User
Pass
2FA
 
 

de la V.S.P

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message109
V.S.P

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-05-2018 14:26)
Joined: 19 Oct 2015
Posts: 48, Topics: 16
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 43.6
Votes: 1

 
Post Posted: 28-08-2017, 12:25:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut ...azi am vazut playeri pe sv si am intrat sa joc si am depistat ca nu mai am admin....baieti eu de cate ori am intrat erau 0 playeri am asteptat sa intre cineva si nimeni...de asta poate nu sa vazut activitatea mea
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
J0k3r!

[Founder ZpU]



Status: Offline
(since 23-12-2018 15:53)
Joined: 01 Feb 2017
Posts: 421, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 19.8
Votes: 17

Post Posted: 28-08-2017, 17:17:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In ultima vreme au fost playeri pe server,am anuntat ca o sa luati remove fara activitate.
J0k3r! wrote:

Am spus acum ceva timp ca o sa dau remove la cei fara activitate,v-am anuntat,nu ati facut nimic din cate vad.

Daca tu nu frecventezi forumul nu te pot ajuta cu nimic,nu stau sa va spun la fiecare admin in parte,au fost admini care m-au si intrebat daca o sa dau remove la cei fara activitate si nu au facut nimic ca urmare au luat remove,asta nu este problema mea.
Ati fost avertizati,nu ati facut nimic ca sa va mariti activitatea,nu mai iert pe nimeni,daca nu aveti 1 ora pe zi timp sa stati pe server(sunt sigur ca daca stati pe server intra playeri) atunci prefer sa caut admini competenti(fara suparare ma refer la activitate).

Daca stii ca iti vei reface activitatea,fa o cerere aici si iti voi da un grad.
-> https://forum.wow-freakz.com/PreD-Cautam-Admini-t485745.html


Casuta Vocala: Jok3r
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 04-10-2024, 06:33:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x