

Reputation: 455.8
Votes: 17

   
Post Posted: 20-01-2011, 11:11:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Doar ca POT si STIU cum sa folosesc un limbaj mai elevat nu inseamna ca ma dau "rotund" prietene , eu ti-am raspuns cat de civilizat am putut si nu cred ca te-am jignit pe undeva . Ceea ce vrei tu e ca adY sa fie tras la raspundere , nu altceva , asta ca sa te "simti" tu bine ca nu esti singurul sanctionat in toata aceasta poveste si nu incerca sa ma contrazici .
Ti-am raspuns din primul post ca sunt de acord cu tine ca si adminii gresesc in unele decizii , dar sa nu generalizam ca adminii sunt incompetenti (cum sugereaza si titlul topicului tau : Admini...) . Ai forum , vrei sa se rezolve ceva aici este locul , nu pe server , tine cont de faptul ca noua (adminilor) ne este interzis expres in regulament sa avem certuri admin-player , lucru la care se ajunge foarte usor in cazul in care unul din respectivii persista in afirmatii . Acum intelegi pentru ce iti tot ziceau colegii mei sa nu mai continui (de acord si aici , nu asa trebuiau sa te atentioneze , te-au tratat cu superioritate si nu contest) ?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
abureala

[TasTe some FuN]



Status: Offline
(since 21-01-2013 20:17)
Joined: 03 Dec 2009
Posts: 673, Topics: 30
Location: United States

Reputation: 227.4
Votes: 16

Post Posted: 20-01-2011, 13:00:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

post inutil la fel si cearta,,,,ai voie sa stai in grota 10-20 de sec dar sa nu fie sec 20 si tu tot acolo sa fii...asta tb sa intelegi tu amice...e free game dar in limita bunului simt.....si inca o data spun prea multi playeri joaca doar pt rank de acea pe maj hartilor gen ww nuke aztec....byca echipele sunt dezechilibrate iar multi jucatori ca sa pot faca un frag fac orice este posibil...

http://www.youtube.com/watch?v=AE6jh2lxOIY&feature=player_embedded#at=49 Ghem.Mzq


I like to walk
Teoretic,nu imi pasa.Practic,mi se rupe
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by cathNO1, 29 January 2011 11:45



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 27-04-2024, 17:08:09
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x