User
Pass
2FA
 
 

lm+saci sau etc regula

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message511
shadow96ro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-07-2019 12:43)
Joined: 03 Dec 2012
Posts: 70, Topics: 16
Location: United Kingdom

Reputation: 42.8
Votes: 2

Post Posted: 06-07-2013, 23:30:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pe forum la reguli poate sunt chior dar nu am vazut aceasta regula, trecand peste am inteles ca nu am voie cu saci si lm concomitent. ok... sunt cu anaconda, el pune lm, acesta este spart si pun eu saci sa ne salvam. wanted imi spune ca daca mai fac asa primesc ban. imi poate explica si mie cineva cum sta treaba?? nu de alta dar, cu respect, nu vreau sa supar pe nimeni(sunt cam nou pe server si desi am vip nu stiu sa joc foarte bine) si as avea nevoie de o explicatie.
multumesc frumos.


Let the game begin!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 07-07-2013, 06:28:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TZC cred ca a pus regula asta de 2 lei....Original trebuia sa nu fie voie saci peste lm, dar vad ca a pus sa nu fie voie saci si lm, chiar daca sacul este pus in fata sau spatele lm-ului. Deci uite cum sta treaba, dupa cum spune regulamentul, NU este voie sa pui saci si lm in acelasi timp, indiferent cum ii pus, asta inseamna ca nu ai voie sa pui nici saci in timp ce pui lm.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
God | floc3@

[Casuta vocalã Floc3a]



Status: Offline
(since 12-08-2019 23:19)
Joined: 20 Apr 2012
Posts: 4777, Topics: 63
Location: Braila

Reputation: 18.6
Votes: 102

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  centerimghttp://i.imgur.com/wrUluJR.gif/img/center 
Post Posted: 07-07-2013, 11:15:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Paragon wrote:
TZC cred ca a pus regula asta de 2 lei....Original trebuia sa nu fie voie saci peste lm, dar vad ca a pus sa nu fie voie saci si lm, chiar daca sacul este pus in fata sau spatele lm-ului. Deci uite cum sta treaba, dupa cum spune regulamentul, NU este voie sa pui saci si lm in acelasi timp, indiferent cum ii pus, asta inseamna ca nu ai voie sa pui nici saci in timp ce pui lm.

Are dreptate Neo dar eu stiu ca Edy facuse in asa fel lm ca ,cind puneai lm nu mai puteai sa pui saci puteai sa pui saci dupa ce era lm spart.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
AMG

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 09-09-2023 16:07)
Joined: 23 Aug 2011
Posts: 32411, Topics: 621
Location: N/A

Reputation: 5782
Votes: 1014

 
Post Posted: 07-07-2013, 12:00:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Paragon wrote:
TZC cred ca a pus regula asta de 2 lei....Original trebuia sa nu fie voie saci peste lm, dar vad ca a pus sa nu fie voie saci si lm, chiar daca sacul este pus in fata sau spatele lm-ului. Deci uite cum sta treaba, dupa cum spune regulamentul, NU este voie sa pui saci si lm in acelasi timp, indiferent cum ii pus, asta inseamna ca nu ai voie sa pui nici saci in timp ce pui lm.


Nu se schimba nimic. Ai saci, joci doar cu sacii... daca mai pune si lm, zombi nu mai are nici o sansa(De ce? Ca nu este madness ca sa poti da, iar he-urile sunt limitate la 2). In plus regula asta e modificata de edutz, inainte sa zici ceva asigura-te de ce zici.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by AMG, 07 July 2013 10:00



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-04-2024, 18:18:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x