User
Pass
2FA
 
 

cerere unwarn daca se poate

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message432
Mortimar

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-02-2012 11:56)
Joined: 22 Oct 2011
Posts: 98, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 43
Votes: 4

Post Posted: 03-11-2011, 17:39:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nick:venomKnight
Descriere:diablo si eazy aveau wanted si am mers dupa ei cu juvete si am tras pe h si ei erau pe motor , in timpul ala
ei au cazut de pe motor si eu inca am tras 1 glont de la lag , ca am un calculator cu procesor 1,6 placa video 64 ... si tot asa si eu de la lag am tras un glont si diablo pt ca l;am omorat si a intrat jail, dupa ce am tras glontul ala m;am dat jos si am dat cu arma in el si l;am omorat. si apoi a dat warn . dar sa stiti ca nu toata lumea are calculator de miliarde sa ii mearga brici.
Va rog sa raspunda un alt admin nu diablo,... ca el v;a spune sigur .. si ce... sau cv de genu.. nu ne pasa noua de calculatorul tau
poza..http://imageshack.us/photo/my-images/694/samp007rc.png/
si sa stiti eu ca sa joc samp sunt nevoit ca din 5 in 5 min sa dau esc sa intru la optiuni sa schimb rezolutia dac nu m;a da afara din cauza la fps
:} nici nu pot sa joc abea intru maxim 2,3 ore pe zi si abea pot juca
multumesc.
va rog frumos un warn .....


diablo si daca am pc;ul asta trebuie sa ma multumesc cu el si vreau sa astept si decizia altor admini - poate ei au mai trecut prin asta ... daca nu te aflai tu in locul meu nu cred ca ziceai altceva. problema este a calculatorului nu a mea. si in plus tu zici de mne ca am tras un glont de pe h fara sofer dar alti care te omoara de pe h fara sofer cu 1200 de gloante?
Vreau sa raspunda si alt admin. multumesc

A si diablo daca tot dai warn pt h fara sofer:| lu eazy dc nu ii dai? barem eu am dat un glont dar eazy ca a dat vro 3,4? ....si erai cu el.. dar prietenia asta. strica tot jocu si favoritismele.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Krieg

[inMyh3ad.]



Status: Offline
(since 26-06-2016 11:54)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 2271, Topics: 138
Location: Buzau

Reputation: 46.5
Votes: 64

 
Post Posted: 03-11-2011, 17:44:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Diablo :
Quote:
dai drumu de aicea
cum am mai zis daca ai pc praf aruncal pe geam
asta e raspunsul de la cererea trecuta , daca mai are ceva de mentionat are cuvantul.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mortimar

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-02-2012 11:56)
Joined: 22 Oct 2011
Posts: 98, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 43
Votes: 4

Post Posted: 03-11-2011, 18:08:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

krieg as vrea sa raspunda si un alt admin... poate dansii au altceva de spus.. poate au avut si ei problema asta. cu calculatorul
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-xdM-Diablo

[Admin Sa:Mp ]



Status: Offline
(since 30-11-2016 12:27)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 2119, Topics: 9
Location: Buzau

Reputation: 94.3
Votes: 45

Post Posted: 03-11-2011, 18:47:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu vi se pare ca vatii luat`o in cap ?
mai faceti voi topicuri aiurea sa vezi ce iti mai dau un warn si inca unu pana faci 5 si pa



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by -xdM-Diablo, 03 November 2011 16:47



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 27-06-2024, 20:11:03
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x