User
Pass
2FA
 
 

Search found 13 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Salut
Bulannx

Replies: 17
Views: 1445

PostForum: Welcome !   Posted: 09-06-2014, 00:54:37   Subject: Salut
Prenume: Marius
Nickname:Bulann
Varsta:19 Ani
Locatie:Timisoara
Hobbies: Barman
Jocuri: WoW , Cs
De unde ati auzit de Freakz: De pe serverele de counter-strike 1.6 si san andreas multiplayer
Ce ...
  Topic: Blacklist - Confirmed Genesis Ninjas
Bulannx

Replies: 237
Views: 54496

PostForum: Trash   Posted: 09-06-2014, 00:51:31   Subject: Blacklist - Confirmed Genesis Ninjas
Deleted
  Topic: Lockher Ninja
Bulannx

Replies: 8
Views: 1521

PostForum: Romanian   Posted: 25-05-2014, 08:03:19   Subject: Lockher Ninja
Salut , am facut acest topic sa va spun despre un IMBA NINJA , Lockher - Mumx - Mellie are aceste chare + unu Sufarstarx care e la inceput acum daca face raiduri puteti sa fiti siguri ca face full nin ...
  Topic: ban bulann-jumpper
Bulannx

Replies: 10
Views: 455

PostForum: Trash   Posted: 25-05-2014, 07:54:23   Subject: ...
[quote ascuns]
in primul rand nu fii obraznic copilas si vorbeste frumos in al-doilea rand atata timp cat imi permit pot sta si pe 100 si ce daca am multe char multe conturi? asta e problema ta ? is si alti care au 1 ...
  Topic: Mute Jumpper!
Bulannx

Replies: 4
Views: 397

PostForum: Trash   Posted: 25-05-2014, 07:39:51   Subject: Re: Mute Jumpper!
hai ma encage laso dracu frate nu a fost spam is alti care fac spam ca cauta pentru raid sau cu guilda tu ca recurtezi cu mumx intr-una... unu dupa altu si vorbiti de spam are chat mic acolo de ex ii scriu o propozitie lui ii apare de 3 ori una sub alta la min ...
  Topic: Mute Jumpper!
Bulannx

Replies: 4
Views: 397

PostForum: Trash   Posted: 25-05-2014, 05:03:34   Subject: Re: Mute Jumpper!
tu ai chatu acolo prea mic si o propozitie se vede una sub alta sa zic asa nu se vede lung deaia ti se pare spam la mine ce am scris se vede lung intr-o propozitie ca il am mai mare si nu am spamat doar am scris si am spus ce am avut de zis atata tot...
  Topic: ban bulann-jumpper
Bulannx

Replies: 10
Views: 455

PostForum: Trash   Posted: 25-05-2014, 05:01:28   Subject: ...
[quote ascuns]
asta puteam spune si fata-n fata si pe wow si pe fb si pe skype si pe ts si oriunde in primul rand in al-doilea rand vorbesc cum vreau tot ce nu e voie sa nu injuri nu am injurat si am vorbit asa pentru ca ai meritat ca si tu miai vorbit mie la fel in al-doilea ...
  Topic: ban bulann-jumpper
Bulannx

Replies: 10
Views: 455

PostForum: Trash   Posted: 25-05-2014, 04:51:02   Subject: ...
Posturi unite automat, 25-05-2014, 05:51:02


[quote ascuns]
revino cu 100 de dovezi bulan nu este contul meu este al unui amic si mi la dat sa joc pe el. si joaca si el din cand in cand eu am contul meu si atat
  Topic: Mute Bulann
Bulannx

Replies: 2
Views: 309

PostForum: Trash   Posted: 25-05-2014, 04:47:36   Subject: Re: Mute Bulann
astea sunt injuraturi am raspuns la fel cum mi sa vorbit punct. deci numai suferi atat daca injuram era cu totul si cu totul altceva si daca am zis ceva de el asta e nu am spuso fara motiv am spuso ca si el a spus si tu tot voi ati inceput
  Topic: ban bulann-jumpper
Bulannx

Replies: 10
Views: 455

PostForum: Trash   Posted: 25-05-2014, 04:45:50   Subject: Re: ban bulann-jumpper
boss in primu rand nu e hack sau multe altele pt ban e limbaj asta inseamna mute si pe langa toate cele poti folosi ignore doar ca tu nu faci asta tu ma jignesti de prietena de familie vorbesti urat pe /w pe global intariti lumea sa se injure incepi sa vorbesti numai ce nu trebe si multe altele nu are nimeni treaba ta doar incearca sa nu te mai bagi in seama cu mine tot tu vii si te bagi in seama cu mine tiam dat ignore pe 3 chare si t ...
  Topic: Mute Lockher
Bulannx

Replies: 1
Views: 329

PostForum: Trash   Posted: 22-05-2014, 12:37:45   Subject: Mute Lockher
Numele suspectului: Lockher
Data/ora: 2:06
Detalii: Ma injura si pe mine si pe mai multi playeri pe global se dadea drept beat si el nu stie cum arata o doza de bere copilasu eu am luat mute pentru nimic ca nici nu a fost o injuratura encage cu el pe global pe chat toata ziua fac spam si ma injura si vorbesc aiurea si nu ma pun la mintea lor sa le fac poze sa ii postez dar cum am luat pentru nimic sunt curios pentru toate astea ia mut ...
  Topic: Mute Lockher
Bulannx

Replies: 4
Views: 691

PostForum: Trash   Posted: 21-05-2014, 11:14:40   Subject: Mute Lockher
Numele suspectului: Lockher
Data/ora: Era Noaptea Numai stiu ora
Detalii: Lockher la facut cineva Pletos ca are paru prea mare si a inceput sa sufere sa injure sa ma jigneasca si pe mine si pe Tamaie as dori un mute cat mai lung daca se poate
Screenshot: http://i59.tinypic.com/6fb5nt.jpg === http://i58.tinypic.com/2upqlmo.jpg === http://i61.tinypic.com/33f407k.jpg
Realm: Genesis
  Topic: Char Trade spam global chat
Bulannx

Replies: 4
Views: 269

PostForum: Trash   Posted: 21-05-2014, 11:11:21   Subject: Char Trade spam global chat
Encage dar suferi cam mult ai 26 de ani dar pari de 13 ani suferi postezi pe toti pe forum ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 01-10-2024, 03:00:51
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x