User
Pass
2FA
 
 

nu e cerere unban e doar o problema

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message494
clofn123

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-04-2012 08:40)
Joined: 08 Jul 2011
Posts: 152, Topics: 45
Location: Romania

Reputation: 78.5
Votes: 4

Post Posted: 13-03-2012, 08:08:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: ThUnDeR
IP: 92.80.176.222
Adminul care mi-a dat ban: -
Motivul pentru care am primit ban: -
Data la care am primit ban: -
Data la care a expirat ban-ul: -
Link catre reclamatie:striker/cabron va multumesc ca mati iertat dar striker eu cand am luat ban eram pe .ZiGaL. si acum imi apare you are banned from this server acctoun zigal etc,daca imi poti da unban si pe zigal apoi sa stergi contul te rog frumos si am mai facut un cont naspa dupa ce miai dat unban imi cer iertare si pentru ala dar oricum am zis imd ca is thunder-daca puteti va rog tu striker sau cabron sa imi dati unban pe (.ZiGaL. si wiTziG)nu pot intra din cauza lor.apoi stergeti conturile acelea 2 zigal si witzig



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CbR*
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-12-2015 23:12)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 7663, Topics: 165
Location: Kyoto

Reputation: 139.9
Votes: 432

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 13-03-2012, 08:20:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vezi acum si cand imi dai PM imi dai o singura data nu de 30 de ori ca daca nu is online nu iti raspund nici daca dai 500 de mesaje.

[quote="DaNy."]Am trimis mesaj privat lui nr913 gresit .. normal trebuia sa ajunga la idiotu de Gugal. Dosent Matter[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by CbR*, 13 March 2012 06:20



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-06-2024, 00:15:30
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x