User
Pass
2FA
 
 

mute Astralwalk
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3639
dan_mdi7

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-04-2013 05:56)
Joined: 24 Aug 2012
Posts: 18, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 51.6
Votes: 2

 
Post Posted: 28-08-2012, 15:40:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele suspectului: Astralwalk
Data/ora: 28.08.2012 / 16:40
Detalii: injura pe global(chiar daca nu in limba natala...)
Screenshot: http://www.picz.ro/show-image.php?id=c0e77bad1dd1cbed959ae92a6ed9ca8c
Realm: Genesis

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PaponexOnYouTube
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-11-2012 02:01)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 421, Topics: 47
Location: YouTube

Reputation: 17.6
Votes: 3

 
Post Posted: 28-08-2012, 16:54:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mute pt ce? Nu a injurat. Mergi pe google translate si vezi ce inseamna inainte sa ceri mute.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Defiance

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-11-2015 10:13)
Joined: 14 Jul 2012
Posts: 41, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 73.5
Votes: 3

Post Posted: 28-08-2012, 17:59:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da, inseamna "kiss my ***" si "eat my dick".

Cu toate ca am vazut ca ai probleme de la incidentul cu guilda, nu banuiam ca tu esti specimenul Astralwalk.

http://forum.wow-freakz.com/view-post-2284047.html?#2284047

Individul de o saptamana si ceva non stop deranjeaza lumea, ba la hoarda, ba la alianta. Ia mute pe un char, isi face altul cu 2 de "s" sau 2 de "l" in nick si continua. Injura, ameninta cu ban http://forum.wow-freakz.com/view-post-2266106.html?#2266106 , se preface ca e redus mintal, face flame si deranjeaza tot serverul. E foarte trist, zi de zi fara oprire cineva sa aiba astfel de ocupatii.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PaponexOnYouTube
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-11-2012 02:01)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 421, Topics: 47
Location: YouTube

Reputation: 17.6
Votes: 3

 
Post Posted: 28-08-2012, 22:00:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Defiance wrote:
Da, inseamna "kiss my ***" si "eat my dick".

Cu toate ca am vazut ca ai probleme de la incidentul cu guilda, nu banuiam ca tu esti specimenul Astralwalk.

http://forum.wow-freakz.com/view-post-2284047.html?#2284047

Individul de o saptamana si ceva non stop deranjeaza lumea, ba la hoarda, ba la alianta. Ia mute pe un char, isi face altul cu 2 de "s" sau 2 de "l" in nick si continua. Injura, ameninta cu ban http://forum.wow-freakz.com/view-post-2266106.html?#2266106 , se preface ca e redus mintal, face flame si deranjeaza tot serverul. E foarte trist, zi de zi fara oprire cineva sa aiba astfel de ocupatii.


Nu sunt eu astralwalk si nu e nici un incident cu guilda, mai cauta ca tot nu stii ce inseamna ce a zis el acolo.
Te poti uita la caracterele mele si ai sa vezi ca nu e nici un astralwalk acolo, ba mai mult scrie asstralwalk, analizeaza inainte sa faci un post.
Apropo, in legatura cu realul astralwalk este un om (sau mai multi) destept care la inteligenta va bate pe toti. Si eu ma luam de el inainte, dar am realizat ca el face special asa.
Si mute nu se ia pe un caracter, se ia pe tot contul, si cei care isi fac caractere cu numele asemanator sunt "fanii" lui.
Sfatul meu, nu te mai da destept.

PS: Dupa posturile tale am realizat ca esti chichirichi deci nu am asteptari foarte mari ca sa intelegi tu ce se intampla aici.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Defiance

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-11-2015 10:13)
Joined: 14 Jul 2012
Posts: 41, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 73.5
Votes: 3

Post Posted: 29-08-2012, 00:09:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)


Dupa postul asta m-am convins ca tu intr-adevar nu esti sanatos. Pana una alta nu mai cred ca te prefaci cand intri pe astralwalk/asstralwalk/astrallwalk etc., eu cred ca tu vorbesti pe bune.

Ai facut cerere mute de pe Asstralwalk(char pe care ti l-ai facut dupa ce ai luat mute pe Astralwalk si ai continuat flame-ul cu exact aceleasi replici si exact acelasi limbaj de agramat redus mintal) http://i.imgur.com/g24C8.jpg , ai Astrallwalk in lista charurilor, il aperi pe forum, si tu vi si zici ca nu esti Astralwalk.

"beso mi culo" si "mangiare mia cazzo"(scrise in screenshot "beso mi kulo" si "mangare mia cazo" datorita agramatismului) inseamna "kiss my ***" si "eat my dick" http://i.imgur.com/uutcA.jpg si tu a doua oara intaresti ca nu-i adevarat.

Ai vazut ca detin charul cu nick-ul "Chichirichi" dar zici ca nu a fost nici un incident cu guilda.

Deci, sincer eu cred ca tu nu esti sanatos daca poti sa scoti astfel de chestii. Tu n-ai nici o treaba... Nu o sa o mai dau in discutii cu tine pt ca nu am sanse la o discutie logica. Logica e un cuvant strain pt tine.


Ps: "Apropo, in legatura cu realul astralwalk este un om (sau mai multi) destept care la inteligenta va bate pe toti"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PaponexOnYouTube
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-11-2012 02:01)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 421, Topics: 47
Location: YouTube

Reputation: 17.6
Votes: 3

 
Post Posted: 29-08-2012, 00:19:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Defiance wrote:

Dupa postul asta m-am convins ca tu intr-adevar nu esti sanatos. Pana una alta nu mai cred ca te prefaci cand intri pe astralwalk/asstralwalk/astrallwalk etc., eu cred ca tu vorbesti pe bune.

Ai facut cerere mute de pe Asstralwalk(char pe care ti l-ai facut dupa ce ai luat mute pe Astralwalk si ai continuat flame-ul cu exact aceleasi replici si exact acelasi limbaj de agramat redus mintal) http://i.imgur.com/g24C8.jpg , ai Astrallwalk in lista charurilor, il aperi pe forum, si tu vi si zici ca nu esti Astralwalk.

"beso mi culo" si "mangiare mia cazzo"(scrise in screenshot "beso mi kulo" si "mangare mia cazo" datorita agramatismului) inseamna "kiss my ***" si "eat my dick" http://i.imgur.com/uutcA.jpg si tu a doua oara intaresti ca nu-i adevarat.

Ai vazut ca detin charul cu nick-ul "Chichirichi" dar zici ca nu a fost nici un incident cu guilda.

Deci, sincer eu cred ca tu nu esti sanatos daca poti sa scoti astfel de chestii. Tu n-ai nici o treaba... Nu o sa o mai dau in discutii cu tine pt ca nu am sanse la o discutie logica. Logica e un cuvant strain pt tine.


Ps: "Apropo, in legatura cu realul astralwalk este un om (sau mai multi) destept care la inteligenta va bate pe toti"


Crezi ce vrei, i don't give a ***, ii iau apararea ca asa e normal. Daca il injura unu de ce sa scape ala nepedepsit. Ur mad cuz ur bad cum zice cineva mare. Esti un frustrat care a fost dat afara din guild si acum nu mai poti dormi noaptea. Dar tot nu stiu unde vezi tu astralwalk in lista mea de caractere si de unde pana unde crezi tu ca sunt astral walk. Acel caracter care a aparut in poza pe guild, da, este al meu si l-am facut in momentul in care am luat mute pe main account. L-am facut special ca sa il testez pe mict daca e demn sa stea in guild pentru ca el a mai fost dat afara de cateva ori. De aceea am imitat limbajul realului astralwalk ca mict sa creada ca eu chiar sunt astralwalk. Oricum, nimeni nu poate sa il imite pe astralwalk.
Deci, lasa oftica mai moale si mergi si te culca pt ca nu ai o treaba.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Defiance

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-11-2015 10:13)
Joined: 14 Jul 2012
Posts: 41, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 73.5
Votes: 3

Post Posted: 29-08-2012, 00:43:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"Esti un frustrat care a fost dat afara din guild si acum nu mai poti dormi noaptea."

Tu ai fost dat afara din guild nu eu, si ai inceput sa suferi.... inca o dovada ca nu ai nici o treaba cu realitatea.

"Dar tot nu stiu unde vezi tu astralwalk in lista mea de caractere"

http://i.imgur.com/cEjcT.jpg "ai Astrallwalk in lista charurilor"

"si de unde pana unde crezi tu ca sunt astral walk"

Am explicat mot a mot mai sus dar tot nu intelegi. Nu am cu cine, degeaba ma chinui... discutia devine ridicola.


Pa si sa fi sanatos! ca vad ca nu prea esti.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
krim

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2013 22:02)
Joined: 11 Aug 2012
Posts: 46, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 52.3
Votes: 3

Post Posted: 29-08-2012, 00:50:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E cel mai frustrat copil paponexonrahat asta, ii injura pe altii, face flame si pe urma ii posteaza.
Cica el nu e shitstralwalk ala - in thread asta nubu face cerere de mute pentru altu' de pe char shitstralwalk - http://forum.wow-freakz.com/view-post-2284047.html?#2284047 cat de prost sa fii ba baiatule. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PaponexOnYouTube
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-11-2012 02:01)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 421, Topics: 47
Location: YouTube

Reputation: 17.6
Votes: 3

 
Post Posted: 29-08-2012, 01:24:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Defiance wrote:
"Esti un frustrat care a fost dat afara din guild si acum nu mai poti dormi noaptea."

Tu ai fost dat afara din guild nu eu, si ai inceput sa suferi.... inca o dovada ca nu ai nici o treaba cu realitatea.

"Dar tot nu stiu unde vezi tu astralwalk in lista mea de caractere"

http://i.imgur.com/cEjcT.jpg "ai Astrallwalk in lista charurilor"

"si de unde pana unde crezi tu ca sunt astral walk"

Am explicat mot a mot mai sus dar tot nu intelegi. Nu am cu cine, degeaba ma chinui... discutia devine ridicola.


Pa si sa fi sanatos! ca vad ca nu prea esti.


Pacat de tine, eu sunt class trainer in guildul asta ceea ce tu nu ai fost niciodata.

@krim

2 warnuri la baiatu.

Si ca sa va lamuresc ca sunteti destepti de explodati, rog un moderator de wow sa verifice ipurile lui astralwalk si al meu sa vedeti voi adevarul.

Edit: Auzi, vin astia juma de buletin si nu mai stiu eu ce cu 2 posturi pe forum sa ma traga pe mine la socoteala. Cine va credeti?

@krim

Vad ca ai 11 posturi, deci esti nou pe forum si lumea nu te place de esti pe rosu.

casuta: Shocker






Last edited by PaponexOnYouTube on 29-08-2012, 01:27:55; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sky-Down

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-10-2012 11:39)
Joined: 21 Aug 2012
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 48.2
Votes: 2

Post Posted: 29-08-2012, 01:27:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- - lol cate discutii pe seama unui retard mintal nu va mai bateti capul cu destia. Pt specimene ca ratatu cu nume de titlu exista Ignore
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PaponexOnYouTube
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-11-2012 02:01)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 421, Topics: 47
Location: YouTube

Reputation: 17.6
Votes: 3

 
Post Posted: 29-08-2012, 01:30:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sky-Down wrote:
- - lol cate discutii pe seama unui retard mintal nu va mai bateti capul cu destia. Pt specimene ca ratatu cu nume de titlu exista Ignore


+2 warnuri si tie vb fara rost.

@toti jelly haterii care cred ca eu sunt astral


Imaginea asta spune totul. Eu sunt sacredmidget cum scrie si in lista mea de caractere care (eu) sacredmidget, in acel moment ma certam cu astralwalk.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cipsv87

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2016 01:45)
Joined: 23 Jun 2012
Posts: 61, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 67.2
Votes: 5

Post Posted: 29-08-2012, 01:57:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ defiance: Un topic inutil ca ºi existenþa ta pe aceastã planetã. Astralwalk nu e paponexonyoutube, iar când un GM va verifica asta, poate atunci n-o sã ne mai adormi vorbind gura fãrã tine.

@ krim: Þie cred cã þi-ar trece un pic frustrarea de copil cu un mute. Rog sã se ia mãsuri.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Defiance

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-11-2015 10:13)
Joined: 14 Jul 2012
Posts: 41, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 73.5
Votes: 3

Post Posted: 29-08-2012, 02:28:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"@ defiance: Un topic inutil ca ºi existenþa ta pe aceastã planetã."

Nu eu am facut topicul, si nu e inutil, e un topic valabil de cerere mute impotriva unui player care de o saptamana si ceva deranjeaza tot serverul. Inutila si ilogica e interventia ta, si daca tot ma iei cu figuri de genu, pot spune ca inutila e existenta voastra in wow, avand in vedere ca sunteti la nivelul de clickeri @1400 rating, va pierdeti vremea degeaba cu jocul asta. https://youtube.com/watch?v=VZbsIYo2_Xs:

?hd=1

Nu stiu cum va imaginati voi ca va trageti de sireturi cu mine, dar nu o sa mai stau sa imi pierd vremea certandu-ma cu voi.

Ca e el sau nu originalul Astralwalk(ceea ce cred), daca si-a facut un char cu acelasi nume dupa ce el a luat mute si a continuat flame-ul si acum il idolatrizeaza, e la fel de "destept/vinovat" ca el.


In concluzie, in screenshot sunt injuraturi si respectivul merita mute(dupa parerea mea ban pt flame-ul pe care incontinuu il face). V-ati bagat in discutie degeaba.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PaponexOnYouTube
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-11-2012 02:01)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 421, Topics: 47
Location: YouTube

Reputation: 17.6
Votes: 3

 
Post Posted: 29-08-2012, 02:39:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Defiance wrote:
"@ defiance: Un topic inutil ca ºi existenþa ta pe aceastã planetã."

Nu eu am facut topicul, si nu e inutil, e un topic valabil de cerere mute impotriva unui player care de o saptamana si ceva deranjeaza tot serverul. Inutila si ilogica e interventia ta, si daca tot ma iei cu figuri de genu, pot spune ca inutila e existenta voastra in wow, avand in vedere ca sunteti la nivelul de clickeri @1400 rating, va pierdeti vremea degeaba cu jocul asta. https://youtube.com/watch?v=VZbsIYo2_Xs:

?hd=1

Nu stiu cum va imaginati voi ca va trageti de sireturi cu mine, dar nu o sa mai stau sa imi pierd vremea certandu-ma cu voi.

Ca e el sau nu originalul Astralwalk(ceea ce cred), daca si-a facut un char cu acelasi nume dupa ce el a luat mute si a continuat flame-ul si acum il idolatrizeaza, e la fel de "destept/vinovat" ca el.


In concluzie, in screenshot sunt injuraturi si respectivul merita mute(dupa parerea mea ban pt flame-ul pe care incontinuu il face). V-ati bagat in discutie degeaba.


Chestia cu clicker, te legi de chestii vechi cand inca testam cata. Dar ma rog.


Chiar ca sunt clicker. I can't afford a gaming mouse omg.

Ma rog in screenshoot sunt si eu pe sacredmidget si e si astralwalk acolo, eu certandu-ma cu el. Cum iti explici ca suntem amandoi daca eu sunt si astral si sacred?




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cipsv87

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2016 01:45)
Joined: 23 Jun 2012
Posts: 61, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 67.2
Votes: 5

Post Posted: 29-08-2012, 02:46:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

În momentul în care te-ai bãgat în topicul ãsta degeaba, ca musca-n... lapte, l-ai transformat într-un topic inutil. Pe lângã asta pe noi nu ne deranjeazã ci ne amuzã. În acelaºi timp înainte sã susþii ºi tu cereri abuzive de mute ca ºi alþi copilaºi frustraþi desprinºi de þâþa mamei, demonstreazã-mi temeiul în care astralwalk trebuie sã ia mute. Cã vorbeºte aiurea e una, cã scrie cuvinte în cu totul altã limbã decât cea românã e TOTAL irelevant. Intervenþia mea e pentru cã sunt sãtul de jumãtãþi de buletine uitaþi de lume ºi bãtuþi de soartã care comenteazã aiurea în necunoºtinþã de cauzã. Ai sã ai o intervenþie valabilã când vei demonstra cã astralwalk e paponexonyoutube, pânã atunci nu ne mai plictisi cu intervenþiile tale.

Pe lângã asta, lasã-þi ºi tu frustrãrile la o parte, cã dacã chiar eram degeaba, nu mãturam cu tine pe jos în arene - Faptul cã mã faci clicker ºi-mi zici cã-mi pierd timpul degeaba nu face decât sã mã plictiseascã enorm. Mã plictiseºte întocmai ca prostia de care dai dovadã în momentul în care vorbeºti aiurea ºi jigneºti, mai ales pe whisper pe cine prinzi. Mãcar dacã chiar ºtiai sã joci. Dar ca sã te citez, chiar dacã ºtii sau nu sã joci e din nou irelevant, chestiile in-game trebuie sã rãmânã in-game, în rest nu dovedeºti altceva decât cã eºti un no-lifer care ºi-a fãcut din wow un scop în viaþã ºi acum trãieºte o dramã duhnind a frustrare cã acest scop în viaþã i-a rãmas singurul. Mai ieºi ºi tu din pivniþã every once in a while sã mai iei ºi niºte aer, cã e curat ºi e mai rãcoare în perioada asta a anului -. Pânã atunci însã, noi nu ne tragem de ºireturi cu tine. E suficient cum te tragi tu singur, te împiedici în ele apoi ºi dai cu capul de perete. Altfel n-ai mai pierde vremea pe forum-uri hotãrând în mãrinimia ta de pro-warrior-wannabe cine pierde ºi cine nu vremea pe serverul ãsta - Oricum ignore ai de la destui, ºi înþeleg în sfârºit de ce te-au zburat afarã din guild. Din partea mea n-ai decât sã-þi rupi degetele cât vrei pe tastaturã în scopul tãu unic în viaþã, world of warcraft, dar mãcar renunþã la comentariile plictisitoare ºi aroganþa ieftinã de care dai dovadã.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by cobrel, 29 August 2012 20:00



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 12-05-2024, 12:21:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x