User
Pass
2FA
 
 

gear hunter lvl 85

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message759
menthod

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-09-2013 14:14)
Joined: 30 Jul 2013
Posts: 1, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 32
Votes: 1

Post Posted: 30-07-2013, 14:28:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut,

Am facut de curand lvl 85 si nu stiu ce sa fac sa gasesc iteme pt a imi imbunatati gear-ul. Am cautat pe forum si nu am gasit un ghid cu instante sau mobi pe care dau anumite iteme mai bune , sau ceva de genul.

Vreau sa aflu unde ar trebui sa merg sa imi imbunatatesc gear-ul , pentru ca mai tarziu sa fac fata in instante care dau iteme mai bune..(de asemenea sa imi spuneti si ce instante sunt mai potrivite pt mine la inceput, daca se poate)..

Sper ca intelege cineva ce vreau sa zic si e dispus sa ma ajute.

Multumesc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hopeqt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-04-2014 12:27)
Joined: 09 May 2013
Posts: 33, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 9.6
Votes: 3

 
Post Posted: 08-08-2013, 23:12:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

În primul rând roagã pe cineva sã îþi facã setul din Letherworking vicious ( 377 item level ) ºi anume : Head , shoulders , chest , wrist , boots , legs , waist , hands , ºi vei cumpãrã de la AH ( sau dacã ai pe cineva cu JWC ) : neck + douã inele.
În al doilea rând acum poþi fi pregãtit sã farmezi End Time-ul unde îþi poate picã : Dead End Boots cu o ºansã de 8.33% drop la fiecare dintre cei 3 bossi scriptati.
În al treilea rând pe fiecare boss omorât din End Time primeºti 70 Justice points. Cu acest justice points îþi poþi cumpãrã mai multe iteme PvE folositoare pentru "start gear" ºi anume :
1. Neck: Necklace of Smoke Signal => Jusice Points
2. Chest: Flamewaker's Tunic => 2200 Justice Points
3. Wrist: Bracers of Forked Lighting => 1250 Justice Points
4. Trinket: Fluid Death => 1650 Justice Points
5. Inel: Splintered Brimstone Seal => 1250 Justice Points
6. Legs: Flamewaker's Legguards => 2200 Justice Points
7. Hands: Flamewaker's Gloves => 1650 Justice Points

Dupã care vei þintii mai sus , o sã începi sã faci raiduri gen Baradin Hold ( B H ) ºi dacã ai noroc poþi lua pantaloni sau mãnuºi 397 Tier 13 , uºor uºor o sã ajungi sã faci gear acceptabil de Dragon Soul 10 Normal , dacã ai prieteni sã te ajute cu atât mai mult , ºi de aici o sã începi sã îþi iei iteme pe valor ºi dacã ai noroc sã iei de la bossi , îþi urez noroc ºi sper sã faci ceea ce þi-ai propus. Sper cã þi-am fost de folos. O searã bunã !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Burebysta, 14 February 2016 06:05



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 06-07-2024, 18:00:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x