User
Pass
2FA
 
 

dovada abuzuri ?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message908
nand*camile
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-01-2013 15:54)
Joined: 27 Jan 2011
Posts: 381, Topics: 15
Location: Buftea

Reputation: 68.1
Votes: 8

 
Post Posted: 17-12-2012, 14:50:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sahadin:


"Revin cu un raspuns pentru topicul asta inutil si nesimtit din punctul meu de vedere la cum ai reactionat atunci pe amx_chat. "

nu este firesc sa fie inchisa discutia atat timp cat nu este lamurita treaba.
"topic inutil si nesimtit"...daca aveti demnitate puneti toata discutia aici si vedem cat de nesimtit este topicul.
trecand peste lucrurile dintre voi si prietenia ta cu Madi, cred ca ar trebui sa te comporti cat mai impartial si nu asa evaziv (ai fost prezent si stii foarte bine ca am fost acuzat ...aiurea sau nu).
nu vreau sa ma cert cu nimeni, din contra nu imi plac lucrurile astea, dar nu este firesc sa actionati asa cu niste oameni care v-au ajutat sa stabiliti niste reguli si sa fie respectate acele reguli, nu este firesc sa lasam lucrurile in aer.

cu respect.


Running with the Wolves

Descarca CS 1.6 gratis - NonSteam, Classic
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
klesk

[7sins]



Status: Offline
(since 25-03-2015 10:05)
Joined: 24 Jan 2007
Posts: 2997, Topics: 101
Location: Romania

Reputation: 318
Votes: 107

Post Posted: 17-12-2012, 14:57:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Atata timp cat ti-am spus ca revin cu raspuns de ce sa las topicul deschis sa degenereze in toata nesimtirea si tentativele de flame scrise acolo?

Nu e democratie aici, nu e forumul tau si nu e serverul tau.

Iti dau raspuns cand imi fac eu timp si nu cand il vrei tu, ok?

Multumesc pentru intelegere.

Daca mai deschizi topicuri te alegi si cu warn-uri.

Din partea mea NU MERITI nici macar raspuns la cum ai reactionat pe amx_chat atunci, intelegi? O sa ti-l dau oricum si repet cand am eu timp pentru asta, nu cand il vrei tu.


sin.freakz.ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by klesk, 17 December 2012 12:57



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 27-04-2024, 15:19:11
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x