User
Pass
2FA
 
 

cerere unban

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message679
jaszfalvialy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-02-2013 07:39)
Joined: 23 Mar 2011
Posts: 9, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 52.7
Votes: 2

Post Posted: 25-03-2011, 18:48:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Character name: Scaff
Account name: jaszfalvialy
IP:79.117.81.70
GM responsabil:zholl
Realm:Genesis
Motiv: chiar nu stiu care este motivul ..... pe site scrie doar .......''shockeru nu e prost''
Ceva ce doriti sa adaugati: sal.. acum 2 zile a aparut o poza trucata precum ca eu as fi injurat pe shokeru si alte chestii in sw pe /y dar nu facusem asa ceva si se vedea clar ca era o poza trucata caci scrisu era portocaliu si nu rosu aici este poza aparuta http://img14.imageshack.us/img14/1294/wowscrnshot032211190023.jpg in urma postului facut mi sa scos banul de pe cont pana la verificarea celor aparute .... astazi am intrat pe contul cu pricina ca sa trimit un mail si fara sa vb cu cineva sau sa scriu ceva pe vreun chat am primit ban de la gm zohll daca am retinut numele bine pe motiv : " shockeru nu e prost'' ..... nu inteleg ce anume se intampla caci eu nu am injurat pe nimeni sper sa imi rezolvati si mie problema sau sa imi trimiteti un raspuns la cele intamplate ..... multumesc pt intelegere si astept un raspuns sau orice altceva .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BineBafta

[Best Pala EU !]



Status: Offline
(since 09-02-2018 12:33)
Joined: 16 Jan 2011
Posts: 94, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 97.6
Votes: 5

 
Post Posted: 25-03-2011, 18:53:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://forum.wow-freakz.com/cerere-unban-t69594.html cererea a fost amanata pana se analizeaza cazul... dupa cum am mai zis... playerul care a facut postul tot insista k scaff sa ia ban... garantez poza este trucata 100% il cunosc pe scaff..nu ar face una ca asta...el este unul din playerii care m-a convins sa vin pe server avand numai cuvinte de lauda despre acesta... Sper k playerul care a facut postul sa nu fi trecut prin guilda "Almost Perfect" iar scaff fiind tankul nostru de baza a facut cu sigurantza un mic sabotaj...nu vreau sa fiu paranoic..dar sincer.. unde s-a ajuns? si dc? fratzilor este un joc... nu recurgetzi la metode marshave deoarece nu va incadratzi intr-un chenar impus... rog Gm`ii sa ia in considerare postul meu... scaff nu este un player care a creat pbme vreodata. Poza este trucata ! va rog facetzi ceva n-o lasatzi asha k pur si simplu nu este normal! Imi cer scuze ptr revenire si ptr k pun la indoiala decizia gm`ilor dar pur si simplu nu am cum sa nu intervin cand playeri buni din guilda sunt sabotatzi pe nedrept! nu este singurul player din guilda care a primit ban dar este singurul care a primit pe nedrept si ptr care am facut acest post! Imi cer scuze inca o data ptr insistentza si rog gm`ii sa analizeze din toate punctele de vedere problema! Multzumesc anticipat !Un /yell facut in elwyn forest apare si in tot sw`ul... nu este cam ciudat totushi k doar un singur player sa se sesizeze prin post? sunt o gramada de playeri care fac posturi ptr a mentzine si respecta regulile serverului... si dupa catzi playeri erau in elwyn sunt de parere ca cel putzin dublul numarului acestora se afla in stormwind ! Gm n-o lasa asha te rog... ptr k nu este corect !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(since 13-08-2024 09:04)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 25-03-2011, 19:18:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imediat.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xh3lar

[Mentaly Stable]



Status: Offline
(since 01-11-2014 21:27)
Joined: 24 Aug 2007
Posts: 2062, Topics: 14
Location: Galati

Reputation: 60.3
Votes: 27

 
Post Posted: 25-03-2011, 19:28:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

unbanned , sito banned.
Quote:
MACRO 38 "scaff" INV_Misc_QuestionMark
/script ******\124h[Scaff] yells: adio server retardat care cade dim 2 in 2 minute, ma las de wow!! shokeru e un idiot!\124h\124r")
END

Pe contul lui sito

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(since 13-08-2024 09:04)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 25-03-2011, 19:30:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi cer scuze pentru neplacere.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 25 March 2011 17:30



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 19-09-2024, 05:17:50
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x