User
Pass
2FA
 
 

nu am mai vazut asa ceva :|
Go to page 1, 2  Next    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message4194
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 29-07-2010, 01:11:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MDA....Se pare ca nu am cu cine discuta si raman cu ban Dosent Matter ...fratilor intelegeti k nu am ce naiba sa recunosc pentru k nu am jucat cu wall in viata mea...fearless m-ai disperat cu hotkey-ul tau sau ce zici tu akolo....ti-am mai zis si iti REPET...e prima data cand aud de wall la buton...si asta sa intamplat cand a fost prins gf. ....degeaba ai tu 265 de codati pe 2 servere si consideri k ai experienta destula daca in cazu meu te inseli cu varf si indesat

La faza pe train nu am venit cu tinta direct pe XeqT...am vazut k nu vine dinspre baza si m-am orientat spre rampa nu era greu de gandit ...si eram cu tinta akolo d vreo 2-3 sec pana sa apara el...te bate experienta

Pe kabul ala nu mergea walk (adica pe shift) mergea in pasi sariti k daia lam auzit iar te bate experienta

Si pe snow se pare k acum te bate pe tine harta...acum cateva zile cand a facut Ganja* topicu cu L-0-0-L spuneai k ma bate harta si nush ce...acum e exact invers...pe snow ma uit la colturi si mai mergeau in pasi sariti si ma orientam dupa sunet si trageam akolo und auzeam....oups iar te bate experienta

Si pe tine te iau de multe ori ca ti-am invatat stilul de a juca...nu am nevoie d wall k sa te pot omora
daca crezi asta e treaba ta dar in cazul meu te bate experienta rau d tot Dosent Matter

Si ma iertati de dublu topic dar imi fac dreptate pentru k va inselati cu totii in cazul meu -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AlexJul

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 10-04-2013 19:43)
Joined: 23 Jan 2010
Posts: 2541, Topics: 33
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 323.2
Votes: 29

 
Post Posted: 29-07-2010, 01:50:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scuze cã intervin. Nu putem vedea și noi (sau cel puțin eu) demourile alea? Sunt foarte curios. - Nu cã m-ar deranja pe mine prea mult dacã ar avea respectivul wall sau nu, dar vreau sã vãd și eu cum se maifestã unul cu wall la buton. Mersi și mã ”pardonez” cã intervin.

Connect sin2.freakz.ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 29-07-2010, 08:19:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Na mah delectativa cu un demo facut de mine lu adytza boss..se vede clar cum iese cu tinta pe jucator si se uita in perete:demo.rar
iese pe adversar.

Va uitati pana la sfarsit neaparat si aveti rabdare ca faceam demo altcuiva si sa nimerit sa ma uit si pe el..si chiar am vrut sa ii fac poze...de aceea am scos imunitatea..

Daca demoul asta nu vi se pare suficient mai am alte 3 demouri in care iese exact la fel...unul pe snow ,unul pe train si unul pe kabul...

Nu ne putem insela 3 owneri asupra acestui individ.
Banul nu va fi scos sub nici o forma...iar daca va fi scos de cineva ...va pierde orice fel de acces pe acest server.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
AlexJul

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 10-04-2013 19:43)
Joined: 23 Jan 2010
Posts: 2541, Topics: 33
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 323.2
Votes: 29

 
Post Posted: 29-07-2010, 08:55:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu nu il pot scoate - eu eram doar curios sa vad demoul. nu cred ca e chiar asa mare problema. mersi.

Connect sin2.freakz.ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
eM
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-05-2016 21:00)
Joined: 27 Jul 2009
Posts: 8918, Topics: 345
Location: 127.0.0.1

Reputation: 264.1
Votes: 385

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 29-07-2010, 09:35:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vãd cã tot cere lumea demo-uri. Fearless, te rog sã mai postezi și tu ce ai.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 29-07-2010, 10:27:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TwisTer wrote:
Na mah delectativa cu un demo facut de mine lu adytza boss..se vede clar cum iese cu tinta pe jucator si se uita in perete:demo.rar
iese pe adversar.
Va uitati pana la sfarsit neaparat si aveti rabdare ca faceam demo altcuiva si sa nimerit sa ma uit si pe el..si chiar am vrut sa ii fac poze...de aceea am scos imunitatea..
Daca demoul asta nu vi se pare suficient mai am alte 3 demouri in care iese exact la fel...unul pe snow ,unul pe train si unul pe kabul...
.



Si daca tot scosesei imunitatea de ce nu miai facut poze ma?? poate asa iti limpezeai mintea si vedeai k nu am nimic...totusi miai facut duminica 3 pachete de poze si ti le-am dat,au fost probleme?? nu,nu cred -

Si ieseam direct cu tinta pe adversari pentru k ii auzeam, ce harta e jungle sa joci cu wall??...aide mama mea va bate experienta ma si va numiti JUCATORI de Counter-Strike Dosent Matter

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 29-07-2010, 10:58:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba vezi cum vorbesti jucatoru lu' "peste prajit" ca nu ne tragem de sireturi...
Cat despre demo e destul de evident ca ai wall.
Sa nu vorbim de experienta ca daca o dam pe deastea iti dau cu materia in cap CLICK ME!.
Ultimul post nu avem ce discuta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
saLaM_^

[Maniac]



Status: Offline
(since 30-01-2013 21:28)
Joined: 01 Aug 2008
Posts: 1124, Topics: 44
Location: x2 dupa cutie :">

Reputation: 261.5
Votes: 19

Post Posted: 29-07-2010, 11:33:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pai ba adytza dak tot joci cu sunet.. cum dracu nu`i auzi pe aia care urca pe scara? Raised eyebrow sau chiar ultimu care te`o omorat.. cumde nu l`ai auzit? -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 29-07-2010, 11:56:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

se mai intampla frate sa nu fi atent...joci la sunet dar nu te poti concentra chiar mereu...mai ales knd mai raman 2-3 oameni contra ta si ii auzi k unu vine din stanga altu din dreapta si nu stii unde sa te orientezi concret....in schimb pe jungle eram atent pe jos la faza aia,knd a urcat ala pe scara m-a luat si nu eram cu tinta pe akolo...era wall nu?? Dosent Matter ....si ala ultimu de m-a omorat nu aveam cum sa-l aud pentru k mergea walk adica pe SHIFT - ....dak aveam wall stiam k e akolo sus Dosent Matter

Las sa raman eu cu ban ma dar greseala asta pe care ati facut-o numai D-zeu o vede -

Nu am zis k nu ai experienta Twister,am spus doar k in cazul meu ai gresit enorm spunand k eu am wall -
daca erai un jucator experimentat precum afirmi tiai fi dat k intr-adevar nu am wall - ...dar na si cei mai buni gresesc sper sa vedeti asta dupa ce mai analizati demo-urile alea de inca 10 ori la sunet si cu mare atentie - si sa le postati sa le vad si eu ca am dreptul acesta

Si cu Maryka ati facut la fel...tot un demo pe train aproape asemanator cu cel pe kre mi l-ati facut mie....era destul d evident k i se vedea capul adversarului si i-ati spus k are wall
Acum la fel imi spuneti si mie dar va bate experienta in toate cele 3 demo-uri - si nu luati asta k fiind o jignire e o afirmatie pur si simplu si am dreptate...altfel nu mai faceam atata tam tam dak aveam wall -

Bafta!!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 29-07-2010, 18:50:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Personal nu sunt lamurit as ruga sa vad si celelate demo-uri daca se poate. E vorba de un om care a jucat peste 300 de ore si sper ca nu aveti nici cel mai mic dubiu!

Every day above ground is a good day.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 29-07-2010, 19:21:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

EDIT:
Continuuarea acestui topic este inutila ..decizia a fost luata .
Daca vreti sa continuuati nu aveti decat..insa nu voi mai citi absolut nimic.





Last edited by TwisTer on 29-07-2010, 20:34:57; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 29-07-2010, 20:05:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TwisTer wrote:
Ce parte din decizia a fost luata.... nu intelegeti?
Ratra vrei sa zici ca tu te-ai uitat la demou facut de mine?
Cei care stiu ce inseamna sunetu cu adevarat sa se uite la demou meu...ala nu e sunet.



Twister daca tu zici ca ala nu e sunet...iti sugerez sa te lasi de CS frate si sa te apuci de mario....si nu o lua k pe o insulta sau un atac personal...te respect k esti owner dar atat...dar dak tu zici k ala nu sunet...e clar frate k nai jucat niciodata la sunet - sau ai casti din alea de 2 lei

am analizat si eu demo-ul acela cu mare atentie la sunet...si e clar sunet....dak aveam wall stiam k ala de sus kre m-a omorat ultima data k era akolo -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 29-07-2010, 20:13:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da twister m-am uitat la demo-ul facut de tine. Cand ai timp imi poti puncta te rog fazele in care este suspect de wall la buton? pana atunci ma voi uita din nou mai atent la demo

p.s. Nu inteleg de ce nu il pot vedea cu viewdemo, mi-ar usura radical munca.

@adytza incearca sa o lasi mai moale ca te bagi singur in gura lupului. Zici ca nu il insulti, dar defapt o faci.


Every day above ground is a good day.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
AlexJul

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 10-04-2013 19:43)
Joined: 23 Jan 2010
Posts: 2541, Topics: 33
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 323.2
Votes: 29

 
Post Posted: 29-07-2010, 20:16:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Adytzaa ... scuze ca ma bag. dar la cum vorbesti, eu nu ti-ash mai da unban. si vorbesc din postura unui owner. indiferent daca ai cod sau nu, daca el nu vrea sa te lase sa intri pe serveru lui, nu intri. Punct. Si la cum vorbesti, se pare ca nici tu nu vrei sa mai calci pe server.

Connect sin2.freakz.ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
valiyyy

[Freak]



Status: Offline
(since 07-08-2019 17:08)
Joined: 09 Apr 2010
Posts: 1118, Topics: 57
Location: Romania

Reputation: 214.2
Votes: 21

Post Posted: 29-07-2010, 21:43:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca am vazut ca voi il acuzati in continuu de wall si el isi ia apararea cu atata indarjire consider ca se merita sa arunc si eu o privire la demo (pana acum nu m-am uitat la el si doar am citit parerile celor "poate" mai experimentati ca mine).
Am niste casti destul de bune si o sa fiu foarte atent la sunet si la tot.
Ady eu te admir ca pana acum ti-ai pastrat calmul in aceasta situatie dificila si ti-ai mentinut un limbaj mai diplomat decat altii care s-au aflat in aceasta situatie, DAR incearca sa nu mai faci remarci de genu "lasate de cs si apucate de mario" pt ca poate fi interpretata ca insulta mai ales la adresa ownerului.
Revin cu edit sa va spun care este parerea mea.

edit: este ciudat cum iese cu tinta pe cate unu si incepe si trage dar faza de la care am considerat ca nu mai trebuie sa ma uit la demo (pt ca mi se pare cam clara) ..cand face cele 3 killuri incepand sa traga prin coltul peretelui si apoi iesind tragand


Nu fii rau, nu scoate pistolul..ca ma pufneste rasul!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by D3rek, 30 July 2010 18:54



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 13-05-2024, 13:46:28
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x