User
Pass
2FA
 
 

discutii deschise...

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message415
spik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-05-2011 17:40)
Joined: 01 Dec 2010
Posts: 97, Topics: 9
Location: r3s!t@

Reputation: 110.1
Votes: 2

Post Posted: 08-02-2011, 19:18:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu trebuia sa inchizi topicu cu discutii in limita bunului simt pentru ca acum pentru o discutie o sa trebuiasca sa facem alt topic ... ar fi bine aici sa ramana deschis pentru orice subiect ... sa revin la ce am vrut sa zic.


acum am vazut topicul despre smoke si nu mi se pare normal ca in decurs de 15 ore sa inchizi un topic iar alti admini sa nu aibe timp sa isi spuna parerea (ora 1 nopatea cand sa deschis dorm ... ora 16 cand sa inchis inca sunt la lucru)
asa parerea mea este ca toti care ati dat contra pentru smoke inseamna ca voi nu vreti sa jucati jocul asta care se numeste COUNTER-STRIKE si doriti sa iesiti in evidenta prin alergare, sa fiti pe primu loc la echipa in care jucati sau sa fiti primu in top dar sa nu joci jocu in sensul adevarat al jocului ... cum AWP are menirea sa apropie distanta cu luneta .. cum la m4a1 pui amortizor sa nu te auda dusmanu cum HE are rol sa te arunce in aer daca ai HP putin cum FB are rol sa te orbeasca s.a.m.d asa are si smoke rolul de a reduce lagul cand treci prin el sau in foarte multe cazuri (pe care voi nu le stiti) te ajuta foarte mult pe plan tactic:
1. sunt CT il omor pe cel cu bomba ... arunc un smoke pe ea si 'buti' nu o mai gasesc ...
2. sunt T pun bomba arunc un smoke la 5 M de ea si stau acolo in el pana incepe sa faca cineva defuse ....
3. sunt T arunc un smoke la poarta pe mid ca "ADY" de la CT are awp si sta acolo cu gandu sa ma omoare ...
4. sunt CT arunc smoke la scarita(A) sau tunel(B) ii oblig sa vina pe alta parte care imi convine mie iar daca se baga prin el am avantaj ca ii scade FPS si sansele sa il omor sunt de 80%... .. si mai sunt foarte multe dar nu are rost sa le discutam poate le stiti si voi ...

deci daca voi nu stiti sa va folositi de smoke asta nu inseamna ca trebuie si restiktionat .... atunci hai sa facem topicuri cu DA sau NU pentru toate armele,HE,FB pentru ca o sa se gaseasca lume care este CONTRA lor ....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yahoo.Messenger

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-04-2011 18:49)
Joined: 27 Jan 2011
Posts: 91, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 63
Votes: 3

Post Posted: 08-02-2011, 19:49:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu sunt pro la ce a zis el aici!
Smoke e bun in felurile lui!
Nu stiu akm de ce la restricionat dar ar trenbui pus la loc!MULTUMESC!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sHw

[FaN ]



Status: Offline
(since 30-06-2012 14:04)
Joined: 24 Dec 2010
Posts: 360, Topics: 46
Location: Portugal

Reputation: 48.4
Votes: 8

Post Posted: 08-02-2011, 19:53:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E urat ca sunt foarte multi "boti" care dau smoke unde nimeresc si fac lag la server ..

Eu sunt contra la ce ai zis sp!k


OmG it's FaN
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SticK101

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-03-2011 18:30)
Joined: 28 Nov 2010
Posts: 231, Topics: 30
Location: Timisoara

Reputation: 60.2
Votes: 7

Post Posted: 08-02-2011, 19:59:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am deschis topicul discutii in limita bunului simt , dar aveti grije ce mai postati acolo t/c
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by SticK101, 08 February 2011 17:59



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 07-06-2024, 03:29:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x