User
Pass
2FA
 
 

parere demo troy-dmnk

 
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Ban Request
Author Message1482
ety

[Samurai]



Status: Offline
(since 10-02-2013 22:41)
Joined: 28 Feb 2009
Posts: 581, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 229
Votes: 7

Post Posted: 24-10-2010, 14:31:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dMNk# 79.117.181.19
24 oct 2010 15:00
au zic ca e un aim destul de bine setat
in demoul meu primele 2-3 runde sunt de interes. dupa aia l-a scos
http://www.speedyshare.com/files/24844440/troy.dem

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 24-10-2010, 15:50:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ety wrote:
eu zic ca e un aim destul de bine setat
in demoul meu primele 2-3 runde sunt de interes. dupa aia l-a scos


+1

de aceeasi parere sunt si eu...si o sa pun si demo-ul meu -

Uitati-va la ambele demo-uri va rog cu mare atentie -

http://www.speedyshare.com/files/24846114/dmnk.dem

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 24-10-2010, 18:07:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu cred cã e cod ºi nici skill. A tras de armã când l-a luat pe Familiarizeaza-te ºi s-a întâmplat sã îl omoare. În rest nu am vãzut nimic suspect în primele 4 runde, mai mult nu m-am uitat.

Every day above ground is a good day.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ety

[Samurai]



Status: Offline
(since 10-02-2013 22:41)
Joined: 28 Feb 2009
Posts: 581, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 229
Votes: 7

Post Posted: 24-10-2010, 19:44:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ratra wrote:
Nu cred cã e cod ºi nici skill. A tras de armã când l-a luat pe Familiarizeaza-te ºi s-a întâmplat sã îl omoare. În rest nu am vãzut nimic suspect în primele 4 runde, mai mult nu m-am uitat.

Avea momente cand 3 runde tot ce omora era HS. TOT. Statistic asta e imposibil. O singura data am mai jucat cu o astfel de persoana(No offense twister - ) si tipul respectiv reprezentase romania cu clanul la campionatul european de CS.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 24-10-2010, 19:58:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ety wrote:
ratra wrote:
Nu cred cã e cod ºi nici skill. A tras de armã când l-a luat pe Familiarizeaza-te ºi s-a întâmplat sã îl omoare. În rest nu am vãzut nimic suspect în primele 4 runde, mai mult nu m-am uitat.

Avea momente cand 3 runde tot ce omora era HS. TOT. Statistic asta e imposibil. O singura data am mai jucat cu o astfel de persoana(No offense twister - ) si tipul respectiv reprezentase romania cu clanul la campionatul european de CS.





Sam m-ai jos tot la pareri demo vezi ca mai e unu. Spune-mi daca este identic cu al tau si la fel ca si a lu aditza.


Apropo mi-au placut demo-urile foarte faine. Greu de admis cum poti da cap dupa cap nu ? Foarte usor ...Concentrare,20 de comenzi in consola,mouseul potrivit,castile potrivite si voila = dMNk#

Inca ceva va rog eu frumos daca nu credeti ca joc asa Twister si DmC haideti in under s-a va demonstrez. Oricand orice ora call me sau imi dati un buzz.



Sam nu sunt suparat ca mi-ai facut demo dar daca te uitai si tu in aceasta sectiune mai sunt 3 demo cu mine la fel cu acestea. Sau dai pe youtube si cauta dMNk# WAR4 . Acel demo de pe d2x2 e facut de ilusion. Si dupa 2 saptamani a zis ion citat "Demo-urile nu sunt concluente" si erau l-a fel cu al tau. Imi pare bine ca te-ai gandit sa-mi faci. Dar daca nu imi schimbam numele nu stiai ca sunt eu. Si dadeai ban la fel cum a procedat richi. Caci din cauza asta eu cu richi nu ne "inghitim". Sa ma cauti in sezonul urmator in PGL. Multa bafta !





Playlist javRIX

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 24-10-2010, 20:50:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Chrys wrote:
Sam nu sunt suparat ca mi-ai facut demo dar daca te uitai si tu in aceasta sectiune mai sunt 3 demo cu mine la fel cu acestea. Sau dai pe youtube si cauta dMNk# WAR4 . Acel demo de pe d2x2 e facut de ilusion. Si dupa 2 saptamani a zis ion citat "Demo-urile nu sunt concluente" si erau l-a fel cu al tau. Imi pare bine ca te-ai gandit sa-mi faci. Dar daca nu imi schimbam numele nu stiai ca sunt eu. Si dadeai ban la fel cum a procedat richi. Caci din cauza asta eu cu richi nu ne "inghitim". Sa ma cauti in sezonul urmator in PGL. Multa bafta !


1.Sam nu este richi, Sam este un admin foarte bun (se intampla sa mai greseasca dar asta cam rar) parerea mea
2.richi si el este admin bun dar nu ca Sam
3.Eu nu am nimic cu tine omule esti amuzant,de treaba etc. Am mai prins si eu runde cand dadeam numai HS dar nici in halul acesta 3 runde la rand tot ce prinzi HS. Si crede-ma eu joc cu cateva comenzi in consola sa zic 5-6 nu 20 si joc cum joc...desi majoritatea zic ca am cod (inclusiv tu)

Inca ceva te rog...sa nu te mai iei in gura cu mine pe server k aveai ceva azi pe train32 k dc tiam facut eu demo,tiam facut k am simtit nevoia si punct nu tre sa ma justific in fata ta ok??k nam chef sa ma cert sau alte chestii...dak vrei glumim,radem etc. dar atat...capish?? -

Sper k m-am facut inteles sa nu avem probleme pe viitor.Bafta!!! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ionutz

[Ba ej nebun?]



Status: Offline
(since 25-01-2011 18:06)
Joined: 13 Jun 2007
Posts: 31, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 285.2
Votes: 4

Post Posted: 24-10-2010, 21:04:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Inca cateva fara admin online in care mie mi se pare suspect mai ales in primu in care pare wall
http://www.girlshare.ro/1675408.9
http://www.girlshare.ro/1675407.8



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 24-10-2010, 21:21:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am ba nimic cu tine dar pur si simplu numi place sa fiu atacat din toate partile mai ales cand nu sunt in stare foarte buna de spirit. Deaia m-am luat de tine. Imi cer scuze. Ionutz si cand e admi si cand nu e la fel joc. Sa sti si tu aditza ca eu cand sunt nervos si sunt suparat atuncea intru in jocu asta infect care m-ai multi nervi imi aduce in loc de amuzament. Daca te-ai suparat pe mine imi cer scuze asta e se mai intampla la nervi.


Mersi. Noapte buna va urez !




Ionutz sti care este acela wall ? Tu spui wall la dmg si casti ?-- Daca nu ai vazut eu si cu serverrrr numai acolo ne duceam sa ne omoram unu pe altu daca veneau si alti si nu stiau sa mearga walk ce vina am eu ca ii aud? Nu inteleg din acele demouri eu nu vad decat o harbabura ... Tu te-ai uitat macar la chat cand i-am zis lu serverr sa ne vedem acolo si sa ne jucam prin pereti ? Vezi ca ai acolo scrisa conversatia cu Hedurile !



Daca tu vezi wall sami zici ca m-a las de jocu asta imputit.
+ Cred ca in curand o sa va parasesc. Deci spre bucuria voastra o sa scapati de mine !





Playlist javRIX

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 25-10-2010, 12:58:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ety wrote:
ratra wrote:
Nu cred cã e cod ºi nici skill. A tras de armã când l-a luat pe Familiarizeaza-te ºi s-a întâmplat sã îl omoare. În rest nu am vãzut nimic suspect în primele 4 runde, mai mult nu m-am uitat.

Avea momente cand 3 runde tot ce omora era HS. TOT. Statistic asta e imposibil. O singura data am mai jucat cu o astfel de persoana(No offense twister - ) si tipul respectiv reprezentase romania cu clanul la campionatul european de CS.

Mie mi s-a intamplat deseori sa dau hs dupa hs, toata echipa adversa. Nu e mare lucru.
Cand esti concentrat la maxim, ai chef de cs si toate simturile sunt mult mai dezvoltate in acele momente. Reflex, instinct, tactici in timp real, tot.
Dupa ce joci cativa ani buni cs, constant, minim 5-6 ani, o sa ajungi foarte sus ca nivel de jucator. Cand esti concentrat o sa ti se para normal sa dai numai in cap. Eu de exemplu, tin tinta mereu la nivelul capului si cand apare inamicul pur si simplu trag. Sa faci chestia asta cand ai chef de cs si cand esti concentrat.

Deasta de multe ori nu raspuns la intrebarile din chat pentru ca eu am in vedere doar chat, radio, viata, munitie, radar si sunet. ATAT. Nimic altceva.
L-am vazut cum joaca si nu exceleaza (eu nici atat) dar se poate da numai hs. Cei care joaca de 2-3 poate 4-5 ani si nu o fac zi de zi, li se pare ceva imposibil (ca si tie), dar e ceva perfect normal.
Gandeste-te ca echipa adversa e formata numai din incepatori. Pana se fastaceste ala sa te recunoasca ca inamic, sa puna tinta, sa traga, tu ai tot timpul din lume sa pui tinta pe cap si sa tragi o rafala de gloante.

Nimic dubios in demouri.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Ban Request  


The time now is 30-04-2024, 14:47:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x