User
Pass
2FA
 
 

deci uite cum sa intamplat

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message358
Nicling

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-08-2011 10:48)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 40, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 121.2
Votes: 2

 
Post Posted: 01-03-2011, 18:49:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

aici e postu original http://forum.wow-freakz.com/spam-t66170.html

CU numele suspectului etc ...
realm genesis

A venit pacpa ala si mia dat duel . lam batut in duel logic ca avea gs mic si a zis cas fail
lam intrebat tot eu is fial ma ?
el mia zis ca sufar apoi iam zis se pare ca tu suferi

A inceput s aspameze spit de pe macro sai iam zis s ainceteze ss cu baaaa nam apucat era tot intregu

Terminaa {spam} baaaa
Apoi Macel cred ca tot un char deal lui sau un amic a inceput si el far anici un motiv

Papac a incetat dadea macel intruna apoi pacpa ala a dat si cu xpdoi duel la batut si a facut la fel cu spit se ved ein ultimu ss

NU inteleg dc nu ar lua mute . Ma apuc si eu sa spamez spit in durotar si ce iese . nu te mai intelegi cu nimeni

Inteleg 2-10 spituri da totusi . Eu nu cer mute pt altcineva e charu meu dar doar contu asta merge sa postez cu el pe forum.
Am vazut ca sa mai dat mute pt asta .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 01-03-2011, 22:47:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Este la decizia GM-ului daca se da mute sau nu. Nu exista o regula anume pentru asa ceva.
Eu unul i-as fi dat mute, sa se linisteasca.


- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by myt42xxx, 01 March 2011 20:48



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 02-08-2024, 11:25:26
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x