User
Pass
2FA
 
 

in legatura cu un adon
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message2600
Roshkatul

[Visul oricarui GM]



Status: Offline
(since 13-10-2019 16:42)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2783, Topics: 120
Location: Romania

Reputation: 533.2
Votes: 118

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 12-09-2014, 19:31:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shadowy wrote:
^ "toata lumea" este la acelasi nivel.

EPGP e folosit de ghildele straine (de cele mai multe ori acele ghilde care se respecta si au propriul site, si nu ma refer la shivtr)care merg cu gandul la progres si mai putin item whores. Nu am vazut vreo ghilda de romani sa foloseasca EPGP, poate ma insel.
"Toata lumea" foloseste DKP deoarece romanii nu mai stau sa vada care dintre playeri care doresc acel item va avea un impact mai mare asupra raidului.


PS: sa nu intram in detalii de ce lumea nu foloseste council loot sau epgp. hint: 10 yo kids.




Nu este vorba de guilde, dar daca eu ca officer, i-as spune unuia din guilda ca eu sau X merita mai mult itemul decat el fiindca el la aproape bis gear da cu 20k DPS mai putin decat X si ii spun ca o sa ia si el itemul cand invata sa joace, in secunda a 2 a o sa iasa din guilda. Macar asa intelege ca nu are DKP si nu ia itemul.. si chiar daca o sa ia si el itemul candva.. asta e

Adevarul este ca nu poti sa vii cu astfel de solutii noi din cauza comunitatii.



*****Hearthstone Arena Coaching*****

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Shadowy

[Creep]



Status: Offline
(since 02-09-2017 16:49)
Joined: 07 Apr 2012
Posts: 532, Topics: 67
Location: Romania

Reputation: 75.1
Votes: 40

Post Posted: 12-09-2014, 19:38:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De asta am si dat acel hint. Am folosit EPGP pe freakz cu succes total, cei drept era o ghilda de straini si de top(back in 4.0.6) iar cei noi in ghilda intelegeau altfel lucrurile decat un pusti de 15 ani care intra intr`o ghilda de romani si vrea 10 iteme dupa primul raid.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 19-05-2024, 21:03:09
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password