User
Pass
2FA
 
 

cerere up .

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message598
sounndclasic

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-11-2015 18:33)
Joined: 24 Jun 2015
Posts: 42, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 41.4
Votes: 1

Post Posted: 06-07-2015, 09:37:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele tau pe server : sOuNNd ;x
Unde te putem contacta : mariomxz1 , skype .
Ai STEAM : da.
Varsta : 13-14
Ai experienta in administra un server : da .
Ai citit Regulamentu : Nu stiu sa citesc.
Link gametracker cu ore : http://www.gametracker.com/server_info/93.119.26.73:27015/top_players/?query=sOuNNd+%3Bx
In ce an te-ai nascut : 2001
Faci cerere de : slot / admin / up
Pentru gradul : up .
De ce crezi ca meriti : Ca sa acumulez cat mai multa experienta si sa ajut serverul, sa il protejez .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*ZeuS*
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-07-2015 19:01)
Joined: 24 Jun 2015
Posts: 778, Topics: 70
Location: Romania / Mare Mures / Baia Mare

Reputation: -82.7
Votes: 11

       
Post Posted: 06-07-2015, 09:42:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra !

30-06-2015 - 06.07.2015

Nu a trecut o luna !

PS : chear asa greu va este sa asteptati o micauta luna ?



Casuta Vocala : *ZeuS*
Addons classic modat : 78% -> in constructie !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
FlInake

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-09-2015 12:38)
Joined: 01 Jul 2015
Posts: 111, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 39.7
Votes: 1

Post Posted: 06-07-2015, 10:14:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca as gandi cum trebuie, te-as mai lasa cam inca o saptamana si dupa sa faci cerere. Este cumplit pe server cand nu sunt admini on si tocmai de aceea avem nevoie de admini cat mai multi si cat mai activi. Parerea mea este ca momentan este putin cam devreme, dar vorbeste cu destroi si poate peste o saptamana este ok sa faci o cerere.

P.S: ZeuS nici tu ar trebui sa ramai atat de stabil si strict in anumite chestii. Din cate imi amintesc, tu nu ai asteptat nici 2 saptamani ca sa primesti Helper. Nu te mai grabi sa imparti judecata asupra celorlalti...e aiurea.



Last edited by FlInake on 06-07-2015, 10:23:24; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sounndclasic

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-11-2015 18:33)
Joined: 24 Jun 2015
Posts: 42, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 41.4
Votes: 1

Post Posted: 06-07-2015, 10:19:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt de acord cu parerea ta .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*ZeuS*
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-07-2015 19:01)
Joined: 24 Jun 2015
Posts: 778, Topics: 70
Location: Romania / Mare Mures / Baia Mare

Reputation: -82.7
Votes: 11

       
Post Posted: 06-07-2015, 10:41:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

FlInake wrote:
Daca as gandi cum trebuie, te-as mai lasa cam inca o saptamana si dupa sa faci cerere. Este cumplit pe server cand nu sunt admini on si tocmai de aceea avem nevoie de admini cat mai multi si cat mai activi. Parerea mea este ca momentan este putin cam devreme, dar vorbeste cu destroi si poate peste o saptamana este ok sa faci o cerere.

P.S: ZeuS nici tu ar trebui sa ramai atat de stabil si strict in anumite chestii. Din cate imi amintesc, tu nu ai asteptat nici 2 saptamani ca sa primesti Helper. Nu te mai grabi sa imparti judecata asupra celorlalti...e aiurea.


Eu nu am astaptat deloc mult pentru ca d3lux ma fazut foarte activ si foarte serios !

Eu il ajutam si cand eram un slot si asa mi-a dat up ! -

Daca ati fi fost si voi activi ca si mine eu zic ca luati si voi up ! -

Dar pe voi nu tare va intereseaza soarta servarului voi vreti doar admini sa il aveti si sa va bateti joc de alti (nu dau nume ca dupa va suparati pe mine )

Voi dati PRO / CONTRA din prietenie ! , eu dau dupa regulament !

Si daca a crezi mi se vede activitate ( uitativa la banlist ) si veti observa ! -

Mi-e miar fi rusine sa fac cerere up sOuNNd ;x mai ales dupa ce tu si [D]eagle ati facut un fel de echipa si sa nu il uitam si pe zeus si vali desigur !

sOuNNd ;x pe sv te vad nervos nu ajuti pe nimeni nici comanda /cc nu te-am vazut sa o folosesti cand faceam astia reclama !

Cat eu le dadea ban tu trebuia sa le dai /cc la reclame !

Asteptam parerea detinatorului !



Casuta Vocala : *ZeuS*
Addons classic modat : 78% -> in constructie !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
FlInake

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-09-2015 12:38)
Joined: 01 Jul 2015
Posts: 111, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 39.7
Votes: 1

Post Posted: 06-07-2015, 11:02:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*ZeuS* wrote:
FlInake wrote:
Daca as gandi cum trebuie, te-as mai lasa cam inca o saptamana si dupa sa faci cerere. Este cumplit pe server cand nu sunt admini on si tocmai de aceea avem nevoie de admini cat mai multi si cat mai activi. Parerea mea este ca momentan este putin cam devreme, dar vorbeste cu destroi si poate peste o saptamana este ok sa faci o cerere.

P.S: ZeuS nici tu ar trebui sa ramai atat de stabil si strict in anumite chestii. Din cate imi amintesc, tu nu ai asteptat nici 2 saptamani ca sa primesti Helper. Nu te mai grabi sa imparti judecata asupra celorlalti...e aiurea.


Eu nu am astaptat deloc mult pentru ca d3lux ma fazut foarte activ si foarte serios !

Eu il ajutam si cand eram un slot si asa mi-a dat up ! -

Daca ati fi fost si voi activi ca si mine eu zic ca luati si voi up ! -

Dar pe voi nu tare va intereseaza soarta servarului voi vreti doar admini sa il aveti si sa va bateti joc de alti (nu dau nume ca dupa va suparati pe mine )

Voi dati PRO / CONTRA din prietenie ! , eu dau dupa regulament !

Si daca a crezi mi se vede activitate ( uitativa la banlist ) si veti observa ! -

Mi-e miar fi rusine sa fac cerere up sOuNNd ;x mai ales dupa ce tu si [D]eagle ati facut un fel de echipa si sa nu il uitam si pe zeus si vali desigur !

sOuNNd ;x pe sv te vad nervos nu ajuti pe nimeni nici comanda /cc nu te-am vazut sa o folosesti cand faceam astia reclama !

Cat eu le dadea ban tu trebuia sa le dai /cc la reclame !

Asteptam parerea detinatorului !


Ce spui tu aici este nesimtitre si narcisism. Stiu ca-i ajuti, dar deja esti nesimtit spunand ca nu ne intereseaza de soarta serverului si ca "NOI" dam PRO/CONTRA dupa prietenie. Inteleg ca-l ajuti, dar eu unul incerc de asemenea sa-l ajut cum pot. Raspund pe unde am voie sa raspund si propun ce am de propus ( am adaugat o lista cu harti foarte tari, in jur de 6-7 harti care chiar trebuie adaugate, nu s-a uitat. E vina mea? NU ). Ma simt atacat la ceea ce ai spus mai sus si chiar nu-mi place sa mi se adreseze mie asta. Faptul ca esti ACTIV si te OCUPI asta nu inseamna ca trebuie sa incalci regulamentul, exact ceea ce faci si tu. AI SPUS SINGUR CU GURA TA CA TU DAI DUPA REGULAMENT. De asemenea, tu oferi asta la fel ca multi altii. Iar activitatea dupa banlist este acolo doar ca ai luat admin, nu este pentru ca ai avut slot. Noi vorbim aici doar de perioada cand aveai slot.

P.S : d3luxe m-a* vazut. joc de altii* , dupa ! pui "," ??- ma* crezi, activitatea*, mie* ( nu mi-e ), mi-ar* ( nu miar ), + chear ( este chiar ) si multe altele. Eu unul n-as accepta asa ceva. Nu cred eu ca daca ai avea 17 ani ai scrie in halul acesta. Omori limba romana ( fara suparare aici, dar trebuia sa-ti fac observatie si chiar doresc sa incerci sa faci ceva cu gramatica ). Te credeam prieten, dar aparent tu esti genul de om alone care face ce vrea si cand vrea, cautand razbunare pe toata lumea. Nu noi cautam adminul cel mai mare, ci tu faci asta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SeNz0r*PGL

[PGL-ZONE]



Status: Offline
(since 14-09-2020 15:31)
Joined: 29 Jun 2015
Posts: 1386, Topics: 61
Location: Europa

Reputation: 88.1
Votes: 48

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  #SenZor 
Post Posted: 06-07-2015, 11:58:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CONTRA
N-am nimic personal cu tine doar ca regulamentul e regulament ca si eu imi doresc grad mare dar trebuie sa astept inca 2 saptamani .
Terminati cu cearta asta nu mai dati post reply pentru a va jigni .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HitmanT-37

[Shinigami]



Status: Offline
(since 09-04-2020 23:12)
Joined: 23 Jun 2015
Posts: 316, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 722.3
Votes: 36

 
Post Posted: 06-07-2015, 15:22:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra nu a trecut o luna mai asteapta

Casuta Vocala:HitmanT-37

Cel mai bun scor

Click
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
destroi112

[DEV]



Status: Offline
(since 12-03-2020 22:13)
Joined: 24 May 2014
Posts: 4042, Topics: 119
Location: ---------

Reputation: 515.9
Votes: 118

   
Post Posted: 06-07-2015, 16:09:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am nevoie de oameni cu rabdare cu jucatorii de aia am pus 1 luna pt UP .
Code:

Trimis: 30-06-2015, 22:46:17    Rãspunde cu citat (quote) Modificã/ªterge acest mesaj ªterge acest mesaj IP-ul autorului
Nu.Ai mai facut o cerere acum ceva timp si ti-am spus si acolo sa astepti cat se cere.



Retired from Amxmodx

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by destroi112, 06 July 2015 14:10



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 06-06-2024, 17:18:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password