User
Pass
2FA
 
 

neXtPlease! Gaming isi incheie colaborarea cu echipa de CS

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2076
kene

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-03-2012 13:58)
Joined: 28 May 2007
Posts: 350, Topics: 10
Location: Heaven!

Reputation: 308.7
Votes: 7

Post Posted: 01-12-2009, 17:43:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SeDaN, ENER, SZR si Snapple au iesit ieri seara din neXtPlease! Gaming.

Decizia a fost una comuna si unanima, neXtPlease! Gaming neputand continua colaborarea cu Liviu "DecE" Munteanu in conditiile scandalului iscat acum trei zile, cand acesta a fost exclus pentru 2 (doi) ani din toate competitiile organizate de Electronic Sports League in urma folosirii de cheaturi in semifinala ESL - Balkan League impotriva bulgarilor de la HD. Mail mult, echipa a fost exclusa din aceasta competitie cat si din ESL - Extreme Masters.

Nu stim sub ce tag vor activa cei cinci, care vor pastra formula actuala pentru a putea juca in continuare intr-o competitie locala in care sunt inscrisi, insa cert este ca incepand cu acest moment ei nu mai reprezinta neXtPlease! Gaming.

Ener "ENER" Iasar: A trecut mai mult de un an petrecut intr-o familie unde ne-am simtit bine cu totii, iar acum chiar daca ne-am simtit umiliti de public am ales sa mergem mai departe alaturi de DecE, nu il putem lasa singur, nu numai pentru ca este un bun CL, ci si un caracter deosebit , este si prietenul nostru de mai mult de 3-4 ani, si din pacate la noi in echipa nu se rezuma totul la Counter Strike.

Iulian-Andrei "Snapple" Constantin: Incheierea colaborarii dintre neXtPlease! Gaming si echipa de Counter Strike consider ca este decizia corecta. Nu stiu ce sa spun mai mult de atat. Doresc sa joc in continuare in echipa alaturi de DecE, iar acest lucru nu era posibil la neXtPlease!CS.

related: next-please.ro



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SuNk1d~

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-01-2010 11:03)
Joined: 07 Nov 2009
Posts: 143, Topics: 21
Location: TIMISOARA.ROMANIA.

Reputation: 67.1
Votes: 6

Post Posted: 01-12-2009, 19:56:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Destul de shocant faza cu codurile. In rest nu am ce sa spun.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 27-04-2024, 16:54:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x