User
Pass
2FA
 
 

nu se poate asa ceva

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message558
*Bau*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 06:41)
Joined: 26 Oct 2011
Posts: 363, Topics: 27
Location: Bacau

Reputation: 98.6
Votes: 4

 
Post Posted: 09-02-2012, 17:44:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau *Bau*
- Numele adminului reclamat X-men
- Harta, ora si data faptei reclamate de_cbble
- Motivul / Regula incalcata ... comportament neadecvat,nick la schimb cu burly,el e ala ,celalalt e el, etc

VA ROG FRUMOS SA VA UITATI LA ACESTE PRIMTURI SA VEDETI CE FEL DE ATITUDINE ARE ACEST ADMIN


- Dovada: http://www.girlshare.ro/3314550.8

http://www.girlshare.ro/3314555.2

http://www.girlshare.ro/3314557.4

http://www.girlshare.ro/3314567.3

http://www.girlshare.ro/3315006.2

http://www.girlshare.ro/3315009.5

http://www.girlshare.ro/3315023.8

http://www.girlshare.ro/3315029.3

http://www.girlshare.ro/3315031.5

http://www.girlshare.ro/3315035.9

VA ROG SA VA UITATI F ATENT LA PRINTURI 1 CATE 1 SA VEDETI CE SE INTAMPLA EXACT..
ERAM CU NOUL ADMIN BURLY SI VENISERA TIMPUL IN CARE TREBUIA SA SCHIMBAM HARTA ,RAMASESE UNDEVA la 4 min left, l-am intrebat prin amx_Chat daca schimba el? nu a raspuns dupa care am intrebat jucatorii ce vor la vote,
BURLY se trezise tarziu si i-am spus este ok sunt eu deja in votemapmenu PT CA EL NU MI-A RASPUNS,eu luand hotararea sa dau eu vote daca el nu era on atunci chiar daca era spec
EL A LUAT TOTUL SUB CONTROL SI A DAT VOTE EL,CHIAR DACA I-AM SPUS CA SUNT DEJA IN VOTEMAPMENU SI DAU EU CA EL NU A RASPUNS CAND L-AM INTREBAT ,DAR EL INTRE TIMP NU VAZUSE NICI CA i-AM INTREBAT pe PLAYERI CE VOR LA VOTE NICI CA BATUSEM /HARTI..
SI MA I-A LA TURE CU---> DA MACAR AI INTREBAT CE VOR SA JOACE?
DA MACAR AI BATUT /HARTI?
DAR EL HABAR NU AVEA PE CE LUMEA ESTE CA PE LANGA CA AM FACUT TOATE ALEA SI EL NU OBSERVASE CA DORMEA,AM ZIS L-AS CA DAU EU CA EL NU RASPUNDE
DUPA CE A DAT EL VOTE PESTE MINE AM SPUS DOAR ATATA: ``BURLY LA FAZA ASTA MA ABTIN DAR CITESTE MAI SUS CE AM SPUS`` DOAR ATATA I-AM SPUS ...... SI DE ACOLO S-A APRINS OMUL TARE DE TOT
CA SA TAC ,CA MA ZBOARA,CA EL ESTE X-MEN,I-AM ZIS FRUMOS DOAR CA``LA FAZA ASTA MA ABTIN DAR CITESTE MAI SUS CE AM SPUS`` CREZAND CA ESTE ADMINUL BURLY, SI ASA TOT FRUMOS AM VORBIT.. PRINTURILE SPUN TOTUL... SI DUPA TOT CIRCUL ASTA SPUNAND CA CE IL I-AU DIN ZBOR DAR EU TOTUSI MI-AM PASTRAT CALMUL SI I-AM VORBIT CIVILIZAT, I-AM SPUS PT COMPORTAMENTUL ASTA O SA AJUNGA MAI SUS CIRCUL ASTA, dupa care el a inceput sa spuna hai dute la zeiss la taticu,DUPA CARE DIN NOU TACI CA TE ZBOR, e copil omu.. LUATI PRINTURILE CA SUNT IN ORDINE PUSE SI VEDETI ADMINUL NOSTRU DRAG X-MEN CE ZMEU ESTE

DUPA TOATE ASTEA SA VA ARAT SI ALTE PRINTURI DIN ALTE ZILE CUM STIE CA E FREE GAME SI EL FACE REGULA CA NU AI VOIE CU AWP CA NU AI VOIE IN BAZA LA TERRO, AM PRINTURI ,CINE E ZMEU?

VA MULTUMESC...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
X-M3N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-07-2012 09:06)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 552, Topics: 38
Location: Ilfov,Pantelimon

Reputation: 68.8
Votes: 6

 
Post Posted: 09-02-2012, 18:42:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bravo,aplauze!!!Daca se citea logs de cand am anuntat Ownerul nu se ajungea aici si aveai tu remove!!!Bafta!!!Altceva nu am nimic de zis!!!Vina mea nu e in nici un caz ca s-a ajuns aici!!!Sa te ocupi tu de server sa te vad:)!!!Salutare la toti!!!Singura greseala e ca am vorbit in locul lui burly!!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
*Bau*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 06:41)
Joined: 26 Oct 2011
Posts: 363, Topics: 27
Location: Bacau

Reputation: 98.6
Votes: 4

 
Post Posted: 09-02-2012, 19:27:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AVEAM EU REMOVE? NU INTELEG PE CE MOTIV? TE ROG FRUMOS SA VORBESTI DOAR CU EXPLICATII.. NU MAI ARUNCA VORBE IN VANT, CA ORICINE POATE VORBI PE NAS.. EU NU AM GRESIT CU NIMIC... SI NU ITI FACE GRIJI ,NU TREB SA MA OCUP EU DE SERVER, SUNTEM O ECHIPA si ne vom ajuta unii pe altii, eu nu am cerut remove si nici sa fii tras la raspundere, uitate bine la reclamatie,dar daca cnv a considerat ca asta meriti atunci e greseala ta,nu a mea.. NU CREZI? MULTUMESC
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
X-M3N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-07-2012 09:06)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 552, Topics: 38
Location: Ilfov,Pantelimon

Reputation: 68.8
Votes: 6

 
Post Posted: 09-02-2012, 19:43:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Reclamatiile se fac la Owner cand e intre admini nu pe forum ca le oferim altora spectacol!!!Si cu FREE GAME!!!!In regulament scrie FREE GAME IN LIMITA BUNULUI SIMT!!!


ORI E FREE ORI IN LIMITA BUNULUI SIMT!!
CAND ERA AWP SI EI INSISTAU CU AUTOMATELE EU APLICAM REGULA BUNULUI SIMT!!!(AM INTERPRETAT FOARTE BINE REGULAMENTUL)
Nu e vina mea ca asa e regula!!!Ramane de rectificat,ori free ori free in limita bunului simt!!!

Si sa sti ca mai are omul nervi,nu esti tu cel care este stresat zilnic de codati,de nesimtiti si asa mai departe!!!Nu tu te confrunti cu problemele cu care ma confrunt eu zilnic!!!Totusi un sondaj printre playeri cu referire la respectul asupra mea sau capabilitatea mea ar avea ca rezultat ca nu sunt nici pe departe cum zici tu chiar daca mai am toane!!!

Respectul ti-l castigi cand iti faci treaba si ii respecti pe ceilalti!!!Ca ii mai fac buti?Pai but mai sunt si eu,e un termen de alint in cs,nu vad unde e marea jignire!!!


NU VREAU SA MAI ZIC NIMIC ALTCEVA!!!EU NU STRANG DOVEZI,ATENTIONEZ UN OWNER CARE AR TREBUI!!!!!SA SE UITE IN LOGS IMEDIAT SI SA REZOLVE CONFLICTUL!!!

CAND AM AVUT CONFERINTA AI LIPSIT,CAND AM TOT ZIS SA SE FACA UNA SA DISCUTAM AM VORBIT SINGUR,CAND S-AU PLANS SI ALTI ADMINI DE TINE NU S-A INTAMPALT MAI NIMIC!!!!


UITATI O DISCUTIE CU BAU AICI (VETI VEDEA NEMULTUMIRILE LUI IN URMA CARORA COMENTA DECIZIILE NOASTRE,SUNT AMRTORI CAT VREI),AM POSTAT DOAR PARTEA IN CARE ITI EXPLICA NEMULTUMIRILE (SI SA NU UITAM CA ACEIA CARORA LE-AM FACUT POZE SI ZICEA CA SUNT CURATI AU IESIT IN MARE PARTE FARA A PREZENTA SS,PLUS CA CEI CARE AVEAU SCOR 5-20 DE EXEMPLU SI LE FACEA POZE SI COMENTA IAR DECIZIA MEA IESEAU FARA SA PREZINTE SS): MARTORI SUNT DESTUI,NU AM SA-I ENUMAR EU,NU AM SA LE CER SA SE BAGE,FIECARE V-A COMENTA SAU NU ACEASTA RECLAMATIE!!!

*Bau*: eu te-am respectat cand ai zis ca cutare e curat si am zis bine, tu ai trecut peste cuvantul meu si ai raspuns , L-AS SA FIU EU SIGUR.. am tacut
*Bau*: eu stiu sa respect chiar si daca nu sunt respectat
*Bau*: tu ai vazut ca, cand cineva injura nu dadeam gag incercam sa il impac, spuneam limbajul etc, mereu incerc a ii inteleg,nu vreau sa se faca abuz, stiu cum este sa fii un simplu jucator si de aia nu vreau ca voi sa faceti abuz, e free game tu dai slay ca ala e cu aw, e free game tu ii spui il intrebi pe un player daca vrea ban? am printuri dar am tacut, daca vrei ti le arat si pe alea
Gaby Gaby: bravo tie
Gaby Gaby: stie ze de asta
Gaby Gaby: tu esti pe urmarit admini vad
Gaby Gaby: bunule
Gaby Gaby: aici am incheiat discutia
*Bau*: niciodata,eu vreau doar sa fie lumea corecta.. nu vanaez pe nmn, decat pe cei care abuzeaza, si azi am spus f respectuas, ma abtin dar uitate mai sus.. adica ca am intrebat ce garti vrea si etc, iar pe langa eram si in votemapmenu ca burly(tu,el etc) si am zis ca deja sunt in votemapmenu dau vote, daca nu mai ziceai nimin taceam. dar tu ai fost nesimtit, eu am tacut
Gaby Gaby: bine ca ai fost tu simtit ma
Gaby Gaby: aici am incheiat discutia
*Bau*: eu spun totusi sa vorbesti cu ze1ss sa repari ceva, nu am nimic cu tine.. si nu port dusmanie
Gaby Gaby: pai nici eu....dar cand vad ca te iei de toata lumea
*Bau*: eu am fost player si stiu cum este sa faca adminu ce vrea.. si nu vreau ca asta sa se intoarca asupra jucatorilor ca si eu eram candva mai jos, incearca sa intelegi
*Bau*: odata cristi schimba harta snow direct ,si abia schimbase tot el awp_dust .. si doar i-am spus cri crezi ca ai procedat corect? putea sa spuna,man eram putin merge snow .. dar el nu, ce ma stiu si eu regulile, dar el le incalcase, si ce vrei , nu ma lua tu pe mine si etc,
Gaby Gaby: bun....plateste pentru ce face
Gaby Gaby: nu trebuie sa ii reprosezi tu ceva
*Bau*: nu vreau
Gaby Gaby: asta e chestia
Gaby Gaby: te duci la Owner
Gaby Gaby: si el rapsunde pentru ce a facut
Gaby Gaby: asa puteai face si azi
*Bau*: pai chestia este altfel, eu am incercat sa il atentionez sa fie4 mai atent, dar omu nu face diferenta intre a spune ok man s-a intamplat si a avea gura mare
*Bau*: asa am si facut nu?
Gaby Gaby: pai da dar cel mai bine e sa te duci al owner
Gaby Gaby: ca asa s-au nascut aceste conflicte
*Bau*: daca ma duc la owner nu e frumos, de aia am incercat doar prin a te atentiona, ca bulry ma abtin dar uitate mai sus.. ca nu se ajungea la owner, inca nu intelegi
*Bau*: vreau sa ramana intre noi, de aia am vorbit cu tine, si am vorbit frumos, voi nu va-ti pastrat calmul si gresind totusi
Gaby Gaby: man...respecta litera regulamentului...


P.S. @ OWNERI: MODIFICATI REGULAMENTUL PENTRU A FI EXACT SI LA OBIECT!!!
P.S. @ BAU : SA STI CA NU MA PUPA NIMENI DUPA CUM AI ZIS DOMNUL BAU,NU AU DE CE SA MA PUPE SAU SA-I PUP PENTRU CA NU IMI TINE DE FOAME SAU DE SETE ACEASTA FUNCTIE!!!


INTREBATI-VA DE CE NUMAI CU BAU SE CEARTA LUMEA SI DE CE RESTUL NU SE CEARTA INTRE EI!!!BAFTA SI RESPECT,E CHIAR ULTIMUL POST LA ACEASTA RECLAMATIE!!!!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
cr1s5t1
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-09-2012 09:00)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 78, Topics: 9
Location: Sibiu

Reputation: 59.7
Votes: 3

Post Posted: 09-02-2012, 20:14:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bau era vizibil si fara CAPS LOCK!!!
Si ideea totusi care e ca eu tot nu inteleg?
Toti gresim insa nu inteleg de unde atitudinea asta superioara a ta fata de ceilalati din staff. La faza cu mine mi-a zis Ze1ss ca tu esti in grad mai mare ca mine si ar fi trebuit sa te intreb pe tine inainte sa schimb harta. Am inteles, am gresit.
Totusi nu puteai sa atentionezi pe alt ton cand greseste altcineva "y ai gresit in situatia asta, vezi ca pe viitor sa dai cu amx_vote" nu sa ne vorbesti de sus ca nici ownerii nu vorbesc pe un asemenea ton cand gresim.
In situatia asta nu inteleg de unde tam-tamul asta pt o schimbare de harta, se intampla de multe ori sa fiu spec(eu, tu sau altul) si poate chiar in momentul ala sa postez un ban pe forum...de unde sa visez eu ca tu sau ceilalati jucatori au scris ceva intre timp? Si plus de asta amandoi si tu si x-m3n aveti acelasi grad, deci nu inteleg de unde tragerea asta la raspundere? Hai sa nu uitam ca in regulament scrie ca raspundem in fata ownerilor si ascultam de cei in grad mai mare ca noi...poate nu am aflat eu si ai devenit si tu owner.
Deci hai sa nu facem din tantar-armasar, sau daca vrei sa ramai doar tu admin pe server eu ma retrag, poate si ceilalti si ramai tu god pe server...daca nu vrei remove atunci pt ce ai facut reclamatia? Care e ideea ei?




Si vezi ca prin viata asta doar o data treci, deci pe unde mergi, profita pana pleci...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*Bau*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 06:41)
Joined: 26 Oct 2011
Posts: 363, Topics: 27
Location: Bacau

Reputation: 98.6
Votes: 4

 
Post Posted: 09-02-2012, 20:49:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cristi eu ce am vorbit pe mess cu x-men nu trebuia postat aici , eu i-am dat exemplu ca chiar daca ai gresit asta este, i-am dat exemplu ca am incercat sa ne intelegem doar ca tu ai inceput cu altceva.. in fine aici e alT subiect.. x-men cauta sa faca confuzie pt gresela lui de azi.. si nu inteleg ce ai spus tu.. eu vorbesc de sus? eu cred ca esti pe dinafara subiectului total.... x-men a dat ce am vorbit cu el pe mess , s-a comportat ca un incepator si a postat aici ce nu era nevoie.. nu inteleg nimic din ce a vrut sa faca dar in fine.. macar de posta tot ,AS FI PUTUT POSTA EU SI INCEPUTUL DAR MA ABTIN.. cristi nu am cerut sa fii sanctionat si nici nu se ajungea acolo daca tu nu ma luai la bani marunti doar pt simplul fapt ca te-am intrebat daca crezi,ca ai procedat corect? atata te-am intrebat.. pute-ai raspunde, am schimbat pe snow sa ne mai adunam sau ceva, si acolo se termina totul.. TOTUSI VA ROG SA NU DEVIEM DE LA SUBIECT... MULTUMESC.. si cand spun ceva nu ins ca cer sanctiuni, nu am cerut niciodata .. MULTUMESC
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
cr1s5t1
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-09-2012 09:00)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 78, Topics: 9
Location: Sibiu

Reputation: 59.7
Votes: 3

Post Posted: 09-02-2012, 21:08:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*Bau* wrote:
cristi eu ce am vorbit pe mess cu x-men nu trebuia postat aici , eu i-am dat exemplu ca chiar daca ai gresit asta este, i-am dat exemplu ca am incercat sa ne intelegem doar ca tu ai inceput cu altceva.. in fine aici e alT subiect.. x-men cauta sa faca confuzie pt gresela lui de azi.. si nu inteleg ce ai spus tu.. eu vorbesc de sus? eu cred ca esti pe dinafara subiectului total.... x-men a dat ce am vorbit cu el pe mess , s-a comportat ca un incepator si a postat aici ce nu era nevoie.. nu inteleg nimic din ce a vrut sa faca dar in fine.. macar de posta tot ,AS FI PUTUT POSTA EU SI INCEPUTUL DAR MA ABTIN.. cristi nu am cerut sa fii sanctionat si nici nu se ajungea acolo daca tu nu ma luai la bani marunti doar pt simplul fapt ca te-am intrebat daca crezi,ca ai procedat corect? atata te-am intrebat.. pute-ai raspunde, am schimbat pe snow sa ne mai adunam sau ceva, si acolo se termina totul.. TOTUSI VA ROG SA NU DEVIEM DE LA SUBIECT... MULTUMESC.. si cand spun ceva nu ins ca cer sanctiuni, nu am cerut niciodata .. MULTUMESC


Eu nu deviez deloc de la subiect, din printurile tale eu inteleg ca l-ai tras pe x-m3n la raspundere de ce s-a bagat peste tine. Altceva nu am inteles de acolo. Poate cu mine ai avut dreptate sa imi spui ca nu am facut bine la faza aia(si totusi daca mi-o spuneai la modul "vezi ca ai gresit, pe viitor sa faci asa...ca sa nu existe probleme" nu cred ca se mai ajungea ca tu sa mergi la zee si sa-mi atraga atentia pt o chestie care puteai sa mi-o explici tu atunci pe moment) insa nu inteleg de ce esti asa revoltat ca x a gresit si nu a fost atent la ce ai intrebat tu pe chat incat sa faci si reclamatie.
Se putea trece usor peste sau tu nu gresesti niciodata? Surprise
Mi s-a intamplat si mie si probabil si la altii: intreb pe amx_say daca da cineva votul, nu raspunde nimeni pana caut eu hartile in listmaps, ma trezesc ca a dat alt admin amx_votemap...asta e data viitoare i-o coc eu si tastez mai repede -
In fine, probabil ati gresit amandoi, el ca nu a fost atent tu ca l-ai tras la raspundere dar pt o chichitza de genul asta sa faci o reclamatie? -




Si vezi ca prin viata asta doar o data treci, deci pe unde mergi, profita pana pleci...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
X-M3N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-07-2012 09:06)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 552, Topics: 38
Location: Ilfov,Pantelimon

Reputation: 68.8
Votes: 6

 
Post Posted: 09-02-2012, 21:59:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dar tu ai postat ce trebuie ma?Si nu eu i-am zis lui Cristi de problema ta cu el!!!Si repet: NU SE FACE RECLAMATIE PE FORUM INTRE ADMINI!!!!Si nu incerc sa am scot cu nimic....nu am de ce,pentru ce si pentru cine!!!Spre deosebire de tine recunosc ce am facut si nu ma sustrag!!!Si ai 28 de ani chiar degeaba!!!!


UITE SI INCEPUTUL (AM ZIS SA POSTEZ DOAR SUBIECTULC ARE NE INTERESEAZA):

6:34:04 PM no_coca_no_party11: plamgaciosule invata sa nu mai comentezi deciziile altor admini...sti bine ca ai facut asta...si fi mai putin pervers ca eu te-ama dus aici6:34:38 PM wwicked83: STII FOARTE BINE CA MEREU AM FOST RESPECTUOS, REVINO-TI PRIETENE6:34:55 PM no_coca_no_party11: man...atunci de ce de cate ori faceam poze cuiva comentai deciziile?6:35:06 PM no_coca_no_party11: eu cu tine nu ama vut nimic...dar te iei de toata lumea6:35:09 PM wwicked83: NU TU M-AI ADUS AICI. EU AM VENIT PE ACEST SRV SINGUR, CA JUCAM PE R1 SI SE AUZEA CA VA FI ONLY STEAM 6:35:22 PM no_coca_no_party11: foarte bine dar nu uita ca eu am vorbit de admin6:35:26 PM no_coca_no_party11: eu si Trefla6:35:43 PM wwicked83: asta pt ca meritam , faceam ceva din treaba voastra6:35:49 PM wwicked83: ajutam 6:35:57 PM no_coca_no_party11: da6:36:05 PM wwicked83: si inca o fac, si o fac bine6:36:43 PM no_coca_no_party11: mai bine ca mine nu o face nimeni6:36:44 PM no_coca_no_party11: 6:36:52 PM no_coca_no_party11: eu nu sar in capul unui admin cand face poze cuiva




SI ATAT....DOAR AM POSTAT PAREREA MEA,NU M-AM CERTAT CU NIMENI,SPER SA NE INTELEGEM MAI BINE PE VIITOR SI SA COLABORAM ALTFEL!!!ASTEPT SA DISCUTAM FRUMOS DACA SE POATE!!!SI PE VIITOR ROG FIECARE ADMINC A ATUNCI CAND FACE RECLAMATIE ALTUI ADMIN SA SPUNA SI CE FACE EL!!!!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Krazy, 09 February 2012 20:11



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 14-05-2024, 04:07:05
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x