User
Pass
2FA
 
 

nebunie curata

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1210
k.e.e.n
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-08-2009 00:20)
Joined: 01 Mar 2009
Posts: 20, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 90.7
Votes: 4

Post Posted: 06-08-2009, 00:03:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sami explice si mie cineva ce e in neregula cu cererea mea de admin...

am citi regulamentul..si a fsot ok

fac cere de admin trial..si seager apare din intuneric si zice ca n ue bine..ca numi da admin niciodata ca nu vrea el....ca vezi doamne nam citit regulile


Quote:
Regulament: http://forum.wow-freakz.com/CITITI-Regulamentul-serverului-t22038.html
+ pentru acceptare admin trial trebuie sa aveti cel putin 10 ore jucate pe server
+ perioada de test tine o saptamana
+ la prima abatere grava accesul este scos
+ daca la sfarsitul perioadei de test adminul a avut o activitate buna pe server el isi poate pastra accesul
+ vrem ca activitatea voastra ca admini pe acest server sa fie de cel putin o ora pe zi.


1.am peste 10 ore jucate

si restu nam ce sa respect ca nam admin....si celalt regulament...pt "player" lam citit.si nu e nici o pb..

deci seager frate care e pb cu cererea mea de admin?

dami fratele meu si mie o explicatie mai concreta....de ce nu im idai admin?

sa invat frate si eo din greseli..paote nam citit regulamentu care trebuai sau eo stiu...

dak nu inseamna ca ai o pb personala cu mine

nu inteleg?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SeaGer

[Very Important Person]



Status: Offline
(since 13-11-2022 20:08)
Joined: 10 Jan 2009
Posts: 9642, Topics: 235
Location: Aiki Seishin

Reputation: 3379.5
Votes: 387

 
Post Posted: 06-08-2009, 00:08:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1 la mana: era simplu sa faci cerere de admin trial, la topicul corespunzator si primeai acolyte. cu cererea de admin normala primeai doar slot. eu am vrut sa iti ofer o sansa mai buna. nu ai inteles, e treaba ta.
k.e.e.n wrote:
.si celalt regulament...pt "player" lam citit.si nu e nici o pb..

wrong!
Quote:
3. Vechimea pe server: o luna ( vechimea minima acceptata la cerere, cu acelasi nick / 30 de ore jucate in luna aceea)

2 la mana: invata sa scrii corect. "eo" asta nu apare in dex si sunt convins ca nu vorbesti cum scrii. este recomandata si utilizarea cratimei (-)i n anumite cuvinte (dami)
3 la mana: ti-am explicat clar si pe server ca nu am nimic cu tine. doar am pretentia ca regulamentul sa fie citit cum trebuie si inteles. si cu asta am incheiat.


If my message was helpful, feel free to +rep me. Thanx

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k.e.e.n
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-08-2009 00:20)
Joined: 01 Mar 2009
Posts: 20, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 90.7
Votes: 4

Post Posted: 06-08-2009, 00:30:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deci frate asat e tare...

deci de ce nu imi dai admin? ca n uscriu corect gramatical? hahahahahaha

nam mai intalnit nicaieri motivu asta

deci cererea a fost buna..am citit unde trebuia regulamentul

si cand am facut cerere de admin.."imi cer scuze" dar nam stiut ca trebuia sa fac 2 separate si am facut 2 intruna....se inteleagea ce vroiam...si am facut cererea la fel ca modelul dat de voi...

deci ce imi zici tu mie cu motivele alea ca nu scriu corect gramatical..astea sunt scoase de tine....

trebuia sa adaugi al regulament chestia asta"nu primiti admin dak nu scrieti cu cratima" si te intelegeam

dar dak erai baiat destept...puteai sami zici de atunci cand am facut cererea care a fost motivu de nu imi dai tu admin niciodata nu sa ma iei cu motive aiurea

fi frate explicit si ajuta lumea nu doar veni cu motive si da i ncap..ca nu scriu corect..sincer...

deci sa inteleg si corecteazama: cererea de admin a fost prea complexa nu? ca regulamentul il citisem bine si pt trial eream de jcaut 10 ore cu acelsai nume..si o aveam...dar eo am facut cererea si pt admin trial si pt admin total si daia nu ai vrut sami dai

dar puteai sami explici..."bai nene nu e bine cum ai facut.....citeste reg si zimi pt ce admin faci(sau ai facut) cerere..!!! bla bla bla

nu sa ma iei direct cu toporu fratimio

ca nu teai nascut invatat.....imi cer scuze dar nu sti isa te comporti

la tine e direct ori da ori iti tai capu -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SeaGer

[Very Important Person]



Status: Offline
(since 13-11-2022 20:08)
Joined: 10 Jan 2009
Posts: 9642, Topics: 235
Location: Aiki Seishin

Reputation: 3379.5
Votes: 387

 
Post Posted: 06-08-2009, 00:40:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ca scrii incorect nu are treaba cu serverul si nici cu cererea ta de admin. am pretentia sa inteleg din prima ce mi se scrie. si asta e valabila pe intreg forumul. deci nu e motivul pentru care nu iti dau.

ideea e ca daca noi stam sa va dam mura in gura nu se ajunge nicaieri.
vrem admini competenti sa inteleaga niste chestii. daca tu nu esti in stare sa intelegi unde se face cerere de care si unde nu este problema noastra. clar? nu trebuie sa iti explicam noi ca tre sa faci cerere de trial separata pentru ca este mai mult decat evident.

asta cu faptu ca trebuie sa fiu eu baiat destept sa iti explic...sa fim seriosi. te lauzi ca ai 22 de ani...ii ai degeaba. pana si un pusti de 12 ani care are trial a inteles ca se fac acolo cererile. ti-am dat link catre adminele trial = te-am ajutat. nu sunt obligat sa iti explic cuvant cu cuvant ce trebuie sa faci pe un forum.

in plus ai limbajul foarte colorat..iti folosesti scula unde nu trebuie.


If my message was helpful, feel free to +rep me. Thanx

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 06-08-2009, 00:58:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

keen... daca tu ai 22 de ani e clar..
pe tine te bate gramatica si logica iti lipseste din gandire..
mai mult de 14 ani nu-ti dau. si astea ar fi motivele.
esti prea incuiat + ca nu scrii corect.
daca esti pe server si unu face nush ce iar tu ii zici "ba tiermenete" un exemplu asta.
iar ala nu intelege si dupa ii dai ban. nu e eronata decizia din cauza ca tu nu stii sa scrii?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k.e.e.n
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-08-2009 00:20)
Joined: 01 Mar 2009
Posts: 20, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 90.7
Votes: 4

Post Posted: 06-08-2009, 00:59:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce am ce fac eo ...folosesc ce...ba baietzica...

deci am facut o cerere..dak nai vrut tu so intelegi.e pb ta

ai inteles asta..invatatule

am facut o cere...puteai sam izici clar si al obiect...

ba cpt ce admin ai facut aia...

nu ma iei pe mien direct ca nu it idau admin si gata


apropo cati ani ai?

esti vreun batran sami dai mie lecti si explicatiii

nare legatura varsta mea ca nu nam inteles eo ce vrei t usa inteleg

eo tiam zis fi ma iexplict..pur s isimplu gresisem postu da....

zi in saracie ...udne am gresit ca nu stiam ..ce pana mea ca iei cu motive ,chesti abureli si toate cele

tre sa ma ajuti ..n usa dai cu paru..ca asta tie datoria....sami explici...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 06-08-2009, 01:03:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

k.e.e.n wrote:


nu ma iei pe mien direct ca nu it idau admin si gata




-)) opreste-te ca mor de ras - esti penal...
de ce nu intelegi ca nu o sa primesti chiar daca faci 100 de topicuri?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k.e.e.n
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-08-2009 00:20)
Joined: 01 Mar 2009
Posts: 20, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 90.7
Votes: 4

Post Posted: 06-08-2009, 01:07:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sa mori tu revox? ce im idai tu admin?

si dak nu primesc asta e.....tiam ma izis ia vaca si dai drumu la tine acolo la moldova....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 06-08-2009, 01:10:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cred ca vaca e la tine -
ps stau in capitala Roamaniei.. daca vrei ne si vedem la o bere. asta daca nu stai prin Moldova -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Closed, 05 August 2009 23:31



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 19-10-2024, 12:20:28
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x