User
Pass
2FA
 
 

Întrebãri încrucișate între Horia Tecãu și Jean Julien Rojer

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Sports
Author Message187
R3dBuLL
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-12-2018 22:08)
Joined: 28 Mar 2014
Posts: 5334, Topics: 554
Location: Romania

Reputation: 257.8
Votes: 364

     
Post Posted: 07-01-2016, 20:28:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Luat la întrebãri de Jean Julien Rojer, Horia Tecãu a anunþat cu cine ºi-ar fi dorit sã facã pereche. Trei jucãtori de legendã au fost aleºi de românul care a avut un 2015 de vis.



Luat la întrebãri de Jean Julien Rojer, Horia Tecãu a anunþat cu cine ºi-ar fi dorit sã facã pereche. Trei jucãtori de legendã au fost aleºi de românul care a avut un 2015 de vis.

Horia Tecãu ºi Jean Julien Rojer au acordat un interviu special, de început de an, pentru ATP. Câștigãtorii de la Wimbledon si Turneul Campionilor au fost puși fațã în fațã și nu au avut o misiune ușoarã.

Jean-Julien Rojer: „Cu ce jucãtor, din trecut sau prezent, ai iubi sã împarþi terenul?

Horia Tecãu: „Mi-aº dori sã evoluez în meciurile de dublu cu unul dintre cei trei idoli pe care îi am: Stefan Edberg, Pete Sampras ºi Roger Federer. Am avut ºansa sã joc împotriva lui Roger în acest an, dar nu am fost niciodatã pe teren cu Edberg sau Sampras. Mi-ar fi plãcut sã fac asta

Jean-Julien Rojer: „ªi eu la fel.”

Tecãu ºi Rojer au fost luati prin surprindere, dar au rãspuns la toate întrebãrile.

Jean-Julien Rojer: „Care dintre noi se îmbracã mai bine?”

Horia Tecãu: „Cred cã am mai multã experienþã în aceastã priviþã, am mai multe obiecte vestimentare decât tine. Sunt mai interesat decât eºti tu.”

Horia Tecãu: „Cine danseazã mai bine?”

Jean-Julien Rojer: „Cred cã eu, am o varietate mai mare. Aleg salsa, bachata, sunt mai apropiat de dansurile latine.”

Perechea romano-olandeza a incheiat 2015 pe primul loc in clasamentul mondial.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Sports  


The time now is 02-10-2024, 16:05:37
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password