User
Pass
2FA
 
 

mza

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1042
Ina

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-02-2014 09:16)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 128, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 230.9
Votes: 8

Post Posted: 27-07-2010, 11:57:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu stiu , dar se pare ca unii au de impartit ceva cu mine ! , cine are ceva de zis mie personal sa o faca prin intermediu acestui topic , sper sa nu iasa cearta ! eu vreau sami retrag toate cuvintele rele si sper sa ne intalnim pe server intrun mod placut prietenesc , vreau sa lasam dusmaniile acasa si sa ne simtim bine , sper ca se poate .

Astept si pareri de rau si pareri de bine !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^^The Angel^^

[AngeL :D]



Status: Offline
(since 26-09-2013 11:51)
Joined: 07 Jul 2010
Posts: 5977, Topics: 210
Location: Maximia !

Reputation: 546.4
Votes: 94

 
Post Posted: 27-07-2010, 13:44:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu nu am nimic cu nimeni ..nu stiu de ce va certati.. acum..sper sa va impacati si voi -

„Cãrțile mele sunt ca apa. Cãrțile marilor genii sunt ca vinul. Din fericire toatã lumea bea apã.” -> Mark Twain


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Stalone
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-12-2010 01:15)
Joined: 25 Jun 2010
Posts: 284, Topics: 15
Location: Portugal

Reputation: 6.6
Votes: 8

Post Posted: 27-07-2010, 14:01:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mza, nu tu cred ca trebuia sa faci un asa topic, eu trebuia sa-l fac, se pare ca "lumea" are ceva de impartit cu mine. NU va convine ca eu respect regulamentul cu strictete si ca sanctionez orice abatere de la el? De fiecare data luati foc si NU va convine cand va zic ca gresiti, ar trebui sa fiti intelegatori cand gresiti , si sa n-o mai faceti nu sa deveniti niste "ZMEI" sa folositi un vocabular de mahala,injuraturi,ban-uri,etc.Eu n-am avut niciodata nimic cu nimeni, am vrut sa fiu lasat in pace atata tot, sa adminez cum spune REGULAMENTUL , nu cum spun altii ca regulile sunt facute sa fie incalcate (Diesel, pot veni si cu dovezi).
Astea fiind spuse, va urez bafta la toti si lasati aerele de superiori.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tweetty

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 20-09-2020 19:52)
Joined: 27 Apr 2010
Posts: 3362, Topics: 160
Location: Craiova

Reputation: 324.7
Votes: 48

 
Post Posted: 27-07-2010, 14:14:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu am facut pace cu mza si nu mai am nimic de imparasit cu el . Cine mai are ceva cu el sau cu stalone va fi sanctionat cu 1 warn nu ma intereseaza .

Nu suntem pe camp sa ne certam . Cititi regulamentul ca nu trebuie sa existe certuri intre admini .

Cat despre Stalone , chiar are dreptate ! Daca ati gresit nu va da nimeni cu paru in cap . Din greseli inveti , dar voi insa vreti sa fiti niste d-zei si sa fiti deja invatati .

Io zic mai bine sa facem pace si cu mza toti , eu deja am facut , si cu stalone . Ca ne certam ca copii mici si ceilalti de pe freakz o sa dea denumire la Dr.freakz.ro , Amuzament.Freakz.Ro ca se amuza cum ne certam ca copilasi .

EU nu stiu daca mai sunt certat cu cineva -


Un om inteligent rezolvã problema, un om ºi mai inteligent o evitã.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jART

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-03-2012 16:30)
Joined: 08 Jul 2010
Posts: 85, Topics: 12
Location: Zalau

Reputation: 46.7
Votes: 4

Post Posted: 27-07-2010, 14:18:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cu stalone nai cum sa faci pace ! amin



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tweetty

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 20-09-2020 19:52)
Joined: 27 Apr 2010
Posts: 3362, Topics: 160
Location: Craiova

Reputation: 324.7
Votes: 48

 
Post Posted: 27-07-2010, 14:20:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

jART gata ! Faceti pace ambii . Aveti cum , dar insa nu vreti sa faceti pace .

Nu mai purtati ma ura pe altu . Suntem oameni dar ne comportam ca animalele .

Voi de la acest joc ajungeti sa va luati la bataie in realitate , si van intelege bine ce am spus acum .

Stalone respecta regulamentul si voua asta nu va convine . Un om cinstit e greu de suportat .

Poate mai are si el cateva scapari , ca si mine si ca orice alt om .

Nimeni nu e perfect . Dar va rog incetati cu cearta asta prosteasca !


Un om inteligent rezolvã problema, un om ºi mai inteligent o evitã.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jART

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-03-2012 16:30)
Joined: 08 Jul 2010
Posts: 85, Topics: 12
Location: Zalau

Reputation: 46.7
Votes: 4

Post Posted: 27-07-2010, 14:24:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dar cand el are scapari nu se ia nici 1 masura dar eu la prima scapare am primit ban si a trebuit sa ma rog sa il scoata cineva + am primit suspend la admin Dosent Matter si nu am injurat sau ceva...
P.S Cum sa fac pace cu el cand intru pe server zic nu stiu ce catre el si el imi zice Lasa-ma ... Nu mai vorbii la adresa mea ... Tu o sa ai ban permanent promit (cand vine tweety ) si prostii ///




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tweetty

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 20-09-2020 19:52)
Joined: 27 Apr 2010
Posts: 3362, Topics: 160
Location: Craiova

Reputation: 324.7
Votes: 48

 
Post Posted: 27-07-2010, 14:29:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rezolvativa confictul . Hai ca deja deviem de la subiect si impart Super Moderatori warn-uri .

ID lu stalone : imperfectul , va rog sa va impacati .


Un om inteligent rezolvã problema, un om ºi mai inteligent o evitã.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ina

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-02-2014 09:16)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 128, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 230.9
Votes: 8

Post Posted: 27-07-2010, 17:56:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bai si inca ceva ! , stalone asta e special pentru tine, eu intru pe server 4 fun intelegi ? sa ma simt bine , daca am chef sa ma simt bine inseamna ca se face o caterinca ca se rade , ca se face o gluma proasta la adresa cuiva , daca esti intradevar om si sti sa raspunzi unei glume proaste cu alta gluma proasta , atunci o sa iasa un zambet usor de atins pe buzele tale , intelege serveru asta nu e o biserica , nu mai vreau poze ,nu mai vreau dovezi , nu mai vreau dusmanie nu mai vreau rivalitate , vreau sa ne simtim cat se poate de bine , ok !?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Diesel96
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-08-2010 20:15)
Joined: 25 Jun 2010
Posts: 95, Topics: 7
Location: Bucuresti

Reputation: -44.5
Votes: 15

 
Post Posted: 28-07-2010, 11:52:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ina wrote:
bai si inca ceva ! , stalone asta e special pentru tine, eu intru pe server 4 fun intelegi ? sa ma simt bine , daca am chef sa ma simt bine inseamna ca se face o caterinca ca se rade , ca se face o gluma proasta la adresa cuiva , daca esti intradevar om si sti sa raspunzi unei glume proaste cu alta gluma proasta , atunci o sa iasa un zambet usor de atins pe buzele tale , intelege serveru asta nu e o biserica , nu mai vreau poze ,nu mai vreau dovezi , nu mai vreau dusmanie nu mai vreau rivalitate , vreau sa ne simtim cat se poate de bine , ok !?


mza A spus totul...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
tweetty

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 20-09-2020 19:52)
Joined: 27 Apr 2010
Posts: 3362, Topics: 160
Location: Craiova

Reputation: 324.7
Votes: 48

 
Post Posted: 29-07-2010, 20:45:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mza si-a spus cuvantul si este cu totul si cu totul adevarat.

Cam ciudat ! Eu cand intru pe server Stalone mai rade cu mine , cateodata rade si cu alti playeri dar cu voi la cate iati facut de a lungul timpului vreti sa mai rada ?

Il invinovatiti fara dovezi , dar insa cand dati vina pe altul imediat aduceti si dovezile . Asa ca el nu mai vrea sa auda de voi la cate iati facut de a lungul timpului.

Nu ati fost oameni cu el mai ales Van si stie ce ia facut , nici el nu e om cu voi !


Un om inteligent rezolvã problema, un om ºi mai inteligent o evitã.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
l0w_er

[Account disabled]



Status: Offline
(since 29-08-2011 12:51)
Joined: 24 Jul 2010
Posts: 540, Topics: 35
Location: Undeva'n Balcani.

Reputation: 47
Votes: 12

   
Post Posted: 29-07-2010, 21:29:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cu mine?! Eu il respect pe Stalone si pe oricare player in parte, inafara de Van si GaGa.Totusi mza are dreptate, daca dai rau, rau primesti.


revenger: whats the size of this people's brain...
shane: 1375 g for male. 1245 for female.
shane: sorry for 2x post
shane: He wanted an answer
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Marry, 18 April 2011 17:19



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-04-2024, 22:12:14
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x