User
Pass
2FA
 
 

cerere banner +avatar

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Requests / Gifts
Author Message790
Tre

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-02-2010 19:40)
Joined: 24 Jul 2009
Posts: 290, Topics: 15
Location: heLL

Reputation: 97
Votes: 4

 
Post Posted: 01-11-2009, 10:38:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Model cerere:

1. Tema care vreti sa o aveti in signature/banner, etc.
2. Renderul (imagine stock)
3. Marimea semnaturii/avatarului/bannerului
4. Textul dorit
5. Si un Multumesc -


inainte de a incepe spun k nu prea ma pricep de aceea apelez la acest serviciu

1. doresc daca se poate un signature(am modificat presupun k banner e barul acela micutz - ) si un avatar daca nu sunt pretentios

http://forum.wow-freakz.com/slot-diav-_-t26167.html <- ceva in genul ce are diavolitza desigur nu ma pricep sa iti explic si nici nu am pretentii doresc cu un baiat animat si la sig si la avatar cum are diavolita, daca se poate cv cu flacari.

2. cum am sp inainte nu ma pricep si nu stiu ce imagine ti-as putea oferi ca sa te ajut las la aprecierea ta daca ma poti ajuta

3. marimea nu conteaza caci exista programe sa le uloadez mai mici -
4. textul dorit sa fie "keweLL "
5. Multumesc as aprecia mult daca ai reusi cv si pt mine avand in vedere k nu stiu explica ft bine si nu ti-am oferit niciun material multumesc !


LE : TRE am fol butonul edit ma ajtua si pe mine cineva,imi spune cnva ce trb sa mai aduc, VA INTERESEAZA si cererea mea sau sunt useri alesi celor care le faceti ? Cererile le indeplinesc daca e prea greu dati un reply poate imi faceti si mie cv. PS : Cererea e de sambata sau de Duminica !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 08-11-2009, 00:10:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ia de aici

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tre

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-02-2010 19:40)
Joined: 24 Jul 2009
Posts: 290, Topics: 15
Location: heLL

Reputation: 97
Votes: 4

 
Post Posted: 08-11-2009, 00:12:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

saru mana -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Requests / Gifts  


The time now is 13-05-2024, 22:32:39
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x