User
Pass
2FA
 
 

Search found 90 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Cont pierdut
Caipiroska

Replies: 2
Views: 490

PostForum: Romanian   Posted: 30-06-2016, 14:48:58   Subject: Cont pierdut
[quote ascuns]
Multumesc pentru indrumare, am trimis un PM. sper sa am noroc.
  Topic: Problema Rename Fortat
Caipiroska

Replies: 2
Views: 314

PostForum: Romanian   Posted: 28-06-2016, 15:25:28   Subject: Problema Rename Fortat
Am inteles.. - Deci as putea sa recuperez numele donand 60 ron, unul dintre ei este inactiv de 3 ani si unul de 4 luni.. Intrebarea este, de ce perioada este nevoie pentru a considera un player inactiv.. 1 luna 2 3 4 ? Multumesc de lamurire!
  Topic: Problema Rename Fortat
Caipiroska

Replies: 2
Views: 314

PostForum: Romanian   Posted: 28-06-2016, 14:46:44   Subject: Problema Rename Fortat
Am observat ca numele rezervate pe charactere mici, Caipiroska si Armaghedon.. au primit automat rename, este normal asa ceva? Acum se numesc Caipiroskaf si Armaghedonj - Ce gluma proasta! Si in semnatura mea de pe forum Caipiroska.. este charul altcuiva, ha ...
  Topic: Cont pierdut
Caipiroska

Replies: 2
Views: 490

PostForum: Romanian   Posted: 28-06-2016, 14:38:35   Subject: Cont pierdut
Salut, am un cont pe care nu mai stiu adresa de mail, desi imi arata la recuperare primele litere.. nu imi pot da seama ce Dumnezeu adresa am facut, probabil nici parola nu o mai stiu. Ce-i drept nici la contul Main nu mai stiu parola la adresa de mail, dar am ...
  Topic: [REJECTED] PvP items bug resil
Caipiroska

Replies: 6
Views: 595

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 03-06-2015, 09:00:08   Subject: PvP items bug resil
Bug description: Dezbracat 60% resil, imbracat dar fara trinkete 60% resil, dezbracat dar cu trinkete 67% resil, imbracat full 67% resil. Nu stiu exact care este si daca este bug, astept o parere din partea priceputilor, dar! Intrebarea mea cea mare este..
Da ...
  Topic: [REJECTED] Galleon predare quest DK
Caipiroska

Replies: 3
Views: 572

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 25-05-2015, 12:48:47   Subject: [REJECTED] Galleon predare quest DK
Deja i am dat abandon de nervi... Am incercat orice.. acelas quest cu Sha a mers iar asta nu apare pur si simplu. Ce sa ii fac? Dosent Matter
  Topic: [REJECTED] Galleon predare quest DK
Caipiroska

Replies: 3
Views: 572

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 25-05-2015, 10:43:24   Subject: Galleon predare quest DK
Bug description: Este pentru prima data cand fac questurile cu Sha si Galleon. Nu au fost Dailly cand le-am luat prima data. Cel cu Sha l-am putut preda, questul de la Galleon nu apare la NPC pe langa cele 3 dailly luate, asa cum aparea cel cu Sha separat si c ...
  Topic: [REJECTED] Votam sau pierdem vremea?
Caipiroska

Replies: 2
Views: 398

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 18-05-2015, 19:03:30   Subject: [REJECTED] Votam sau pierdem vremea?
Am reusit de cand am scris postul. Am 2 paranteze la sfatul de mai sus:
1) Daca sunt 5 site uri de vot si nu l reusesc oamenii pe al 2 lea NP! Ar trebui sa fie in asa fel in cat sa primesti 4 puncte din 5 din moment ce pe 4 site uri ai votat bine si pe unul ...
  Topic: [REJECTED] Votam sau pierdem vremea?
Caipiroska

Replies: 2
Views: 398

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 18-05-2015, 17:32:38   Subject: Votam sau pierdem vremea?
Bug description: Vote Sistem
Proof: Am Ss in pc si tel daca chiar e necesar sa arat ca am deschis de fiecare data site ul din bannerele respective.
Ideea este urmatoarea.. am votat din 2 pc diferite si din telefon. Scrie cu rosu sa astept validarea, cuverde ...
  Topic: Daca zic ca e bulangereala?
Caipiroska

Replies: 1
Views: 1250

PostForum: Romanian   Posted: 22-07-2014, 21:54:28   Subject: Daca zic ca e bulangereala?
Fara nici o suparare.. n am intrat o perioada si din pacate nu pot sa zic ca am fost surprins, ma astept la astfel de bulangereli si magarii din partea voastra. Va multumesc ca existati! ...
http://uploadimage.ro/viewer.php?file=1550_bulangerealaaaa_kw7m.jpg ...
  Topic: PET EXPLOIT
Caipiroska

Replies: 63
Views: 3311

PostForum: Trash   Posted: 05-06-2014, 01:58:18   Subject: PET EXPLOIT
Daca nu ti pasa incetai de mult si asteptai sa ia un gm o decizie.. te agiti de cateva zile si esti framantat ca nu mi da ban o data.. Clar ca nu ti pasa -)))
  Topic: Exploit frost talents
Caipiroska

Replies: 8
Views: 469

PostForum: Trash   Posted: 05-06-2014, 01:54:57   Subject: Exploit frost talents
Nu stiu dc ma agit, probabil ai 15 ani si eu sunt si mai prost ca incerc sa ti demonstrez cum ca nesimtirea si tupeul vostru nu au limite..
Poti sa fii atat, dar ataaaat de prost sa crezi ca nu stiam de armory? Surprise N ai gram de creier, o picatura n ai! Am zis ...
  Topic: Exploit frost talents
Caipiroska

Replies: 8
Views: 469

PostForum: Trash   Posted: 05-06-2014, 01:40:03   Subject: Exploit frost talents
Nu te opresti sa ma uimesti? Am zis mai sus ca am 2/3 si la misto ca este un exploit mai mic 2<3, n am zis? Puteam sa dau reset la talente repede inainte sa deschid topicul? La ce mai faceai print.. Singurul cretin esti tu.. ca nu intelegi ideea, am vrut sa ...
  Topic: PET EXPLOIT
Caipiroska

Replies: 63
Views: 3311

PostForum: Trash   Posted: 05-06-2014, 01:30:53   Subject: PET EXPLOIT
Mi a dat si whisper ma.. si i am dat ignore, daca mi pasa faceam ceva nu crezi? Ti am zis foarte clar daca nu scot petul si l scot cand ajung langa tine se poate transforma fara sa dau un DC macar.. si n ai nici ce sa demonstrezi daca faci print. Chiar nu vrei ...
  Topic: Exploit frost talents
Caipiroska

Replies: 8
Views: 469

PostForum: Trash   Posted: 05-06-2014, 01:27:38   Subject: Exploit frost talents
Asta inseamna ca eu fac un exploit mai mic si el unu mai mare corect? 3>2.. Ohh ai print? Pune un print pana una alta. Nu e print nu e dovada - tu ai zis mai devreme.
Mi se rupe daca i da ban o saptamana sau nu, ce am vrut sa demonstrez este ca si ...
 
Page 1 of 6 Go to page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 28-04-2024, 12:24:33
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x